|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-05, 21:57
|
|
|
| Rozumiem Tomek że to ta traska co wrzucałeś wytyczne ostatnio ? |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-05, 23:09
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | dzisiejsze ustlenia z chudowa sa takie ze w niedziele na sielpie. bylismy tylko we dwoch z Heinkiem to i ustaleni byly szybkie . |
To jeśli można to podaj więcej szczegółów. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-06, 16:48
|
|
|
Tak, ta trasa co wczesniej pisalem. Wstepnie ustalilismy spotkanie o 9:30 na shellu w sosnowcu kolo mcdonaldsa w niedziele. Dalej jak kto ma inny pomysl niech wrzuci. Nie upieram sie jakby co |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-06, 17:12
|
|
|
Ja tam nie narzekam traska oki ale można pomyśleć i rozważyć tą od Kaczmara
"Przesyłam propozycje trasy na poćwiczenie winkli i nietylko trasa jest widokowa a za razem techniczna."
http://goo.gl/maps/LpVFo |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-06, 18:08
|
|
|
| Koszyk66 napisał/a: | Ja tam nie narzekam traska oki ale można pomyśleć i rozważyć tą od Kaczmara
"Przesyłam propozycje trasy na poćwiczenie winkli i nietylko trasa jest widokowa a za razem techniczna."
http://goo.gl/maps/LpVFo |
Fajna trasa...
Przełęcze: Salmopol,Przegibek,Kubalonka.
W Koniakowie polecam karczmę Ochodzita - dobre jedzenie,duże porcje i przyzwoite ceny,
tylko w niedziele trudno miejsce znaleźć.
Z tarasu tej karczmy w dobrą pogodę widać Tatry. |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-06, 18:43
|
|
|
| Ja mam jutro zamiar z rana wybrać się do Zawoi, więc jak ktoś chce może się podłączyć. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-06-06, 18:54
|
|
|
| Koszyk ta trasa jest bez dwóch zdań świetna, tyle że można ją zrobić w jakiekolwiek popołudnie w tygodniu. Natomiast w niedzielę ma być piękna pogoda i fajnie by było wybrać się gdzieś dalej, zobaczyć nowe miejsce, posiedzieć chwile i pogadać. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-06, 19:05
|
|
|
| Heinek napisał/a: | | Koszyk ta trasa jest bez dwóch zdań świetna, tyle że można ją zrobić w jakiekolwiek popołudnie w tygodniu. Natomiast w niedzielę ma być piękna pogoda i fajnie by było wybrać się gdzieś dalej, zobaczyć nowe miejsce, posiedzieć chwile i pogadać. |
Z ust mi to wyjales. Trasa jest zajebista, ale nie na weekend., kiedy wszystkie wsciekle puszki ciagna polezec nad jeziorem i polansowac sie w wisle i szczyrku na deptakach. Zamiast radosci winkli jest uwazanie na scinajce zakrety samochody |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-06, 19:45
|
|
|
Również jestem za trasą kolegiprocek225, tyle że wolałbym żebyśmy jechali lokalnymi drogami a nie ekspresówką.
[ Dodano: 2014-06-06, 19:55 ]
| mynton napisał/a: | | Ja mam jutro zamiar z rana wybrać się do Zawoi, więc jak ktoś chce może się podłączyć. |
W drodze do Zakopanego mam zamiar tamtędy przelecieć,więc raczej ja się nie przyłączę. |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-06, 20:52
|
|
|
| Ja też bym się pisała na niedzielny wypad, i też podobnie jak wyżej, wolalabym jednak spokojniejsze drogi:), ale wiem, wiem, nie powinnam marudzić:) W związku z tym jeśli nie macie nic przeciwko.... to jeszcze zapytam czy ktoś startuje z Katowic, albo przejeżdża przez Katowice? |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-06-06, 20:59
|
|
|
| Ja będę przzejezdzal:) |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-06, 21:03
|
|
|
| o... super, gdzie bedzie Tobie po drodze? bedziesz przejeżdżał chorzowską czy murckowską? |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-06-06, 21:07
|
|
|
| Właściwie to wyjade z Dąbrówki obok Ikea, ewentualnie mogę też chorzowską przejechac bo to bez różnicy dla mnie. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-06, 21:08
|
|
|
Spoko to tylko sugestia ja nie byłem aniu tu ani tam więc dla mnie Sielpia tez atrakcja nie będę marudził.
Ale nic nie poradze że lubie zakręty |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
| Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-06-06, 21:10, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-06, 21:20
|
|
|
[quote="MelRiot], i też podobnie jak wyżej, wolalabym jednak spokojniejsze drogi:)[/quote]
Chodziło mi bardziej że lokalne mają dużo więcej zakrętów,a czy są spokojniejsze to nie wiem.
[ Dodano: 2014-06-06, 21:21 ]
Koszyk66, nie byłeś jeszcze na Salmopolu? |
|
|
|
 |
|
|