Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2015-08-26, 17:35
|
|
|
[quote="soprano"]Nooo to to teraz te dwuznaczne lodziki to może być przeszkoda dla dziewczyn, które chciałyby się przyłaczyć do rajzy [/quote
Wydaje mi się że można zaryzykować z tymi lodzikami. . Jak przyjdzie co do czego to Marcin płaci |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-08-28, 13:32
|
|
|
| Ale najwyżej za jedną gałkę. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2015-08-28, 16:36
|
|
|
| Na pewno będą atrakcje dla wszystkich : ) |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2015-08-28, 22:34
|
|
|
| To jak startujemy o 10? |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-08-29, 00:09
|
|
|
| Tak bym wnioskował, mozna sie bedzie posilić spokojnie śniadaniem. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
guard
Motocykl: xjr 1300 rp02
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 30 Cze 2011 Posty: 52 Skąd: Racibórz
|
Wysłany: 2015-08-29, 08:24
|
|
|
| ktoś chetny jutro na taką traske ? https://goo.gl/maps/uGJ9T tempo turystyczne |
| Ostatnio zmieniony przez guard 2015-08-29, 08:26, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2015-08-29, 14:52
|
|
|
| Czyli jutro tak jak elemeledudek napisał start godz.10 shell Sosnowiec na kresowej https://goo.gl/maps/MgGRX |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-08-29, 22:05
|
|
|
Jestem
[ Dodano: 2015-08-31, 15:22 ]
OSTRY, i co tam policja chciala od Ciebie na wylocie z Imielina? Faktycznie ich przyciagasz chyba.
[ Dodano: 2015-09-11, 10:37 ]
Niedziela 13tego coś takiego:
https://goo.gl/maps/PKjmG
Ktoś chętny? Start godzina 10.00 stacja Shell Sosnowiec obok salonu Mercedesa. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Edek

Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37 Dołączył: 10 Cze 2015 Posty: 91 Skąd: Golasowice
|
Wysłany: 2015-09-11, 10:54
|
|
|
| elemeledudek napisał/a: | | [...] |
ta trasa ma jakiś cel? czy tylko śmigańsko? |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-09-11, 12:16
|
|
|
Dobre pytanie.
Miało być dość kuriozalne muzeum drogownictwa w Szczucinie, ale z tego co wiem w weekendy jest zamknięte. Ot taki fenomen. Więc wynalazłem ruiny synagogi w pobliskim Nowym Korczynie. Cel jak cel, i tak najważniejsza jazda. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
| Ostatnio zmieniony przez elemeledudek 2015-09-11, 12:16, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Edek

Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37 Dołączył: 10 Cze 2015 Posty: 91 Skąd: Golasowice
|
Wysłany: 2015-09-11, 12:30
|
|
|
Mi pasi, wstępnie sie pisze, chociaż nie ukrywam, że 11:00 byłaby dla mnie dużo luźniejsza Najwyżej bede Was gonił
[ Dodano: 2015-09-12, 15:46 ]
Jednak odpadam. Jade na Czechy |
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2015-09-13, 22:51
|
|
|
| elemeledudek napisał/a: | [ Dodano: 2015-08-31, 15:22 ]
OSTRY, i co tam policja chciala od Ciebie na wylocie z Imielina? Faktycznie ich przyciagasz chyba.
|
Standard |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
Cyber
motofototurysta
Motocykl: Varadero
Imię: Marek
Wiek: 49 Dołączył: 05 Maj 2010 Posty: 198 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2015-09-29, 18:40
|
|
|
Meluś, dawaj jakas traske na niedzielę |
_________________ Galeria FOTO moto |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
|
|