Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
MelRiot 

Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-06, 21:24   

Heinek, żeby nie zaśmiecać forum masz pw w skrzynce
Electric- mnie raczej chodziło o małą atrakcyjność dróg szybkiego ruchu, a nie o "bezludność" dróg|:)
 
 
kaczmar831 


Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 32
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2014-06-06, 21:29   10.00 Sobota ZAKOPANE

10 Ruszamy kierynek Zakopane Planowany powrót ok 16 gdyby był ktoś chętny dajcie znać narazie jada 3 motory...Spontan zawsze jest najlepszy!!!
Ostatnio zmieniony przez kaczmar831 2014-06-06, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-06-07, 08:45   

Z ta jazda wiochami macie wszyscy racje, mysle jednak ze jak do myszkowa pocisniemy s1 a pozniej juz zloty potok wloszczowa i inne to bedzie ok. (Ten trzeci wariant co rysowalem). Trasa powrotna jest do dowolnej modyfikacji zeby jak najmniej ekspresowkami jechac. Liczcie sie z tym ze to prawie 400km i gdzies trzeba bedzie zyskac ten czas na postoje, ew zwiedzanie i obiad.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-06-07, 10:25   

hej ;) jeśli ściągnę na noc do domu to jutro też wybiorę się z Wami. Uwaga w niedzielę są "Zielone Świątki" więc może być problem ze sklepami, zabierzcie ze sobą coś do picia ;)
 
 
ptorun1 

Motocykl: xt660z
Imię: Paweł
Dołączył: 15 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-07, 10:47   

hej,ja też się wybieram,pozdro.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-06-07, 11:00   

procek225 napisał/a:
(Ten trzeci wariant co rysowalem). Trasa powrotna jest do dowolnej modyfikacji zeby jak najmniej ekspresowkami jechac. Liczcie sie z tym ze to prawie 400km i gdzies trzeba bedzie zyskac ten czas na postoje, ew zwiedzanie i obiad.

Można tą trasę jeszcze zmodyfikować i urwać z 80 km(po co pchać się do Radomska?)i będzie więcej czasu.
P.S
Będę na Was czekał w Myszkowie od 10 na Bp lub Orlenie(są obok siebie).
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-06-07, 11:05   

electric, wez mape jesli masz. Na miejscu ustalimy co i jak dalej.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-06-07, 19:34   

Coś takiego może być?
https://www.google.pl/map...7,9z/am=t/data=!3m1!4b1!4m28!4m27!1m0!1m10!3m4!1m2!1d19.
6166844!2d50.8156498!3s0x4717447b8eaef619:0xbeb30ff7dff59c14!
3m4!1m2!1d19.6929991!2d50.8547683!3s0x47175ccaf090af4d:0x7bc
89348e044be2!1m10!3m4!1m2!1d19.8945012!2d51.0032777!3s0x
4719e009ab1a492f:0x76592e728253165d!3m4!1m2!1d20.0041458!
2d51.0319497!3s0x4719de8ce05aff21:0x5db7de3ef408dcfe!1m0!1m0!1m0!3e0?hl=pl
 
 
 
ptorun1 

Motocykl: xt660z
Imię: Paweł
Dołączył: 15 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-07, 19:45   

electric napisał/a:
Coś takiego może być?
https://www.google.pl/map...7,9z/am=t/data=!3m1!4b1!4m28!4m27!1m0!1m10!3m4!1m2!1d19.
6166844!2d50.8156498!3s0x4717447b8eaef619:0xbeb30ff7dff59c1
4!3m4!1m2!1d19.6929991!2d50.8547683!3s0x47175ccaf090af4d:0
x7bc89348e044be2!1m10!3m4!1m2!1d19.8945012!2d51.0032777!3s0
x4719e009ab1a492f:0x76592e728253165d!3m4!1m2!1d20.0041458!2d51.
0319497!3s0x4719de8ce05aff21:0x5db7de3ef408dcfe!1m0!1m0!1m0!3e0?hl=pl


spoko
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-08, 00:13   

procek225, electric jeśli to nie problem chętnie podłączylibyśmy razem z koleżanką się do Waszej wycieczki :)
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-06-08, 08:21   

and.RE napisał/a:
procek225, electric jeśli to nie problem chętnie podłączylibyśmy razem z koleżanką się do Waszej wycieczki :)

Czym nas więcej tym lepiej.Zapraszamy

[ Dodano: 2014-06-08, 20:42 ]
Pierwszy :P
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-06-08, 21:58   

ja tez juz od jakiegos czasu w domu. dzieki za dzisiaj. mam nadzieje ze wszyscy zadowoleni z wycieczki (
tradycyjnie czekam na udostepnienie zdjec i nagran :)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-06-08, 22:02   

Wróciłem. Było mega:) Dzięki wszystkim za miło spędzony dzień.
 
 
 
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-06-08, 22:12   

Też już jestem, dzięki wszystkim za wspólny wypad.
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-08, 22:13   

ja już piję kawę :D Dzięki wielkie za miłą wycieczkę i doborowe towarzystwo... :)

no i wielki szacun dla Koszyka za zabranie wieeekiego plecaka :P
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/