Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-06-05, 21:57   

Rozumiem Tomek że to ta traska co wrzucałeś wytyczne ostatnio ?
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-06-05, 23:09   

procek225 napisał/a:
dzisiejsze ustlenia z chudowa sa takie ze w niedziele na sielpie. bylismy tylko we dwoch z Heinkiem to i ustaleni byly szybkie .

To jeśli można to podaj więcej szczegółów.
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-06-06, 16:48   

Tak, ta trasa co wczesniej pisalem. Wstepnie ustalilismy spotkanie o 9:30 na shellu w sosnowcu kolo mcdonaldsa w niedziele. Dalej jak kto ma inny pomysl niech wrzuci. Nie upieram sie jakby co ;)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-06-06, 17:12   

Ja tam nie narzekam traska oki ale można pomyśleć i rozważyć tą od Kaczmara

"Przesyłam propozycje trasy na poćwiczenie winkli i nietylko trasa jest widokowa a za razem techniczna."


http://goo.gl/maps/LpVFo
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
grzesiek_73 

Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 53
Skąd: PL
Wysłany: 2014-06-06, 18:08   

Koszyk66 napisał/a:
Ja tam nie narzekam traska oki ale można pomyśleć i rozważyć tą od Kaczmara

"Przesyłam propozycje trasy na poćwiczenie winkli i nietylko trasa jest widokowa a za razem techniczna."


http://goo.gl/maps/LpVFo


Fajna trasa...
Przełęcze: Salmopol,Przegibek,Kubalonka.
W Koniakowie polecam karczmę Ochodzita - dobre jedzenie,duże porcje i przyzwoite ceny,
tylko w niedziele trudno miejsce znaleźć.

Z tarasu tej karczmy w dobrą pogodę widać Tatry.
_________________
Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)
 
 
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-06-06, 18:43   

Ja mam jutro zamiar z rana wybrać się do Zawoi, więc jak ktoś chce może się podłączyć.
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-06-06, 18:54   

Koszyk ta trasa jest bez dwóch zdań świetna, tyle że można ją zrobić w jakiekolwiek popołudnie w tygodniu. Natomiast w niedzielę ma być piękna pogoda i fajnie by było wybrać się gdzieś dalej, zobaczyć nowe miejsce, posiedzieć chwile i pogadać.
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-06-06, 19:05   

Heinek napisał/a:
Koszyk ta trasa jest bez dwóch zdań świetna, tyle że można ją zrobić w jakiekolwiek popołudnie w tygodniu. Natomiast w niedzielę ma być piękna pogoda i fajnie by było wybrać się gdzieś dalej, zobaczyć nowe miejsce, posiedzieć chwile i pogadać.

Z ust mi to wyjales. Trasa jest zajebista, ale nie na weekend., kiedy wszystkie wsciekle puszki ciagna polezec nad jeziorem i polansowac sie w wisle i szczyrku na deptakach. Zamiast radosci winkli jest uwazanie na scinajce zakrety samochody ;(
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-06-06, 19:45   

Również jestem za trasą kolegiprocek225, tyle że wolałbym żebyśmy jechali lokalnymi drogami a nie ekspresówką.

[ Dodano: 2014-06-06, 19:55 ]
mynton napisał/a:
Ja mam jutro zamiar z rana wybrać się do Zawoi, więc jak ktoś chce może się podłączyć.

W drodze do Zakopanego mam zamiar tamtędy przelecieć,więc raczej ja się nie przyłączę.
 
 
 
MelRiot 

Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-06, 20:52   

Ja też bym się pisała na niedzielny wypad, i też podobnie jak wyżej, wolalabym jednak spokojniejsze drogi:), ale wiem, wiem, nie powinnam marudzić:) W związku z tym jeśli nie macie nic przeciwko.... to jeszcze zapytam czy ktoś startuje z Katowic, albo przejeżdża przez Katowice?
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-06-06, 20:59   

Ja będę przzejezdzal:)
 
 
 
MelRiot 

Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-06, 21:03   

o... super, gdzie bedzie Tobie po drodze? bedziesz przejeżdżał chorzowską czy murckowską?
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-06-06, 21:07   

Właściwie to wyjade z Dąbrówki obok Ikea, ewentualnie mogę też chorzowską przejechac bo to bez różnicy dla mnie.
 
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-06-06, 21:08   

Spoko to tylko sugestia ja nie byłem aniu tu ani tam więc dla mnie Sielpia tez atrakcja :) nie będę marudził.

Ale nic nie poradze że lubie zakręty :)
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-06-06, 21:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-06-06, 21:20   

[quote="MelRiot], i też podobnie jak wyżej, wolalabym jednak spokojniejsze drogi:)[/quote]
Chodziło mi bardziej że lokalne mają dużo więcej zakrętów,a czy są spokojniejsze to nie wiem.

[ Dodano: 2014-06-06, 21:21 ]
Koszyk66, nie byłeś jeszcze na Salmopolu?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/