Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2015-05-17, 09:16
|
|
|
| Będe |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-05-19, 09:55
|
|
|
Chyba nie muszę przypominać, że czekam na zdjęcie? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Nabuhodonozor

Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010 Posty: 16 Skąd: SY
|
Wysłany: 2015-05-20, 21:35
|
|
|
Witam,
W Sobotę 23 maja wybieram się na Zamek w Będzinie, później jak pogoda pozwoli z chęcią się gdzieś przejadę.
Na zamku będę do ok 17. Ktoś chętny na małą wycieczkę? |
_________________ Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-05-20, 22:07
|
|
|
U mnie soboty odpadaja, ale za to wygłada na to, że niedziela będzie do latania.
Ktoś ma ochotę na przeprawę promem?
[ Dodano: 2015-06-13, 10:01 ]
Ktoś jutro ma ochotę na krótka traskę? Droga 781 na Andrychów. Potem Porąbka, Tresna, Kocierz i nazot tą samą drogą. Czy jakoś tak. Jak się bedzie fajnie jechało to się coś dorzuci.
Start o 10.00 Sosnowiec ulica Braci Mieroszewskich parking sklepu Leclerc. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 21:07
|
|
|
a widzisz elemeledudek, bo my się terminowo nie zgrywamy, a część forum wyemigrowało gdzie indziej i zostawiło reprezentację tutaj . (to apropo tego co w sąsiednim temacie),
ale 28.06 to niedziela, więc jak masz ochotę na jeseniki (cervonohorskie sedlo) i trochę winklowania to może w koncu uda się razem gdzieś pojechać. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-06-19, 15:46
|
|
|
Na niedziele zapowiadają kiepską pogodę, a skro tak wymyśliłem coś totalnie głupiego na niepogodę:
https://goo.gl/maps/WQg40
Start o 10.00 Sosnowiec Braci Mieroszewskich parking sklepu Leclerc.
Ktoś sie pisze na głupią rundkę? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-19, 16:13
|
|
|
no mega głupie a na moje 50km autostradą narzekasz . |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
ptorun1
Motocykl: xt660z
Imię: Paweł
Dołączył: 15 Cze 2013 Posty: 12 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-06-20, 09:46
|
|
|
| elemeledudek napisał/a: | Na niedziele zapowiadają kiepską pogodę, a skro tak wymyśliłem coś totalnie głupiego na niepogodę:
https://goo.gl/maps/WQg40
Start o 10.00 Sosnowiec Braci Mieroszewskich parking sklepu Leclerc.
Ktoś sie pisze na głupią rundkę? |
Melek,a może by tak czasami zjechać z asfaltu?
Mosz tu filmik do czego jest Twój motur.
https://www.youtube.com/watch?v=aTvYAcJOx3s |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-06-20, 21:59
|
|
|
Zjechać można aczkolwiek mnie szczególnie nie ciągnie.
A na filmie to raczej sprzęty w wersji XC, a to drobna różnica jednak jest.
[ Dodano: 2015-07-01, 11:36 ]
W sobotę będę miał najpewniej trasę do Wrocławia.
Co takiego: https://goo.gl/maps/iBAUz
W tamtym kierunku drogą 94, powrót jakoś tak jaka na mapie albo inaczej. To już obojetne.
Start o 10.00 z Orlena w Katowicach jak zaznaczone na mapce.
Ktoś miałby ochote potowarzyszyć? Było by miło.
[ Dodano: 2015-07-15, 10:35 ]
Na najbliższą niedzielę (19.07) proponuję coś takiego:
https://goo.gl/maps/L8LRQ
Do zobaczenia to: http://www.gmina.gorlice.pl/index.php?pid=99
Start 10.00 stacja benzynowa obok salonu Citrona w Dąbrowie Górniczej jak zaznaczone na mapce.
Ktoś ma ochotę?
