Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-31, 23:46   

.... ale są fajni ludzie na tym świecie - tacy jak tatuś Daruś :) który zabiera plecaki :P
dzięki za dzisiejszy króciutki ale fajny wypad ;-)
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-06-01, 06:32   

Heinek - chodzi o Orlena na DK86 - tego przy trasie?
 
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-06-01, 06:56   

Dokładnie ten. Fajnie że jednak nie pojadę sam:)
 
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-06-01, 07:39   

A może tak zastartujemy wcześniej? o 9 - co Ty na to?
 
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-06-01, 08:01   

Liczyłem na to że może się ktoś jeszcze zdecyduje, ale skoro nie ma chętnych to trudno. Spotykamy się więc o 9.
 
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-06-01, 10:17   

No i za późno odczytałam wiadomości.. trudno, może w tygodniu się gdzieś zgadamy np. czwartkowy Chudów i potem dalej ;)
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-06-01, 14:55   

BluzMaster dzięki za towarzystwo. Trasa myślę udana, w końcu dotarliśmy tam gdzie chcieliśmy:) (mniej wiecej).
Lora w tyg też możemy się zgadać. Na Chudów bym się chętnie wybrał bo jeszcze nie byłem tyle że w ten czwartek akurat nie obiecuję że się wyrobię czasowo, ale zobaczymy. Będę tu zaglądał.
 
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-01, 20:39   

jeszcze jedno miejsce godne uwagi na wypad w okolice Wałbrzycha:

http://www.palac-wojanow.pl/palac_i_okolica
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-06-02, 16:07   

Lora, jak dla mnie może być czwartkowy Chudów, tyle że dla mnie standardowo po 18. To dobre miejsce na wymyślanie tras weekendowych (dlatego fajnie by było jakby wszyscy zainteresowani dotarli), a chwilowo jakoś nie mam pomysłu - zamki chwilowo bym odpuścił, bo temat zbrzydnie, a może jakieś fajne małe miasteczko z ryneczkiem i kawiarnią i najlepiej w górach, coby troszkę ciekawych zakrętów było i z daleka od uczęszczanych tras, po co się cisnąć między samochodami. Trzeba mapę wziąć ze sobą kto ma. I najlepiej żeby się w 300 - 350 km zamknąć w obie strony bo później już twarz boli troszkę. W tym tygodniu prognozuję, że niedziela będzie przepiękna :) . [/b]
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-02, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-06-02, 16:44   

Procek po 18 w czwartek też ponienem się wrobić więc możemy się gdzieś po drodze spotkac i razem dojechać.
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-06-02, 16:57   

Heinek - to ja na "swoim" Lotosie będę tankował :) a później przez Kostuchnę i Mikołów będę leciał na Chudów.
A swoją drogą mam już pomysła na weekend:
Sielpia i okolice - wiocha około 160km od Katowic - zależy od wybranej trasy, jest zalew, można wypożyczyć quady, a jak nie będzie można to zawsze jest masa innych ciekawych miejsc w najbliższej okolicy:
http://www.edytak.ulotka.org/sielpia_okolice.html
ze wskazaniem na to:
http://maleniec.powiat.ko...dex.php?lang=pl
Jakąś taką pętelkę (na cały dzień znowu):
http://goo.gl/maps/ZdCvh

[ Dodano: 2014-06-02, 17:21 ]
drobna modyfikacja:
http://goo.gl/maps/7b9A6

[ Dodano: 2014-06-02, 17:24 ]
lub tak:
http://goo.gl/maps/I77DD
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-02, 17:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-06-02, 18:21   

Heinek - również wielkie dzięki i polecam się na przyszłość :)

Odnośnie czwartku - też planuję się tam wybrać po pracy (około godz 16:30 wyjazd z Katowic)

Lora - o której planujesz jechać i skąd?

Heinek i procek - zawsze mogę po pracy wrócić do domu i jechać z wami ok 18 - razem zawsze będzie się raźniej jechać a potem można jeszcze wieczorem przez parę miast przejechać w drodze powrotnej ;)
 
 
 
kaczmar831 


Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 32
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2014-06-02, 18:37   

Polecam Sielpie byłem tam 2 lata temu najlepiej z noclegiem i grilem.Domki fajne ogrodzone mozna pozwiedzać i dobrze odpocząć!
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-03, 14:55   

natan napisał/a:
wracając do tematu Wałbrzych i Zamku Książ
oto jeszcze jedno fajne miejsce do zobaczenia:
http://sebastiangora-podr...og-post_29.html

Witam wszystkich właśnie dzisiaj rozmawiałem z kolegą i ustaliliśmy że najlepszy termin wyjazdu będzie pierwszy weekend lipca t.j wyjazd piątek 4.07 powrót w niedzielę 6.07 lub poniedziałek 7.07 , w zależności od ekipy . Noclegi pod namiotem miejsce załatwione z niewielką cenę około 10 , 15 zł od osoby. (za cały pobyt). Wyżywienie oczywiście we własnym zakresie , jak i namioty :) . Natan- mówiłem o kampingu ale jak niestety kamping miał buuuuuuuuuuum :( . Godzinę i zbiórkę wyjazdu ustalimy jak będzie bliżej godziny "0" .Piszę już teraz ponieważ są ludzie którzy muszą załatwić sobie wolne i pewnie jakieś jeszcze sprawy. Czekam na listę chętnych , przemyślcie temat i do dzieła .
 
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-06-03, 20:17   

BluzMaster jeśli pogoda pozwoli to chciałam startować 16,30 - 17 od siebie ale zawsze mogę gdzieś podskoczyć
procek225 do 18 na pewno na Chudowie zabawię więc dogadamy trasę i dzień. Najwyżej odłączę się od ekipy w pewnym miejscu.

hmm kilkudniowy wyjazd.. fajna perspektywa ale i przerażająca :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/