|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-31, 23:46
|
|
|
.... ale są fajni ludzie na tym świecie - tacy jak tatuś Daruś który zabiera plecaki
dzięki za dzisiejszy króciutki ale fajny wypad ;-) |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-01, 06:32
|
|
|
| Heinek - chodzi o Orlena na DK86 - tego przy trasie? |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-06-01, 06:56
|
|
|
| Dokładnie ten. Fajnie że jednak nie pojadę sam:) |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-01, 07:39
|
|
|
| A może tak zastartujemy wcześniej? o 9 - co Ty na to? |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-06-01, 08:01
|
|
|
| Liczyłem na to że może się ktoś jeszcze zdecyduje, ale skoro nie ma chętnych to trudno. Spotykamy się więc o 9. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-06-01, 10:17
|
|
|
No i za późno odczytałam wiadomości.. trudno, może w tygodniu się gdzieś zgadamy np. czwartkowy Chudów i potem dalej |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-06-01, 14:55
|
|
|
BluzMaster dzięki za towarzystwo. Trasa myślę udana, w końcu dotarliśmy tam gdzie chcieliśmy:) (mniej wiecej).
Lora w tyg też możemy się zgadać. Na Chudów bym się chętnie wybrał bo jeszcze nie byłem tyle że w ten czwartek akurat nie obiecuję że się wyrobię czasowo, ale zobaczymy. Będę tu zaglądał. |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-02, 16:07
|
|
|
Lora, jak dla mnie może być czwartkowy Chudów, tyle że dla mnie standardowo po 18. To dobre miejsce na wymyślanie tras weekendowych (dlatego fajnie by było jakby wszyscy zainteresowani dotarli), a chwilowo jakoś nie mam pomysłu - zamki chwilowo bym odpuścił, bo temat zbrzydnie, a może jakieś fajne małe miasteczko z ryneczkiem i kawiarnią i najlepiej w górach, coby troszkę ciekawych zakrętów było i z daleka od uczęszczanych tras, po co się cisnąć między samochodami. Trzeba mapę wziąć ze sobą kto ma. I najlepiej żeby się w 300 - 350 km zamknąć w obie strony bo później już twarz boli troszkę. W tym tygodniu prognozuję, że niedziela będzie przepiękna . [/b] |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-02, 16:08, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-06-02, 16:44
|
|
|
| Procek po 18 w czwartek też ponienem się wrobić więc możemy się gdzieś po drodze spotkac i razem dojechać. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-02, 16:57
|
|
|
Heinek - to ja na "swoim" Lotosie będę tankował a później przez Kostuchnę i Mikołów będę leciał na Chudów.
A swoją drogą mam już pomysła na weekend:
Sielpia i okolice - wiocha około 160km od Katowic - zależy od wybranej trasy, jest zalew, można wypożyczyć quady, a jak nie będzie można to zawsze jest masa innych ciekawych miejsc w najbliższej okolicy:
http://www.edytak.ulotka.org/sielpia_okolice.html
ze wskazaniem na to:
http://maleniec.powiat.ko...dex.php?lang=pl
Jakąś taką pętelkę (na cały dzień znowu):
http://goo.gl/maps/ZdCvh
[ Dodano: 2014-06-02, 17:21 ]
drobna modyfikacja:
http://goo.gl/maps/7b9A6
[ Dodano: 2014-06-02, 17:24 ]
lub tak:
http://goo.gl/maps/I77DD |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-02, 17:00, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-02, 18:21
|
|
|
Heinek - również wielkie dzięki i polecam się na przyszłość
Odnośnie czwartku - też planuję się tam wybrać po pracy (około godz 16:30 wyjazd z Katowic)
Lora - o której planujesz jechać i skąd?
Heinek i procek - zawsze mogę po pracy wrócić do domu i jechać z wami ok 18 - razem zawsze będzie się raźniej jechać a potem można jeszcze wieczorem przez parę miast przejechać w drodze powrotnej |
|
|
|
 |
kaczmar831

Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 01 Maj 2014 Posty: 32 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2014-06-02, 18:37
|
|
|
| Polecam Sielpie byłem tam 2 lata temu najlepiej z noclegiem i grilem.Domki fajne ogrodzone mozna pozwiedzać i dobrze odpocząć! |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-03, 14:55
|
|
|
Witam wszystkich właśnie dzisiaj rozmawiałem z kolegą i ustaliliśmy że najlepszy termin wyjazdu będzie pierwszy weekend lipca t.j wyjazd piątek 4.07 powrót w niedzielę 6.07 lub poniedziałek 7.07 , w zależności od ekipy . Noclegi pod namiotem miejsce załatwione z niewielką cenę około 10 , 15 zł od osoby. (za cały pobyt). Wyżywienie oczywiście we własnym zakresie , jak i namioty . Natan- mówiłem o kampingu ale jak niestety kamping miał buuuuuuuuuuum . Godzinę i zbiórkę wyjazdu ustalimy jak będzie bliżej godziny "0" .Piszę już teraz ponieważ są ludzie którzy muszą załatwić sobie wolne i pewnie jakieś jeszcze sprawy. Czekam na listę chętnych , przemyślcie temat i do dzieła . |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-06-03, 20:17
|
|
|
BluzMaster jeśli pogoda pozwoli to chciałam startować 16,30 - 17 od siebie ale zawsze mogę gdzieś podskoczyć
procek225 do 18 na pewno na Chudowie zabawię więc dogadamy trasę i dzień. Najwyżej odłączę się od ekipy w pewnym miejscu.
hmm kilkudniowy wyjazd.. fajna perspektywa ale i przerażająca |
|
|
|
 |
|
|