[ Dodano: 2015-07-25, 11:33 ]
Jutro ma być ciut chłodniej, więc wymyśliłem coś niedługiego:
https://www.google.p...12c780d!1m0!3e0
Gdyby ktoś miało ochotę do start o 10.00 spod salonu Mazdy/Citroen w Dąbrowie Górniczej.
[ Dodano: 2015-08-25, 21:52 ]
Słowo na niedzielę:
https://goo.gl/maps/MgGRX
Cel to obiad i lodzik w Nowym Targu. Fajna traska bo zahacza o kilka fajnych winkielków.
Stary stacja Shell Sosnowiec obok salonu Mercedesa godzina powiedzmy 10.00 ?
Ktoś ? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
nocny
Motocykl: cbf 1000
Imię: Marcin
Wiek: 49 Dołączył: 28 Lip 2014 Posty: 20 Skąd: SL
|
Wysłany: 2015-08-25, 22:54
|
|
|
| elemeledudek napisał/a: |
Słowo na niedzielę:
https://goo.gl/maps/MgGRX
Cel to obiad i lodzik w Nowym Targu. Fajna traska bo zahacza o kilka fajnych winkielków.
Stary stacja Shell Sosnowiec obok salonu Mercedesa godzina powiedzmy 10.00 ?
Ktoś ? |
Nie dawno zrobiłem tą trasę. I jeśli mogę coś zasugerować to lepiej będzie jechać przez Kasinę Wielką i w Wiśniowej odbić w lewo na Myślenice. Natomiast na odcinku Jabłonka Nowy Targ można było umrzeć z nudów. |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2015-08-26, 10:17
|
|
|
[quote="elemeledudek"]Zjechać można aczkolwiek mnie szczególnie nie ciągnie.
A na filmie to raczej sprzęty w wersji XC, a to drobna różnica jednak jest.
[ Dodano: 2015-07-01, 11:36 ]
W sobotę będę miał najpewniej trasę do Wrocławia.
Co takiego: https://goo.gl/maps/iBAUz
W tamtym kierunku drogą 94, powrót jakoś tak jaka na mapie albo inaczej. To już obojetne.
Start o 10.00 z Orlena w Katowicach jak zaznaczone na mapce.
Ktoś miałby ochote potowarzyszyć? Było by miło.
[ Dodano: 2015-07-15, 10:35 ]
Na najbliższą niedzielę (19.07) proponuję coś takiego:
https://goo.gl/maps/L8LRQ
Do zobaczenia to: http://www.gmina.gorlice.pl/index.php?pid=99
Start 10.00 stacja benzynowa obok salonu Citrona w Dąbrowie Górniczej jak zaznaczone na mapce.
Ktoś ma ochotę?
[ Dodano: 2015-07-25, 11:33 ]
Jutro ma być ciut chłodniej, więc wymyśliłem coś niedługiego:
https://www.google.p...12c780d!1m0!3e0
Gdyby ktoś miało ochotę do start o 10.00 spod salonu Mazdy/Citroen w Dąbrowie Górniczej.
[ Dodano: 2015-08-25, 21:52 ]
Słowo na niedzielę:
https://goo.gl/maps/MgGRX
Cel to obiad i lodzik w Nowym Targu. Fajna traska bo zahacza o kilka fajnych winkielków.
Stary stacja Shell Sosnowiec obok salonu Mercedesa godzina powiedzmy 10.00 ?
Ktoś ?[/quote
Hej wstępnie byłbym chętny tylko ten lodzik jakoś dziwnie brzmi |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-08-26, 11:24
|
|
|
| Nic nie bój. W zeszłym roku panie które lodziki robiły były całkiem akuratne. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2015-08-26, 13:20
|
|
|
Chyba mnie przekonałeś |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2015-08-26, 17:10
|
|
|
Nooo to to teraz te dwuznaczne lodziki to może być przeszkoda dla dziewczyn, które chciałyby się przyłaczyć do rajzy |
|
|
|
 |
|
|