Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-11-12, 13:03
|
|
|
| CRISS napisał/a: | | może w sobotę jakaś krótka jazda po jurze? |
Ja mam niestety sobotę pracującą :/ |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-11-12, 15:06
|
|
|
| U mnie sobota też odpada, ale w niedzielę jeśli zdrowie i pogoda dopiszą to chętnie coś krótkiego znów bym uskutecznił. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-11-12, 15:48
|
|
|
Ja zawsze chętny
No i podziele się zdjęciami
Mam nadzieję że link działa |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-11-14, 23:44
|
|
|
No zazdroszczę |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-12-21, 21:21
|
|
|
NIe ma o czym, nie ma z kim. No to się po prostu pochwale nowym Reniferem z stajni |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-12-22, 19:56
|
|
|
No ładnie ładnie Panie... Gratulacje! Tylko ten kuferek z tyłu to na portfel i fajki |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2014-12-22, 21:16
|
|
|
Hohohooooo renifer niczego sobie ,a dasz pogłaskać ,plis |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-12-23, 15:03
|
|
|
porządny motocykl . Może na wiosnę w końcu uda nam się jakąś rundkę razem dopiąć motocykle jednej marki zobowiązują |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-12-23, 15:03, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-12-23, 15:04
|
|
|
dziadu, jak bedziesz grzeczny to ci dam nawet usiąść
Kuferek faktycznie lichawy, ale na start może być.
procek, ano jakoś do tej pory nasze trasy się nie chciały pokrywać. Może w nowym sezonie sie uda. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
| Ostatnio zmieniony przez elemeledudek 2014-12-23, 15:09, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-12-25, 12:19
|
|
|
A centralka jest? |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-12-30, 21:00
|
|
|
Spoko loko. I tak by nic nie dała |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-01-01, 21:08
|
|
|
Tak mówią, dlatego moim priorytetem będzie podniesienie kierownicy i zmiana szyby na jakąs większą. Potem pomyśle u kufrze i być może handbarach. Zaś będzie na co szporować.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku przy okazji. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-01-03, 22:18
|
|
|
Wszystkiego dobrego. Tylko szyby za dużej nie zamontuj bo pędu wiatru nie poczujesz |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
c64club
MacGyver

Motocykl: Banda małolitrażówek
Imię: Igor
Wiek: 40 Dołączył: 10 Mar 2011 Posty: 71 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
|
|