|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-06, 21:24
|
|
|
Heinek, żeby nie zaśmiecać forum masz pw w skrzynce
Electric- mnie raczej chodziło o małą atrakcyjność dróg szybkiego ruchu, a nie o "bezludność" dróg|:) |
|
|
|
 |
kaczmar831

Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 01 Maj 2014 Posty: 32 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2014-06-06, 21:29 10.00 Sobota ZAKOPANE
|
|
|
| 10 Ruszamy kierynek Zakopane Planowany powrót ok 16 gdyby był ktoś chętny dajcie znać narazie jada 3 motory...Spontan zawsze jest najlepszy!!! |
| Ostatnio zmieniony przez kaczmar831 2014-06-06, 21:37, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-07, 08:45
|
|
|
| Z ta jazda wiochami macie wszyscy racje, mysle jednak ze jak do myszkowa pocisniemy s1 a pozniej juz zloty potok wloszczowa i inne to bedzie ok. (Ten trzeci wariant co rysowalem). Trasa powrotna jest do dowolnej modyfikacji zeby jak najmniej ekspresowkami jechac. Liczcie sie z tym ze to prawie 400km i gdzies trzeba bedzie zyskac ten czas na postoje, ew zwiedzanie i obiad. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-06-07, 10:25
|
|
|
hej jeśli ściągnę na noc do domu to jutro też wybiorę się z Wami. Uwaga w niedzielę są "Zielone Świątki" więc może być problem ze sklepami, zabierzcie ze sobą coś do picia |
|
|
|
 |
ptorun1
Motocykl: xt660z
Imię: Paweł
Dołączył: 15 Cze 2013 Posty: 12 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-07, 10:47
|
|
|
| hej,ja też się wybieram,pozdro. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-07, 11:00
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | (Ten trzeci wariant co rysowalem). Trasa powrotna jest do dowolnej modyfikacji zeby jak najmniej ekspresowkami jechac. Liczcie sie z tym ze to prawie 400km i gdzies trzeba bedzie zyskac ten czas na postoje, ew zwiedzanie i obiad. |
Można tą trasę jeszcze zmodyfikować i urwać z 80 km(po co pchać się do Radomska?)i będzie więcej czasu.
P.S
Będę na Was czekał w Myszkowie od 10 na Bp lub Orlenie(są obok siebie). |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-07, 11:05
|
|
|
| electric, wez mape jesli masz. Na miejscu ustalimy co i jak dalej. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-07, 19:34
|
|
|
Coś takiego może być?
https://www.google.pl/map...7,9z/am=t/data=!3m1!4b1!4m28!4m27!1m0!1m10!3m4!1m2!1d19.
6166844!2d50.8156498!3s0x4717447b8eaef619:0xbeb30ff7dff59c14!
3m4!1m2!1d19.6929991!2d50.8547683!3s0x47175ccaf090af4d:0x7bc
89348e044be2!1m10!3m4!1m2!1d19.8945012!2d51.0032777!3s0x
4719e009ab1a492f:0x76592e728253165d!3m4!1m2!1d20.0041458!
2d51.0319497!3s0x4719de8ce05aff21:0x5db7de3ef408dcfe!1m0!1m0!1m0!3e0?hl=pl |
|
|
|
 |
ptorun1
Motocykl: xt660z
Imię: Paweł
Dołączył: 15 Cze 2013 Posty: 12 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-07, 19:45
|
|
|
| electric napisał/a: | Coś takiego może być?
https://www.google.pl/map...7,9z/am=t/data=!3m1!4b1!4m28!4m27!1m0!1m10!3m4!1m2!1d19.
6166844!2d50.8156498!3s0x4717447b8eaef619:0xbeb30ff7dff59c1
4!3m4!1m2!1d19.6929991!2d50.8547683!3s0x47175ccaf090af4d:0
x7bc89348e044be2!1m10!3m4!1m2!1d19.8945012!2d51.0032777!3s0
x4719e009ab1a492f:0x76592e728253165d!3m4!1m2!1d20.0041458!2d51.
0319497!3s0x4719de8ce05aff21:0x5db7de3ef408dcfe!1m0!1m0!1m0!3e0?hl=pl |
spoko |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-08, 00:13
|
|
|
procek225, electric jeśli to nie problem chętnie podłączylibyśmy razem z koleżanką się do Waszej wycieczki |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-08, 08:21
|
|
|
| and.RE napisał/a: | procek225, electric jeśli to nie problem chętnie podłączylibyśmy razem z koleżanką się do Waszej wycieczki |
Czym nas więcej tym lepiej.Zapraszamy
[ Dodano: 2014-06-08, 20:42 ]
Pierwszy |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-08, 21:58
|
|
|
ja tez juz od jakiegos czasu w domu. dzieki za dzisiaj. mam nadzieje ze wszyscy zadowoleni z wycieczki (
tradycyjnie czekam na udostepnienie zdjec i nagran |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-06-08, 22:02
|
|
|
| Wróciłem. Było mega:) Dzięki wszystkim za miło spędzony dzień. |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-08, 22:12
|
|
|
| Też już jestem, dzięki wszystkim za wspólny wypad. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-08, 22:13
|
|
|
ja już piję kawę Dzięki wielkie za miłą wycieczkę i doborowe towarzystwo...
no i wielki szacun dla Koszyka za zabranie wieeekiego plecaka |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
|
|