|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-08, 22:50
|
|
|
Ja też dziękuję ślicznie za wypadzik było mega i ta huta sama mechanika wypas. Nie ma to jak zdobyć kolejny skill w jeździe . Również czekam na foty i filmy :p |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-06-08, 23:01
|
|
|
też się melduję :-) wielkie dzięki za dziś |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-09, 00:10
|
|
|
I ja dotarłem do domu. Marta o 19 była na miejscu.
Dzięki wielkie za wycieczkę było super
Z GoPro jest dość dużo materiału ale po paru min oglądania może się znudzić - sama jazda. Ma ktoś pomyśl gdzie można upchać ~20GB? filmików? Proponował bym YT ale z udostępnianiem konkretnym osobom (mail). Fotek też trochę mam...
Jak będę miał chwilę to ogarnę |
| Ostatnio zmieniony przez and.RE 2014-06-09, 00:10, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
ptorun1
Motocykl: xt660z
Imię: Paweł
Dołączył: 15 Cze 2013 Posty: 12 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-09, 09:05
|
|
|
| Hej,fajnie było,dzięki za wycieczkę.Pozdro dla wszystkich. |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-09, 09:44
|
|
|
| Ja też dziękuję, bylo super. Miło było Was wszystkich poznać. Pozdrawiam |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-09, 22:58
|
|
|
Cześć kochane ludziska zbliża się 15.06 tj niedziela , http://forum.motocyklisto...8048.htm#232642
Czy ktoś się ze mną wybiera . Myślę że można by było wyjechać około 10 polatać troszkę i 16 :30 zameldować się w Wodzisławiu co Wy na to?? |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-06-09, 22:59
|
|
|
Uwaga!! Dysponuję zdjęciami i filmikami z wypadu. Osoby które nie mają jeszcze prezentu na skrzynce, a chcą go mieć niech podeślą swoje adresy e-mail na priv |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-06-10, 14:10
|
|
|
| Lora i and.RE napiszcie prosze czy dostaliście moje wiadomości na PW bo wysłałem już kilka i nie wiem czy poszły. Dzięki |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-10, 14:46
|
|
|
Heinek, też byś podesłał jak masz jakieś foty. A co kolekcje robię.
i mynton i koszyk i wszyscy wszyscy! . |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-10, 14:47, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-10, 14:59
|
|
|
Heinek niestety nic nie mam... ale wysłałem Ci PW
| procek225 napisał/a: | Heinek, też byś podesłał jak masz jakieś foty. A co kolekcje robię.
i mynton i koszyk i wszyscy wszyscy! . |
Mi też mi też!!
Może zrobimy jakąs galerię?
Jeśli ktoś chce fotki/vid z gopro ode mnie zapraszam na PW. |
| Ostatnio zmieniony przez and.RE 2014-06-10, 15:00, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-10, 15:11
|
|
|
Heinek
ja jeszcze nie dostałem.....
PROSZĘ PROSZĘ PROSZĘ
ireneusz.dramski@wojtel.com |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-10, 17:02
|
|
|
| and.RE napisał/a: |
Mi też mi też!!
Może zrobimy jakąs galerię?
|
A to byłby fajny pomysł, jakaś zamknięta galeria z dostępem tylko dla znanych nam osób. Jeśli wszyscy zainteresowani wyrażą zgodę możemy powrzucać zdjęcia (z Siepii i te historyczne), na jakąś zahasłowaną picasę czy coś takiego. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-10, 18:49
|
|
|
| Dobra wysyłam już zdjęcia i filmy na serwer, napiszcie na pw kto chce to wyślę wam linka do zdjęć i filmów. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-10, 22:35
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | and.RE napisał/a: |
Mi też mi też!!
Może zrobimy jakąs galerię?
|
A to byłby fajny pomysł, jakaś zamknięta galeria z dostępem tylko dla znanych nam osób. Jeśli wszyscy zainteresowani wyrażą zgodę możemy powrzucać zdjęcia (z Siepii i te historyczne), na jakąś zahasłowaną picasę czy coś takiego. |
Jestem jak najbardziej za tym pomysłem. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-12, 15:11
|
|
|
| Ktoś dzis wybiera się na Chudów ? |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
|
|