Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
tomkos100
nic dodać...nic ująć...

Motocykl: honda varadero 1000xl sd02
Imię: tomek
Wiek: 52 Dołączył: 23 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: tarnowskie góry
|
Wysłany: 2015-03-21, 17:23
|
|
|
| w końcu coś robicie ... ? w niedzielę |
|
|
|
 |
Nabuhodonozor

Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010 Posty: 16 Skąd: SY
|
Wysłany: 2015-03-21, 17:31
|
|
|
| jutro ma być już brzydka pogoda.... |
_________________ Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał |
|
|
|
 |
tomkos100
nic dodać...nic ująć...

Motocykl: honda varadero 1000xl sd02
Imię: tomek
Wiek: 52 Dołączył: 23 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: tarnowskie góry
|
Wysłany: 2015-03-21, 18:07
|
|
|
| zobaczymy rano ... |
|
|
|
 |
sowizdrzal
Turysta DualSport

Motocykl: KTM 1090
Imię: Adam
Wiek: 51 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 353 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2015-03-23, 09:33
|
|
|
Rano było +2, ale sucho i bez wiatru. Ja pociorałem hołdy jakieś 2 godz. (1 mth).
A Wy co - miękkie faje? |
_________________ Sowizdrzał
KTM 1250 6T
W plecaku miał swój cały świat, kamieni kilka, chleb i wina dzban... |
| Ostatnio zmieniony przez sowizdrzal 2015-03-23, 09:33, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-04-25, 13:45
|
|
|
| Jakieś plany na jutro? |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-04-25, 22:11
|
|
|
No toć ci piszałem gdzie szukać.
Start 10 Sosnewiec stacja Shell obok salonu Mercedesa.
[ Dodano: 2015-05-14, 11:58 ]
Lata kto w najbliższą niedzielę? Pomysł jest taki:
https://goo.gl/maps/uc2M0
Start godz. 10.00 Sosnowiec Shell obok salonu Mercedesa. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2015-05-14, 15:39
|
|
|
| Jadę. Coś tam jest do zobaczenia czy po prostu jedziemy? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-14, 16:21
|
|
|
| ruiny, chyba jakiejś huty, tam są |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-05-14, 16:51
|
|
|
Dokładnie. Ruiny jakiej huty. Czy warto to oglądać? Zobaczymy jak dojedziemy
Parę metrów dalej stoi Dąb Bartek. Jakby kto chciał zobaczyć to tez można podjechać. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
| Ostatnio zmieniony przez elemeledudek 2015-05-14, 16:55, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-14, 20:53
|
|
|
i znowu tym razem nie uda nam się spotkać,
ja sobotnio niedzielnie tym razem:
Czerwowny Klasztor na Slowacji przez Czorsztyn, później Lubovla a na koniec nocleg w Muszynie. W niedzielę sobie wracam jakoś naokoło. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2015-05-14, 20:54, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-14, 22:17
|
|
|
Ja w tym czasie będę przemierzał górskie szlaki Słowacji... pieszo Szerokości! |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-15, 13:34
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | Ja bede w tym czasie oglądał TV... |
współczuję, a włączony chociaż? |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
ptorun1
Motocykl: xt660z
Imię: Paweł
Dołączył: 15 Cze 2013 Posty: 12 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-16, 19:12
|
|
|
| Ja raczej bede. |
|
|
|
 |
|
|