Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Zrzęda
2014-04-26, 22:08
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
Autor Wiadomość
Zrzęda 
Lord Malkontent


Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 443
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-01-06, 18:16   

W Nowy Rok widziałem w Tychach gościa na jakimś cruiserze. Było 0 st. :)
_________________
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-01-06, 21:32   

Respekcik. Nawet na zdjęciu nie widać specjalnie co to za motocykl. Boczny wózek sprawia że śnieg nie nastręcza już takiej trudności, tylko ty powiedz jak żeś się ubrał?
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
grzesiek_73 

Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 53
Skąd: PL
  Wysłany: 2015-01-19, 09:27   

Czy to był solowy "ZIMOWY WJAZD NA RÓWNICĘ" ?? ;)
_________________
Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)
 
 
Cyber 
motofototurysta

Motocykl: Varadero
Imię: Marek
Wiek: 49
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 198
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-02-28, 22:19   

Meluś? Czemu się przesiadłeś z motocykla na skuter? :>
_________________
Galeria FOTO moto
 
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-03-02, 13:53   

Się starzeje i nie panuje nad ciężkimi motocyklami.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
tomkos100 
nic dodać...nic ująć...


Motocykl: honda varadero 1000xl sd02
Imię: tomek
Wiek: 52
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 119
Skąd: tarnowskie góry
Wysłany: 2015-03-06, 18:56   

Melek , fajny ten twój nowy motór , tylko czy nie za mały jak na takiego Schwarzenegera , jak
Ty ... widziałbym Cię na 1200xc , a teraz to tak jak Cyber napisał większy Burgman , no i a propos ... dasz posiedzieć ? .... ale szybka to tylko wysoki oryginał ..... ma się rozumieć , a kuferki aluminium gdzie ?? ?

Fajny , pozdro :D
Profil Facebook
 
 
sowizdrzal 
Turysta DualSport


Motocykl: KTM 1090
Imię: Adam
Wiek: 51
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 353
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-03-06, 19:33   

Ładny Tigerek, ładny, faktycznie się starzejesz, Meluś ;)

A tymczasem rzućcie okiem na mojego sprzęta do ciorania hołd:
_________________
Sowizdrzał
KTM 1250 6T
W plecaku miał swój cały świat, kamieni kilka, chleb i wina dzban...
 
 
 
Borsuk 


Motocykl: był Honda NT700 Deauville
Imię: Bogdan
Wiek: 65
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: UE
Wysłany: 2015-03-07, 15:47   

Meluś ty świnio ! Ja chciałem go pierwszy :-) :-) :-)
Pozdrowienia dla wszystkich i do miłego gdzieś , kiedyś
_________________
A gdzie byłem i co widziałem, link ten Wam opowie
 
 
tomkos100 
nic dodać...nic ująć...


Motocykl: honda varadero 1000xl sd02
Imię: tomek
Wiek: 52
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 119
Skąd: tarnowskie góry
Wysłany: 2015-03-08, 18:49   

Adam , ładny ten na hałdy .... borsuk zaproś wszystkich do .... gdzie tam jesteś i będziemy napewno ... Melek kiedy śmigamy :angry ??
Profil Facebook
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-03-08, 22:09   

Borsuk, jak będziesz kiedyś w okolicy daj cynk, się przysiądziesz.
tomkos, jesli w przyszła sobotę bedzie taka pogoda a ja odbiorę w koncu dowód rejestracyjny to możemy coś polatać.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
tomkos100 
nic dodać...nic ująć...


Motocykl: honda varadero 1000xl sd02
Imię: tomek
Wiek: 52
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 119
Skąd: tarnowskie góry
Wysłany: 2015-03-10, 22:44   

w sobotę jestem do dyspozycji w godz. od 9.00-18 , potem idę na dobrą vodke z kumplem więc niedzielna polatanka odpada , mój moto gotowy do startu ... :D pozdr daj znać
Profil Facebook
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-03-13, 15:37   

W sobote lipa z pogoda i z czasem.
Za to w niedziele ma być lepiej. Jak bedzie przyzwoita temperatura to latam co nieco.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Nabuhodonozor 


Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 16
Skąd: SY
Wysłany: 2015-03-14, 20:36   

Czarodzieje wróża ładną pogodę na jutro ;) Ktoś jakiś zamek(ja zółtodziób)?
_________________
Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-03-14, 21:43   

Zamek może nie, bo po blisku wszystko zwiedzone, ale mam ambitny plan pokręcić sie po okolicy.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Nabuhodonozor 


Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 16
Skąd: SY
Wysłany: 2015-03-14, 21:51   

To zależy dla kogo i jaki cel podróży ;) ) Ja zawsze chętnie wracam na zamki ;p
_________________
Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/