|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:26
|
|
|
ha ha ha !! z Dagą przez tel rozmawiałem, powiedziała, że ok 22 będzie, przeczyta zagadkę i spróbuje ją rozwiązać bo czekoladę by chciała dostać
a że mądra dziewczyna - może jej się uda
kto następny próbuje KOSZYK może Ty
[ Dodano: 2014-05-28, 21:29 ]
sorki, nie zauważyłem ostatniego wpisu.... gdzieś mi umknął
Lora - dawaj czekolada czeka
MAŁA PODPOWIEDŹ
chodzi o wyjazd w ten week |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:30
|
|
|
| Lora napisał/a: | Jak to nie wiecie? o zrzutce na moje paliwo hihi ;p
Wujek Spokojny pewnie o kiełbasach, a natan o grzybach no i się nie dogadali;p |
ZONK zostało Ci jeszcze dwie szanse
[ Dodano: 2014-05-28, 21:32 ]
Natan coś mi się wydaje żs sami zjemy czekoladę |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:33
|
|
|
Natan idzie na plecak hhehe |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
kaczmar831

Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 01 Maj 2014 Posty: 32 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:34
|
|
|
| Ja byłbym chętny tak jak pisełem Namestowo,zamek zwiedzic i musze sie zabierac bo czasu średnio.Innym razem jak czas pozwol na dluzej czemu nie.Kiedy byście to planowali sobota czy niedziela i gdzie byśmy sie u mówili. |
_________________ Lewa w Górę!!! |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:34
|
|
|
tak jest
Koszyk cichutko siedzi z boku i się przygląda
Lora - spasowała
Procek też nie dał rady
Spokojny - powiemy im |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:37
|
|
|
haha natan na plecak urocze |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:38
|
|
|
| natan napisał/a: | tak jest
Koszyk cichutko siedzi z boku i się przygląda
Lora - spasowała
Procek też nie dał rady
Spokojny - powiemy im |
No wiesz co daj my im szanse , powiedzmy do jutra do 22:00 co Ty na to .
TO Twoja zagadka |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:39
|
|
|
tak, tak właśnie zrobimy
czas do jutra do 22 |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:41
|
|
|
hola hola, jak o wyjazd w ten week, skoro Wy siedzicie w domach kanapowcy |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:41
|
|
|
| No no jak intensywnie myślą , nawet nie mają czasu pisać . |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:43
|
|
|
ja z przymusu |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:43
|
|
|
| Lora napisał/a: | hola hola, jak o wyjazd w ten week, skoro Wy siedzicie w domach kanapowcy |
A kto powiedział że siedzimy w domu??
Z Natanem jedziemy na krótką przejażdżkę w jedną stronę Natan będzie jako plecak a w drugą ja |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:45
|
|
|
oooo ! i to jest dobra koncepcja
pojedziemy tam gdzie nas jeszcze nie było ! |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:46
|
|
|
to będzie króciutka jazda Katowice : Chorzów , najkrótszą drogą czyli : DK11 przez Koszalin
[ Dodano: 2014-05-28, 21:49 ]
Dalej Darłowo , Ustka a w drodze powrotnej wpadniemy do Doliny Charlotty |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:50
|
|
|
kaczmar831 widze że w tym spamie ciężko Ci coś sensownego wyłuskać:
jedziemy z myntonem (póki co we dwójkę) w sobotę - ruszamy o 9:00 z Katowic.
Proponuję Ci podjechać na 9:40 koło EuroRidera (salon Triumpha i Ducati na Żywieckiej w Bielsku Białej)- i poczekać ew. kilka minut (będziemy jechać na Żywiec to przelecimy obok, zatrzymamy się i Cię zgarniemy.
Teraz kilka szczegółów - prędkość podróżna w granicach rozsądku zgodnie z przepisami. Na trasach z rzadka przekraczamy 120km/h (to żebyś wiedział na co się piszesz). Zostaw mi swój numer telefony na PW to zadzwonię do Ciebie jak będziemy ruszać z Katowic. Potwierdź jesli pasuje Ci takie rozwiązanie. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
|
|