Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Zrzęda
2014-04-26, 22:08
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
Autor Wiadomość
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-05-16, 21:30   

No to widzim się jutro.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-05-17, 09:16   

Będe
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-05-19, 09:55   

Chyba nie muszę przypominać, że czekam na zdjęcie? :zawstydzony
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Nabuhodonozor 


Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 16
Skąd: SY
Wysłany: 2015-05-20, 21:35   

Witam,
W Sobotę 23 maja wybieram się na Zamek w Będzinie, później jak pogoda pozwoli z chęcią się gdzieś przejadę.
Na zamku będę do ok 17. Ktoś chętny na małą wycieczkę?
_________________
Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-05-20, 22:07   

U mnie soboty odpadaja, ale za to wygłada na to, że niedziela będzie do latania.
Ktoś ma ochotę na przeprawę promem?

[ Dodano: 2015-06-13, 10:01 ]
Ktoś jutro ma ochotę na krótka traskę? Droga 781 na Andrychów. Potem Porąbka, Tresna, Kocierz i nazot tą samą drogą. Czy jakoś tak. Jak się bedzie fajnie jechało to się coś dorzuci.
Start o 10.00 Sosnowiec ulica Braci Mieroszewskich parking sklepu Leclerc.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-06-13, 21:07   

a widzisz elemeledudek, bo my się terminowo nie zgrywamy, a część forum wyemigrowało gdzie indziej i zostawiło reprezentację tutaj :P . (to apropo tego co w sąsiednim temacie),
ale 28.06 to niedziela, więc jak masz ochotę na jeseniki (cervonohorskie sedlo) i trochę winklowania to może w koncu uda się razem gdzieś pojechać.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-06-19, 15:46   

Na niedziele zapowiadają kiepską pogodę, a skro tak wymyśliłem coś totalnie głupiego na niepogodę:
https://goo.gl/maps/WQg40

Start o 10.00 Sosnowiec Braci Mieroszewskich parking sklepu Leclerc.

Ktoś sie pisze na głupią rundkę?
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-06-19, 16:13   

no mega głupie :P a na moje 50km autostradą narzekasz :) .
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
ptorun1 

Motocykl: xt660z
Imię: Paweł
Dołączył: 15 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-06-20, 09:46   

elemeledudek napisał/a:
Na niedziele zapowiadają kiepską pogodę, a skro tak wymyśliłem coś totalnie głupiego na niepogodę:
https://goo.gl/maps/WQg40

Start o 10.00 Sosnowiec Braci Mieroszewskich parking sklepu Leclerc.

Ktoś sie pisze na głupią rundkę?

Melek,a może by tak czasami zjechać z asfaltu?
Mosz tu filmik do czego jest Twój motur.
https://www.youtube.com/watch?v=aTvYAcJOx3s
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-06-20, 21:59   

Zjechać można aczkolwiek mnie szczególnie nie ciągnie.
A na filmie to raczej sprzęty w wersji XC, a to drobna różnica jednak jest.

[ Dodano: 2015-07-01, 11:36 ]
W sobotę będę miał najpewniej trasę do Wrocławia.
Co takiego: https://goo.gl/maps/iBAUz

W tamtym kierunku drogą 94, powrót jakoś tak jaka na mapie albo inaczej. To już obojetne.
Start o 10.00 z Orlena w Katowicach jak zaznaczone na mapce.
Ktoś miałby ochote potowarzyszyć? Było by miło.

[ Dodano: 2015-07-15, 10:35 ]
Na najbliższą niedzielę (19.07) proponuję coś takiego:
https://goo.gl/maps/L8LRQ

Do zobaczenia to: http://www.gmina.gorlice.pl/index.php?pid=99

Start 10.00 stacja benzynowa obok salonu Citrona w Dąbrowie Górniczej jak zaznaczone na mapce.
Ktoś ma ochotę?

[ Dodano: 2015-07-25, 11:33 ]
Jutro ma być ciut chłodniej, więc wymyśliłem coś niedługiego:
https://www.google.p...12c780d!1m0!3e0

Gdyby ktoś miało ochotę do start o 10.00 spod salonu Mazdy/Citroen w Dąbrowie Górniczej.

[ Dodano: 2015-08-25, 21:52 ]
Słowo na niedzielę:
https://goo.gl/maps/MgGRX

Cel to obiad i lodzik w Nowym Targu. Fajna traska bo zahacza o kilka fajnych winkielków.
Stary stacja Shell Sosnowiec obok salonu Mercedesa godzina powiedzmy 10.00 ?

Ktoś ?
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
nocny 

Motocykl: cbf 1000
Imię: Marcin
Wiek: 49
Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 20
Skąd: SL
Wysłany: 2015-08-25, 22:54   

elemeledudek napisał/a:

Słowo na niedzielę:
https://goo.gl/maps/MgGRX

Cel to obiad i lodzik w Nowym Targu. Fajna traska bo zahacza o kilka fajnych winkielków.
Stary stacja Shell Sosnowiec obok salonu Mercedesa godzina powiedzmy 10.00 ?

Ktoś ?


Nie dawno zrobiłem tą trasę. I jeśli mogę coś zasugerować to lepiej będzie jechać przez Kasinę Wielką i w Wiśniowej odbić w lewo na Myślenice. Natomiast na odcinku Jabłonka Nowy Targ można było umrzeć z nudów.
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2015-08-26, 10:17   

[quote="elemeledudek"]Zjechać można aczkolwiek mnie szczególnie nie ciągnie.
A na filmie to raczej sprzęty w wersji XC, a to drobna różnica jednak jest.

[ Dodano: 2015-07-01, 11:36 ]
W sobotę będę miał najpewniej trasę do Wrocławia.
Co takiego: https://goo.gl/maps/iBAUz

W tamtym kierunku drogą 94, powrót jakoś tak jaka na mapie albo inaczej. To już obojetne.
Start o 10.00 z Orlena w Katowicach jak zaznaczone na mapce.
Ktoś miałby ochote potowarzyszyć? Było by miło.

[ Dodano: 2015-07-15, 10:35 ]
Na najbliższą niedzielę (19.07) proponuję coś takiego:
https://goo.gl/maps/L8LRQ

Do zobaczenia to: http://www.gmina.gorlice.pl/index.php?pid=99

Start 10.00 stacja benzynowa obok salonu Citrona w Dąbrowie Górniczej jak zaznaczone na mapce.
Ktoś ma ochotę?

[ Dodano: 2015-07-25, 11:33 ]
Jutro ma być ciut chłodniej, więc wymyśliłem coś niedługiego:
https://www.google.p...12c780d!1m0!3e0

Gdyby ktoś miało ochotę do start o 10.00 spod salonu Mazdy/Citroen w Dąbrowie Górniczej.

[ Dodano: 2015-08-25, 21:52 ]
Słowo na niedzielę:
https://goo.gl/maps/MgGRX

Cel to obiad i lodzik w Nowym Targu. Fajna traska bo zahacza o kilka fajnych winkielków.
Stary stacja Shell Sosnowiec obok salonu Mercedesa godzina powiedzmy 10.00 ?

Ktoś ?[/quote




Hej wstępnie byłbym chętny tylko ten lodzik jakoś dziwnie brzmi :D
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-08-26, 11:24   

Nic nie bój. W zeszłym roku panie które lodziki robiły były całkiem akuratne.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2015-08-26, 13:20   

Chyba mnie przekonałeś ;)
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2015-08-26, 17:10   

Nooo to to teraz te dwuznaczne lodziki to może być przeszkoda dla dziewczyn, które chciałyby się przyłaczyć do rajzy ;) :D :>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/