|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:56
|
|
|
Spokojny - proponuję do Azot i Nazot |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
kaczmar831

Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 01 Maj 2014 Posty: 32 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:58
|
|
|
| Sobota Mi pasuje i warunki rowniez.Więc czekam pod salonem. |
_________________ Lewa w Górę!!! |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 22:00
|
|
|
kaczmar831, ok.
Zatem lista na sobotnie namestovo i zamek wygląda tak:
1. procek - start K-ce
2. mynton - start K-ce
3. Kaczmar - start Bielsko-Biała (Eurorider)
[ Dodano: 2014-05-29, 20:07 ]
rozbawił mnie ten demot do łez - jakbym siebie czytał |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-05-28, 22:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-29, 21:30
|
|
|
| procek225 napisał/a: | kaczmar831, ok.
Zatem lista na sobotnie namestovo i zamek wygląda tak:
1. procek - start K-ce
2. mynton - start K-ce
3. Kaczmar - start Bielsko-Biała (Eurorider) |
Co taka słaba frekwencja?
Tutaj pierwsza część trasy do Zakopanego.Trasa nie jest sztywna więc liczę na wasze modyfikacje.
http://mapa.targeo.pl/Map...dcf22cedb9f1071 |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-29, 22:54
|
|
|
wracając do tematu Wałbrzych i Zamku Książ
oto jeszcze jedno fajne miejsce do zobaczenia:
http://sebastiangora-podr...og-post_29.html |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-29, 23:33
|
|
|
| Pytanie do tych co jadą w sobotę, brać euro w gotówce, jeśli tak to ile?? |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-30, 12:58
|
|
|
| Ale pieknie w tych Rudawach:) a kiedy się tam wybieracie? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-30, 15:21
|
|
|
| mynton napisał/a: | | Pytanie do tych co jadą w sobotę, brać euro w gotówce, jeśli tak to ile?? |
ja biorę 20euro. Na wstęp na zamek i jakiś obiad po drodze powinno wystarczyć. Jeszcze plastik w kieszeni w razie potrzeby. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-30, 17:50
|
|
|
MelRiot - Wałbrzych i okolice gdzieś się pomalutku rodzą w główkach, w planie jest wypad na 3 dni, noclegi załatwione przez Spokojnego więc.... myślimy, myślimy jak tylko będzie fajnie i ciepło |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-30, 18:05
|
|
|
| procek225 rozumiem że spotykamy się jutro na LOTOS Katowice, ul. Pawła Kołodzieja o 9:00 bo nie napisałeś dokładnie gdzie. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-30, 18:09
|
|
|
| mynton napisał/a: | | procek225 rozumiem że spotykamy się jutro na LOTOS Katowice, ul. Pawła Kołodzieja o 9:00 bo nie napisałeś dokładnie gdzie. |
Tak jest. Jutro 9:00 Lotos w Katowicach na Pawła Kołodzieja (czyli Murcki, przy trasie na Tychy, tam gdzie tankowałeś jak jechaliśmy na Babice). Z tym że o 9:00 to już bądzmy zatankowani żeby 9:05 już lecieć w trasę, zeby do Bielska być przed 10 (Tychy sobie przez Kobiór miniemy) |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
kaczmar831

Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 01 Maj 2014 Posty: 32 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2014-05-30, 19:13
|
|
|
| Ja nie mam euro ale karte biore myslę,ze będzie można płacić bezgotówkowo.Jęśli nie to coś pokombinuje.Czekam na Was w umówionym miejscu. |
_________________ Lewa w Górę!!! |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-05-30, 20:19
|
|
|
| Szkoda, fajna wycieczka znowu mnie ominie. W każdym razie życzę przyczepności. Mam też pytanie do tych którzy nie jada w sobotę, ktoś chętny na niedzielny wypad? |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-30, 20:52
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | mynton napisał/a: | | procek225 rozumiem że spotykamy się jutro na LOTOS Katowice, ul. Pawła Kołodzieja o 9:00 bo nie napisałeś dokładnie gdzie. |
Tak jest. Jutro 9:00 Lotos w Katowicach na Pawła Kołodzieja (czyli Murcki, przy trasie na Tychy, tam gdzie tankowałeś jak jechaliśmy na Babice). Z tym że o 9:00 to już bądzmy zatankowani żeby 9:05 już lecieć w trasę, zeby do Bielska być przed 10 (Tychy sobie przez Kobiór miniemy) |
Czytasz w moich myślach, też chciałem ominąć Tychy przez Kobiór, i to była jedna z moich dwóch modyfikacji tej trasy, a drugą to dopiero jutro Ci powiem i oczywiście przyjadę wcześniej chociaż nie będę tankować na Lotosie tylko chciałbym w Żywcu. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-05-30, 21:17
|
|
|
Panowie szerokości i samego słonka jutro :-)
Natan, rozpieszczasz widokami, no, no już nie mogę się doczekać, oby tylko termin spasował większej grupie |
|
|
|
 |
|
|