Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-05-10, 07:28
|
|
|
Powiem szczerze że miałem podobną trasę wrzucić jak widać już nie muszę. jak chodzi o mnie to jadę tylko wyjazd raczej tak koło 8-9 |
|
|
|
 |
Edek

Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37 Dołączył: 10 Cze 2015 Posty: 91 Skąd: Golasowice
|
Wysłany: 2016-05-10, 10:09
|
|
|
A powiedzcie Panowie co na tej trasie jest ciekawego? Bo na mapie to jakoś super nie wygląda Może bym też pojechał |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-05-10, 10:29
|
|
|
Coś tam się znajdzie fajnego jak nie pojedziesz to nie będziesz wiedział co. |
|
|
|
 |
Edek

Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37 Dołączył: 10 Cze 2015 Posty: 91 Skąd: Golasowice
|
Wysłany: 2016-05-10, 10:43
|
|
|
Jasne, ale z reguły nie jeżdżę tras 500km o których nie mam zielonego pojęcia, a które na pierwszy rzut oka prowadzą przez drogi krajowe i teren zabudowany. Nie twierdzę, że tam nie ma nic ciekawego tylko fajnie jakbyście się podzielili wiedzą której ja nie posiadam bo w ciemno tej trasy na 100% nie będę robił.
Edit: No dobra, z tymi DK trochę przesadziłem |
| Ostatnio zmieniony przez Edek 2016-05-10, 10:47, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-05-10, 12:41
|
|
|
| Edek nie bardzo wiem co chcesz wiedzieć o tej trasie? |
|
|
|
 |
bankus

Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015 Posty: 196 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-05-10, 13:17
|
|
|
trasa rzeczywiście "po okolicy" |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-05-10, 14:57
|
|
|
Edek, a jakie jeździsz? Takie co to już znasz na pamięć?
A trasa jak trasa. Zakręty, skrzyżowania, jakieś światła czasami niestety.
Przy okazji byłbym Ci wdzieczny jakbyś mi wyznaczył tę trasę co to poza terenem zabudowanym w większości śmiga. Ja to jakbym nie wyznaczył zawsze większość jednak to jazda w takim właśnie terenie więc chętnie bym się wspomógł.
Start o 9.00 proponuję.....juz bez przesady z tą ósmą. Kiedyś spać trzeba. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Edek

Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37 Dołączył: 10 Cze 2015 Posty: 91 Skąd: Golasowice
|
Wysłany: 2016-05-10, 15:04
|
|
|
Czy trasa oferuje fajne widoki, zakręty, czy i to i to? Czy coś chcecie zwiedzać czy może tylko sama jazda? Co jest w Ujściu Gorlickim 311, i czy punkty pośrednie są tylko do wyznaczenia trasy czy tam coś jest ciekawego.
Ja nie znam tych rejonów więc po prostu pytam
Edit: Dudek, ja nie chcę się kłócić, oczywiście, że jeżdżę trasy których nie znam ale do układania często używam ukształtowania terenu i priorytet mam na góry bo tam mam pewność, że widoki będą warte jazdy, a tu jest coś innego więc mnie ciekawi co tam jest. A jak pytam tzn że jestem zainteresowany pozdro |
| Ostatnio zmieniony przez Edek 2016-05-10, 15:12, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-05-10, 15:08
|
|
|
Na końcu trasy czeka jezioro. Czy fajne/atrakcyjne? Nie wiem, nie byłem, zajedziem to się zobaczy.
Trasa wyznaczona bez zwracania uwagi na cokolwiek oprócz możliwie jak najmniejszego zahaczania o drogi "czerwone".
Plona, albo nawigujesz, albo pozyczasz uchwyt do navi |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-05-10, 15:17
|
|
|
Edek fajne towarzystwo ci nie styknie aaa ciekawe to co jest za winklym |
|
|
|
 |
Edek

Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37 Dołączył: 10 Cze 2015 Posty: 91 Skąd: Golasowice
|
Wysłany: 2016-05-10, 15:32
|
|
|
Dobra Pany, obczaiłem sobie tą traskę miejscami na Street View i podoba mi się. Szczególnie od Krakowa na wschód. Odezwę się w sobotę bo mam jeszcze 2 opcje na ten weekend, ale wstępnie jestem na tak.
Nie będzie problemem jak dołączę do was w Bieruniu? |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-05-11, 11:25
|
|
|
Jeśłi masz na myśłi Imielin to nie widzę przeszkód.
Ino jak poznamy, że ty to ty? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Edek

Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37 Dołączył: 10 Cze 2015 Posty: 91 Skąd: Golasowice
|
Wysłany: 2016-05-11, 13:27
|
|
|
Tu bym podjechał
https://goo.gl/maps/EksvtQnpgHR2
Tam jest jakiś zajazd. Poza tym myślę, że się telefonami wymienimy
W każdym razie mój wyjazd nie jest na 100% pewny więc będziemy jeszcze gadać hej |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-05-12, 21:24
|
|
|
Czyli startujemy o 9.00?
Ino se jakieś żarcie z doma weźcie bo przy tych komuniach to z cateringiem może być kłopocik. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
|
|