Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Zrzęda
2014-04-26, 22:08
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
Autor Wiadomość
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2015-08-26, 17:35   

[quote="soprano"]Nooo to to teraz te dwuznaczne lodziki to może być przeszkoda dla dziewczyn, które chciałyby się przyłaczyć do rajzy ;) :D :> [/quote

Wydaje mi się że można zaryzykować z tymi lodzikami. ;) . Jak przyjdzie co do czego to Marcin płaci :)
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-08-28, 13:32   

Ale najwyżej za jedną gałkę.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
OSTRO 


Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-08-28, 16:36   

Na pewno będą atrakcje dla wszystkich : )
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2015-08-28, 22:34   

To jak startujemy o 10?
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-08-29, 00:09   

Tak bym wnioskował, mozna sie bedzie posilić spokojnie śniadaniem.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
guard 

Motocykl: xjr 1300 rp02
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 52
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-08-29, 08:24   

ktoś chetny jutro na taką traske ? https://goo.gl/maps/uGJ9T tempo turystyczne
Ostatnio zmieniony przez guard 2015-08-29, 08:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
OSTRO 


Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-08-29, 14:52   

Czyli jutro tak jak elemeledudek napisał start godz.10 shell Sosnowiec na kresowej https://goo.gl/maps/MgGRX
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-08-29, 22:05   

Jestem

[ Dodano: 2015-08-31, 15:22 ]
OSTRY, i co tam policja chciala od Ciebie na wylocie z Imielina? Faktycznie ich przyciagasz chyba.

[ Dodano: 2015-09-11, 10:37 ]
Niedziela 13tego coś takiego:
https://goo.gl/maps/PKjmG

Ktoś chętny? Start godzina 10.00 stacja Shell Sosnowiec obok salonu Mercedesa.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Edek 


Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37
Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 91
Skąd: Golasowice
Wysłany: 2015-09-11, 10:54   

elemeledudek napisał/a:
[...]


ta trasa ma jakiś cel? czy tylko śmigańsko?
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-09-11, 12:16   

Dobre pytanie.
Miało być dość kuriozalne muzeum drogownictwa w Szczucinie, ale z tego co wiem w weekendy jest zamknięte. Ot taki fenomen. Więc wynalazłem ruiny synagogi w pobliskim Nowym Korczynie. Cel jak cel, i tak najważniejsza jazda.
_________________
www.wykrojnikus.pl
Ostatnio zmieniony przez elemeledudek 2015-09-11, 12:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Edek 


Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37
Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 91
Skąd: Golasowice
Wysłany: 2015-09-11, 12:30   

Mi pasi, wstępnie sie pisze, chociaż nie ukrywam, że 11:00 byłaby dla mnie dużo luźniejsza :) Najwyżej bede Was gonił :>

[ Dodano: 2015-09-12, 15:46 ]
Jednak odpadam. Jade na Czechy :P
 
 
OSTRO 


Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-09-13, 22:51   

elemeledudek napisał/a:
[ Dodano: 2015-08-31, 15:22 ]
OSTRY, i co tam policja chciala od Ciebie na wylocie z Imielina? Faktycznie ich przyciagasz chyba.


Standard ;)
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-09-14, 21:29   

Zaległe cztery fotki:
https://plus.google.com/photos/107352830422627472964/albums/6194454318255480161
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Cyber 
motofototurysta

Motocykl: Varadero
Imię: Marek
Wiek: 49
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 198
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-09-29, 18:40   

Meluś, dawaj jakas traske na niedzielę :>
_________________
Galeria FOTO moto
 
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-09-29, 22:00   

Panie, a Pan to jakiej nory wylazł?

Tutaj coś z kolegą próbujemy upłodzić:
http://forum.motocyklisto...8883.htm#239758
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/