|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-03, 21:35
|
|
|
Spokojny - ja ja ja
ja - kier. Wałbrzych ;-) |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-03, 21:39
|
|
|
Zapowiada się ciekawie tylko z kąt ja namiot wezmę hmm |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-06-03, 22:04
|
|
|
Będziesz spać pod chmurką tak jak ja bo też nie mam namiotu.. tzn jeśli starczy mi odwagi i zdecyduję się na wyjazd |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-03, 22:24
|
|
|
Będzie dobrze nie ma się czego bać |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-03, 22:40
|
|
|
Lora- Mam dla Ciebie ofertę specjalną jeżeli pojedziesz z nami oczywiście , a właściwie to nie ja tylko żona kolegi u którego będziemy mieli namioty .
[ Dodano: 2014-06-03, 22:42 ]
| Koszyk66 napisał/a: | Zapowiada się ciekawie tylko z kąt ja namiot wezmę hmm |
Łukasz ja znalazłem na allegro czy olx namioty typu iglo dwu osobowe po około 50 zł
[ Dodano: 2014-06-03, 22:45 ]
Kurcze widzę że znowu mnie ominie wycieczka , ale ja mam w czerwcu weekendy zawalone imprezami rodzinnymi . |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-03, 22:47
|
|
|
Czułem to w kościach że termin nie będzie mi pasował
Trudno przeżyje to jakoś
Jakieś konkretne plany na ten weekend są? |
| Ostatnio zmieniony przez electric 2014-06-03, 22:48, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-03, 22:47
|
|
|
Wiem wiem już szukałem |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-03, 22:55
|
|
|
| Ja znikam wpadłem tu na krótko , ale będę zaglądał i widzę że cztery motorki już są chętne i fajnie . Spokojnej nocy wszystkim życzę . |
|
|
|
 |
kaczmar831

Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 01 Maj 2014 Posty: 32 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2014-06-04, 10:21 TRASA na Popołudnie i nietylko...
|
|
|
Przesyłam propozycje trasy na poćwiczenie winkli i nietylko trasa jest widokowa a za razem techniczna.
Pozdrawiam
http://goo.gl/maps/LpVFo |
| Ostatnio zmieniony przez kaczmar831 2014-06-04, 10:26, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Dariusz Tychy
Motocykl: cbf
Imię: Dariusz
Dołączył: 07 Lut 2014 Posty: 8 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2014-06-04, 16:02
|
|
|
| Tutaj właściwie powtórzę zaproszenie na wspólną jazdę gdyż jestem początkujący..W najbliższą niedzielę ok 14 wyjazd z pod mc dolnald w Tychach Al. Bielska /w zależności od pogody i towarzystwa/ chcę wystartować w kierunku jeziora Międzybrodzkiego aby trochę pokręcić i potrenować wachlowanie biegani ,hamulcami na podjazdach przed wypadem w Alpy, generalnie Brzeszcze- Porąbka- przeskok na Kocierz - zapora Tresna , Żar przerwa i lukanie na szybowce następnie przegibek w kierunku Bielska i do Wilkowic i tam jest stromy i wąski podjazd na Magurkę ul Harcerską polecił mi go zaprzyjaźniony kolarz a jeszcze tam nie byłem :tongue: ... |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-04, 16:15
|
|
|
Chętni dziś na jakiś Ogrodzieniec? Na 18:30 start z Shella w Sosnowu na Braci Mieroszewskich? (koło expo silesia),
albo lepiej: przy McDonalds przy MacroCash w Dąbrowie Górniczej (czy Sosnowcu) tym przy trasie. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-04, 16:24, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-04, 22:18
|
|
|
| Procek225 - Melduję się w domu , dzięki za jazdę . Takie wypady zawsze są zaje..... |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-04, 22:21 Re: TRASA na Popołudnie i nietylko...
|
|
|
| kaczmar831 napisał/a: | Przesyłam propozycje trasy na poćwiczenie winkli i nietylko trasa jest widokowa a za razem techniczna.
Pozdrawiam
http://goo.gl/maps/LpVFo |
Tej trasy to chyba nie trzeba zachwalać |
|
|
|
 |
kaczmar831

Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 01 Maj 2014 Posty: 32 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2014-06-05, 20:41 Re: TRASA na Popołudnie i nietylko...
|
|
|
| electric napisał/a: | | kaczmar831 napisał/a: | Przesyłam propozycje trasy na poćwiczenie winkli i nietylko trasa jest widokowa a za razem techniczna.
Pozdrawiam
http://goo.gl/maps/LpVFo |
Tej trasy to chyba nie trzeba zachwalać |
Ja ją polubiłem taka mała pętla beskidzka!Uważac trzeba po deszczu na kamienia,piach i wszystko co osuwa sie z gor.Kto nie był naprawde polecam!Jest w niej wszysko ciasne zakrety długie winkle i szybka prosta... |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-05, 21:52
|
|
|
| dzisiejsze ustlenia z chudowa sa takie ze w niedziele na sielpie. bylismy tylko we dwoch z Heinkiem to i ustaleni byly szybkie . |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
|
|