Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-01-06, 18:16
|
|
|
W Nowy Rok widziałem w Tychach gościa na jakimś cruiserze. Było 0 st. |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-01-06, 21:32
|
|
|
| Respekcik. Nawet na zdjęciu nie widać specjalnie co to za motocykl. Boczny wózek sprawia że śnieg nie nastręcza już takiej trudności, tylko ty powiedz jak żeś się ubrał? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2015-01-19, 09:27
|
|
|
Czy to był solowy "ZIMOWY WJAZD NA RÓWNICĘ" |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
Cyber
motofototurysta
Motocykl: Varadero
Imię: Marek
Wiek: 49 Dołączył: 05 Maj 2010 Posty: 198 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2015-02-28, 22:19
|
|
|
Meluś? Czemu się przesiadłeś z motocykla na skuter? |
_________________ Galeria FOTO moto |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-03-02, 13:53
|
|
|
| Się starzeje i nie panuje nad ciężkimi motocyklami. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
tomkos100
nic dodać...nic ująć...

Motocykl: honda varadero 1000xl sd02
Imię: tomek
Wiek: 52 Dołączył: 23 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: tarnowskie góry
|
Wysłany: 2015-03-06, 18:56
|
|
|
Melek , fajny ten twój nowy motór , tylko czy nie za mały jak na takiego Schwarzenegera , jak
Ty ... widziałbym Cię na 1200xc , a teraz to tak jak Cyber napisał większy Burgman , no i a propos ... dasz posiedzieć ? .... ale szybka to tylko wysoki oryginał ..... ma się rozumieć , a kuferki aluminium gdzie ?
Fajny , pozdro |
|
|
|
 |
sowizdrzal
Turysta DualSport

Motocykl: KTM 1090
Imię: Adam
Wiek: 51 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 353 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2015-03-06, 19:33
|
|
|
Ładny Tigerek, ładny, faktycznie się starzejesz, Meluś
A tymczasem rzućcie okiem na mojego sprzęta do ciorania hołd:
 |
_________________ Sowizdrzał
KTM 1250 6T
W plecaku miał swój cały świat, kamieni kilka, chleb i wina dzban... |
|
|
|
 |
Borsuk

Motocykl: był Honda NT700 Deauville
Imię: Bogdan
Wiek: 65 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: UE
|
|
|
|
 |
tomkos100
nic dodać...nic ująć...

Motocykl: honda varadero 1000xl sd02
Imię: tomek
Wiek: 52 Dołączył: 23 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: tarnowskie góry
|
Wysłany: 2015-03-08, 18:49
|
|
|
Adam , ładny ten na hałdy .... borsuk zaproś wszystkich do .... gdzie tam jesteś i będziemy napewno ... Melek kiedy śmigamy |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-03-08, 22:09
|
|
|
Borsuk, jak będziesz kiedyś w okolicy daj cynk, się przysiądziesz.
tomkos, jesli w przyszła sobotę bedzie taka pogoda a ja odbiorę w koncu dowód rejestracyjny to możemy coś polatać. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
tomkos100
nic dodać...nic ująć...

Motocykl: honda varadero 1000xl sd02
Imię: tomek
Wiek: 52 Dołączył: 23 Kwi 2012 Posty: 119 Skąd: tarnowskie góry
|
Wysłany: 2015-03-10, 22:44
|
|
|
w sobotę jestem do dyspozycji w godz. od 9.00-18 , potem idę na dobrą vodke z kumplem więc niedzielna polatanka odpada , mój moto gotowy do startu ... pozdr daj znać |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-03-13, 15:37
|
|
|
W sobote lipa z pogoda i z czasem.
Za to w niedziele ma być lepiej. Jak bedzie przyzwoita temperatura to latam co nieco. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Nabuhodonozor

Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010 Posty: 16 Skąd: SY
|
Wysłany: 2015-03-14, 20:36
|
|
|
Czarodzieje wróża ładną pogodę na jutro Ktoś jakiś zamek(ja zółtodziób)? |
_________________ Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-03-14, 21:43
|
|
|
| Zamek może nie, bo po blisku wszystko zwiedzone, ale mam ambitny plan pokręcić sie po okolicy. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Nabuhodonozor

Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010 Posty: 16 Skąd: SY
|
Wysłany: 2015-03-14, 21:51
|
|
|
To zależy dla kogo i jaki cel podróży ) Ja zawsze chętnie wracam na zamki ;p |
_________________ Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał |
|
|
|
 |
|
|