Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-30, 21:23   

Lora - dlatego też już o tym mówię, bo chciałbym aby większa grupa się wybrała więc termin pomalutku trzeba rezerwować...
myślę, że piątek i poniedziałek trzeba będzie pomyśleć o urlopie :)
Procek zaproponował pomoc, żona jechałaby samochodem by zabrać ciuchy - oczywiście trzeba wziąć pod uwagę zrzutkę na paliwo (samochodowe)
Na razie terminu żadnego nie proponuję bo i pogoda musi się wyklarować :P
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-31, 06:27   

Lora, Heinek - dzieki za dobre slowo :-) mam nadzieje podtrzymac tradycje, nie zmoknac i dobrze sie bawic. Miejsce zbiorki jest znane wiec zachecam dalej w miare Waszyxh mozliwosci do wspolnego wypadu ( a jak nie dzis to nastepnym razem).

Do wszystkich: gdyby jednak ktos postanowil dolaczyc w ostatniej chwili, czekamy z mymtonem do 9:05 na lotosie na pawla kolodzieja w katowicach. Kierunek namiestowo na slowacji. Wycieczka planowana na caly dzien. I "kto przyjedzie ten jedzie"
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-31, 07:13   

procek225 napisał/a:


mymtonem

:angry
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-31, 07:23   

mynton napisał/a:
procek225 napisał/a:


mymtonem

:angry

Przepraszam. Uroki szajsfonow myntonie
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-31, 07:29   

procek225 napisał/a:
mynton napisał/a:
procek225 napisał/a:


mymtonem

:angry

Przepraszam. Uroki szajsfonow myntonie


Wybaczam tylko dlatego że dzisiaj prowadzisz B)
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
kaczmar831 


Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 32
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2014-05-31, 15:09   

Dzieki za towarzystwo szkoda,ze tak krótko Trasa naprawde spoko a Słowacja jest zajebista!
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-05-31, 19:41   

Naprawdę nie ma chętnych na polatanke jutro? Jeżeli nie będzie padać to o 10:00 czekam na Orlenie przy Murckowskiej 22. Może do rana się jednak ktoś zdecyduje:)
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-31, 20:45   

Melduję się w domu :) . Dzięki, było zajebiście. Wszystko dziś było - od przeciskania się w korkach, przez winkloszał po zwiedzanie. Na zwiedzanie zamku trzeba zarezerwować 2,5 godziny, ale jest co oglądać - począwszy od samej jego architektury na bogatych wystawach skończywszy. Przewodnik mówi po słowacku, ale coś tam można zrozumieć.
kaczmar831 napisał/a:
Dzieki za towarzystwo szkoda,ze tak krótko Trasa naprawde spoko a Słowacja jest zajebista!

kaczmar831: również dzięki, fajnie było Cię poznać, mam nadzieję że dołączysz do następnych wypadów :) Objechaliśmy później całe jezioro i wróciliśmy przez Chyżne, Wadowice itd.
Heinek: a no nie wiem, coś duch w narodzie zanika... sam bym się chętnie wybrał, ale jutro dzień dziecka :)
mynton: dzięki za wypad. jak zawsze proszę o zdjęcia ;) nie mogę się doczekać aż w domu pokażę gdzie byliśmy :) .
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-05-31, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaczmar831 


Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 32
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2014-05-31, 21:03   

procek225 napisał/a:
Melduję się w domu :) . Dzięki, było zajebiście. Wszystko dziś było - od przeciskania się w korkach, przez winkloszał po zwiedzanie. Na zwiedzanie zamku trzeba zarezerwować 2,5 godziny, ale jest co oglądać - począwszy od samej jego architektury na bogatych wystawach skończywszy. Przewodnik mówi po słowacku, ale coś tam można zrozumieć.
kaczmar831 napisał/a:
Dzieki za towarzystwo szkoda,ze tak krótko Trasa naprawde spoko a Słowacja jest zajebista!

kaczmar831: również dzięki, fajnie było Cię poznać, mam nadzieję że dołączysz do następnych wypadów :) Objechaliśmy później całe jezioro i wróciliśmy przez Chyżne, Wadowice itd.
Heinek: a no nie wiem, coś duch w narodzie zanika... sam bym się chętnie wybrał, ale jutro dzień dziecka :)
mynton: dzięki za wypad. jak zawsze proszę o zdjęcia ;) nie mogę się doczekać aż w domu pokażę gdzie byliśmy :) .


Jak tylko czas pozwoli czemu nie.Skoro zwiedzanie trwa tak długo to wybiorę sie w innym terminie i na dłużej dziś byłem ograniczony obowiązkami.Trasa naprawde fajna.Słowacja to dobry pomysł na zwiedzanie.
 
 
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-31, 21:44   

Dzięki chłopaki za wyjazd, cały obolały i zmęczony, ale zadowolony B) , no i pobiłem swój rekord 372 km jednego dnia :D . A zdjęcia na priv wam prześlę, ale chyba nie dam rady dzisiaj bo ledwo żyję.
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-31, 21:49   

mynton napisał/a:
Dzięki chłopaki za wyjazd, cały obolały i zmęczony, ale zadowolony B) , no i pobiłem swój rekord 372 km jednego dnia :D . A zdjęcia na priv wam prześlę, ale chyba nie dam rady dzisiaj bo ledwo żyję.

ty tu chłopie nie płakaj tylko formę szykuj, zamek w bojnicach jest 230km od Katowic, więc w obie strony będzie ze 500 :P .
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-31, 21:54   

procek225 napisał/a:
mynton napisał/a:
Dzięki chłopaki za wyjazd, cały obolały i zmęczony, ale zadowolony B) , no i pobiłem swój rekord 372 km jednego dnia :D . A zdjęcia na priv wam prześlę, ale chyba nie dam rady dzisiaj bo ledwo żyję.

ty tu chłopie nie płakaj tylko formę szykuj, zamek w bojnicach jest 230km od Katowic, więc w obie strony będzie ze 500 :P .
Obrazek


To szykuje się kolejny rekord B)
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-31, 21:56   

Gratuluję Chłopaki fajnego wypadu, szkoda że nie mogłem dołączyć.

Ktoś coś na jutro planuje ??
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-31, 21:57   

Koszyk66 napisał/a:
Gratuluję Chłopaki fajnego wypadu, szkoda że nie mogłem dołączyć.

Ktoś coś na jutro planuje ??

Ano szkoda, ale jak to mówią nie jeden zakręt przed nami.
Heinek planuje - parę postów wyżej pisał.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Lucyfer 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 18
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2014-05-31, 22:18   

Uff trochę mnie tu nie było, bo mam chwilowo mocno napięty grafik :zawstydzony

Koszyk66,

Jak będzie chociaż taka pogoda jak dzisiaj to ja sobie zrobię małą rundkę na Racibórz.

Godziny - raczej popołudniowe - koło 14-15 start.

Gdyby ktoś chciał się dołączyć - zapraszam.
Możemy startować z Gliwic / Pyskowic...

A może znalazłby się ktoś z Raciborza i pokazał najciekawsze kąty / winkle?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/