Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Zrzęda
2014-04-26, 22:08
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
Autor Wiadomość
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-04-15, 11:59   

No to przy słabej pogodzie proponuję odwiedzić tę miejscówkę:
http://www.koscielniki.co...llery/?option=1

[ Dodano: 2016-04-15, 21:34 ]
I propozycja trasy:
https://goo.gl/maps/E7h8fQyiqU22
Start 10.00 spod Leclerka na Mieroszewskich w Sosnowcu?

[ Dodano: 2016-04-17, 21:46 ]
Oto foto:
https://picasaweb.google.com/105895615007905891031/KoscielnikiKoOKrakowa17042016

[ Dodano: 2016-05-09, 21:43 ]
Panowie, taki pomysła na niedziele.

Tam:
https://goo.gl/maps/GHoxyjMFygr

i nazot
https://goo.gl/maps/XjVy52175Y12

NIe za dużo?
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-05-10, 07:28   

Powiem szczerze że miałem podobną trasę wrzucić jak widać już nie muszę. :D jak chodzi o mnie to jadę tylko wyjazd raczej tak koło 8-9
 
 
Edek 


Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37
Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 91
Skąd: Golasowice
Wysłany: 2016-05-10, 10:09   

A powiedzcie Panowie co na tej trasie jest ciekawego? Bo na mapie to jakoś super nie wygląda ;) Może bym też pojechał
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-05-10, 10:29   

Coś tam się znajdzie fajnego jak nie pojedziesz to nie będziesz wiedział co. ;)
 
 
Edek 


Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37
Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 91
Skąd: Golasowice
Wysłany: 2016-05-10, 10:43   

Jasne, ale z reguły nie jeżdżę tras 500km o których nie mam zielonego pojęcia, a które na pierwszy rzut oka prowadzą przez drogi krajowe i teren zabudowany. Nie twierdzę, że tam nie ma nic ciekawego tylko fajnie jakbyście się podzielili wiedzą której ja nie posiadam bo w ciemno tej trasy na 100% nie będę robił.

Edit: No dobra, z tymi DK trochę przesadziłem
Ostatnio zmieniony przez Edek 2016-05-10, 10:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-05-10, 12:41   

Edek nie bardzo wiem co chcesz wiedzieć o tej trasie?
 
 
bankus 


Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 196
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-05-10, 13:17   

trasa rzeczywiście "po okolicy" :)
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-05-10, 14:57   

Edek, a jakie jeździsz? Takie co to już znasz na pamięć?
A trasa jak trasa. Zakręty, skrzyżowania, jakieś światła czasami niestety.
Przy okazji byłbym Ci wdzieczny jakbyś mi wyznaczył tę trasę co to poza terenem zabudowanym w większości śmiga. Ja to jakbym nie wyznaczył zawsze większość jednak to jazda w takim właśnie terenie więc chętnie bym się wspomógł.

Start o 9.00 proponuję.....juz bez przesady z tą ósmą. Kiedyś spać trzeba.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Edek 


Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37
Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 91
Skąd: Golasowice
Wysłany: 2016-05-10, 15:04   

Czy trasa oferuje fajne widoki, zakręty, czy i to i to? Czy coś chcecie zwiedzać czy może tylko sama jazda? Co jest w Ujściu Gorlickim 311, i czy punkty pośrednie są tylko do wyznaczenia trasy czy tam coś jest ciekawego.
Ja nie znam tych rejonów więc po prostu pytam :)

Edit: Dudek, ja nie chcę się kłócić, oczywiście, że jeżdżę trasy których nie znam ale do układania często używam ukształtowania terenu i priorytet mam na góry bo tam mam pewność, że widoki będą warte jazdy, a tu jest coś innego więc mnie ciekawi co tam jest. A jak pytam tzn że jestem zainteresowany :P pozdro
Ostatnio zmieniony przez Edek 2016-05-10, 15:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-05-10, 15:08   

Na końcu trasy czeka jezioro. Czy fajne/atrakcyjne? Nie wiem, nie byłem, zajedziem to się zobaczy.
Trasa wyznaczona bez zwracania uwagi na cokolwiek oprócz możliwie jak najmniejszego zahaczania o drogi "czerwone".

Plona, albo nawigujesz, albo pozyczasz uchwyt do navi ;)
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2016-05-10, 15:17   

Edek fajne towarzystwo ci nie styknie :D aaa ciekawe ?? to co jest za winklym :)
 
 
Edek 


Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37
Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 91
Skąd: Golasowice
Wysłany: 2016-05-10, 15:32   

Dobra Pany, obczaiłem sobie tą traskę miejscami na Street View i podoba mi się. Szczególnie od Krakowa na wschód. Odezwę się w sobotę bo mam jeszcze 2 opcje na ten weekend, ale wstępnie jestem na tak.
Nie będzie problemem jak dołączę do was w Bieruniu?
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-05-11, 11:25   

Jeśłi masz na myśłi Imielin to nie widzę przeszkód.
Ino jak poznamy, że ty to ty?
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Edek 


Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wiek: 37
Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 91
Skąd: Golasowice
Wysłany: 2016-05-11, 13:27   

Tu bym podjechał
https://goo.gl/maps/EksvtQnpgHR2
Tam jest jakiś zajazd. Poza tym myślę, że się telefonami wymienimy :P
W każdym razie mój wyjazd nie jest na 100% pewny więc będziemy jeszcze gadać ;) hej
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-05-12, 21:24   

Czyli startujemy o 9.00?
Ino se jakieś żarcie z doma weźcie bo przy tych komuniach to z cateringiem może być kłopocik.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/