Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-03, 21:35   

Spokojny - ja ja ja
ja - kier. Wałbrzych ;-)
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-06-03, 21:39   

Zapowiada się ciekawie tylko z kąt ja namiot wezmę :P hmm
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-06-03, 22:04   

Będziesz spać pod chmurką :P tak jak ja bo też nie mam namiotu.. tzn jeśli starczy mi odwagi i zdecyduję się na wyjazd ;)
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-06-03, 22:24   

Będzie dobrze nie ma się czego bać :)
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-03, 22:40   

Lora- Mam dla Ciebie ofertę specjalną jeżeli pojedziesz z nami oczywiście , a właściwie to nie ja tylko żona kolegi u którego będziemy mieli namioty :) .

[ Dodano: 2014-06-03, 22:42 ]
Koszyk66 napisał/a:
Zapowiada się ciekawie tylko z kąt ja namiot wezmę :P hmm

Łukasz ja znalazłem na allegro czy olx namioty typu iglo dwu osobowe po około 50 zł

[ Dodano: 2014-06-03, 22:45 ]
Kurcze widzę że znowu mnie ominie wycieczka , ale ja mam w czerwcu weekendy zawalone imprezami rodzinnymi .
 
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-06-03, 22:47   

Czułem to w kościach że termin nie będzie mi pasował ;(
Trudno przeżyje to jakoś :P
Jakieś konkretne plany na ten weekend są?
Ostatnio zmieniony przez electric 2014-06-03, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-06-03, 22:47   

Wiem wiem już szukałem :P
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-03, 22:55   

Ja znikam wpadłem tu na krótko , ale będę zaglądał i widzę że cztery motorki już są chętne i fajnie . Spokojnej nocy wszystkim życzę .
 
 
 
kaczmar831 


Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 32
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2014-06-04, 10:21   TRASA na Popołudnie i nietylko...

Przesyłam propozycje trasy na poćwiczenie winkli i nietylko trasa jest widokowa a za razem techniczna.
Pozdrawiam
http://goo.gl/maps/LpVFo
Ostatnio zmieniony przez kaczmar831 2014-06-04, 10:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dariusz Tychy 

Motocykl: cbf
Imię: Dariusz
Dołączył: 07 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-06-04, 16:02   

Tutaj właściwie powtórzę zaproszenie na wspólną jazdę gdyż jestem początkujący..W najbliższą niedzielę ok 14 wyjazd z pod mc dolnald w Tychach Al. Bielska /w zależności od pogody i towarzystwa/ chcę wystartować w kierunku jeziora Międzybrodzkiego aby trochę pokręcić i potrenować wachlowanie biegani ,hamulcami na podjazdach przed wypadem w Alpy, generalnie Brzeszcze- Porąbka- przeskok na Kocierz - zapora Tresna , Żar przerwa i lukanie na szybowce następnie przegibek w kierunku Bielska i do Wilkowic i tam jest stromy i wąski podjazd na Magurkę ul Harcerską polecił mi go zaprzyjaźniony kolarz a jeszcze tam nie byłem :tongue: ...
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-06-04, 16:15   

Chętni dziś na jakiś Ogrodzieniec? Na 18:30 start z Shella w Sosnowu na Braci Mieroszewskich? (koło expo silesia),
albo lepiej: przy McDonalds przy MacroCash w Dąbrowie Górniczej (czy Sosnowcu) tym przy trasie.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-04, 16:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-04, 22:18   

Procek225 - Melduję się w domu , dzięki za jazdę . Takie wypady zawsze są zaje.....
 
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-06-04, 22:21   Re: TRASA na Popołudnie i nietylko...

kaczmar831 napisał/a:
Przesyłam propozycje trasy na poćwiczenie winkli i nietylko trasa jest widokowa a za razem techniczna.
Pozdrawiam
http://goo.gl/maps/LpVFo

Tej trasy to chyba nie trzeba zachwalać :D
 
 
 
kaczmar831 


Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 32
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2014-06-05, 20:41   Re: TRASA na Popołudnie i nietylko...

electric napisał/a:
kaczmar831 napisał/a:
Przesyłam propozycje trasy na poćwiczenie winkli i nietylko trasa jest widokowa a za razem techniczna.
Pozdrawiam
http://goo.gl/maps/LpVFo

Tej trasy to chyba nie trzeba zachwalać :D


Ja ją polubiłem taka mała pętla beskidzka!Uważac trzeba po deszczu na kamienia,piach i wszystko co osuwa sie z gor.Kto nie był naprawde polecam!Jest w niej wszysko ciasne zakrety długie winkle i szybka prosta...
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-06-05, 21:52   

dzisiejsze ustlenia z chudowa sa takie ze w niedziele na sielpie. bylismy tylko we dwoch z Heinkiem to i ustaleni byly szybkie .
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/