|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-27, 21:43
|
|
|
| Natan. Trase wrzucilem - przekopiesz ie pare stron wczesniej to znajdziesz (minimalnie ja zmodyfikuje ale to juz tylko kosmetyka). Dzien jest nieustalony,ale ja mocno obstaje za sobota wyjaz 9 rano. Poki co lepsze prognozy pogody, a i na niedziele mam inne plany. Pojedzie ten kto bedzie mogl (a moze bedzie jak z Moszna, ze trzeba bedzie czekac na lepsze czasy). Oto moje slowa, rzeklem, hawkh |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-27, 22:13
|
|
|
| Kuwa jak pech to pech,znów mogę zapomnieć o motocyklu przez parę dni. |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-27, 22:18
|
|
|
electric a co się stało |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-27, 22:20
|
|
|
| Kuwa stan podgorączkowy w maju,i raczej nie będę ryzykował dalekich wyjazdów żeby się nie doprawić. |
| Ostatnio zmieniony przez electric 2014-05-27, 22:22, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-27, 22:21
|
|
|
| aspirin, gorąca kąpiel i łóżko - przejdzie |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-27, 22:25
|
|
|
To się okaże |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 14:46
|
|
|
no i zesrało... mój moto na warsztacie i nie wyjedzie do wtorku...
więc ja niestety odpadam w ten week |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 17:12
|
|
|
Myślę, że pora coś konkretniej o weekendzie.
Jeśli pogoda pozwoli - w sobotę o 9:00 tankuję na Lotosie na Murckach (ul. Pawła Kołodzieja, przy trasie na Tychy) i ruszam zgodnie z wcześniej załączoną mapką w kierunku Namiestowa, a później na oravsky podzamok. Przewidywane godziny powrotu - pod wieczór (20, 21)
Starym zwyczajem puszczam listę, coby wiedzieć na kogo czekać przed odjazdem.
1.Procek.
2.
natan: coś poważnego z motocyklem? |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-05-28, 17:12, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
kaczmar831

Motocykl: TDM-900
Imię: Paweł
Wiek: 42 Dołączył: 01 Maj 2014 Posty: 32 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2014-05-28, 18:11
|
|
|
| A co myślicie o mojej propozycji??? |
_________________ Lewa w Górę!!! |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 18:32
|
|
|
wczoraj odstawiłem na warsztat bo do wymiany miałem sprzęgło i gumę...
no i okazało się, że przekładki też do wymiany, niestety trzeba je zamawiać i będą dopiero na wtorek
[ Dodano: 2014-05-28, 19:07 ]
dziś Spokojny i Natan przez telefon rozmawiali... kto zgadnie o czym gadali do wygrania czekolada... |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-28, 20:29
|
|
|
Procek225 dopisz i mnie pojadę na 99% jak pogoda dopisze. Ja bym lekko zmodyfikował trasę, ale o tym na miejscu można porozmawiać, dlatego może by tak trochę wcześniej się spotkać nie o 9:00 a o 8:30 żeby zatankować, porozmawiać itp. żeby o 9:00 już jechać.
| kaczmar831 napisał/a: | | A co myślicie o mojej propozycji??? |
O propozycji dołączenia w Bielsku Białej?? |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
| Ostatnio zmieniony przez mynton 2014-05-28, 20:32, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:08
|
|
|
Czyżby rozmowa natana z wujkiem Spokojnym dotyczyła grilaa na działce |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:11
|
|
|
Zatem lista na sobotę wygląda jak na razie tak:
1. Procek
2. Mynton
3.
kaczmar831 jeśli chodzi o propozycje o Twoim dołączeniu w BB, jeździe na zamek i Twoim wcześniejszym powrocie, to twoja decyzja jest, ty musisz dać znać gdzie chcesz się dołączyć, a odłączysz się kiedy będziesz miał na to ochotę.
natan, znając Spokojnego to mowa była albo o kotlinie kłodzkiej albo o grillu na działce - popraw mnie jeśli się mylę.
mynton zostawmy tą 9:00 jako godzinę zbiórki, myślę ze 15 minut w tą czy w tamtą różnicy nie zrobi a ja jestem za wszelkimi sensownymi modyfikacjami, a znając Ciebie takie będą właśnie. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-05-28, 21:14, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:20
|
|
|
| procek225 napisał/a: | Zatem lista na sobotę wygląda jak na razie tak:
1. Procek
2. Mynton
3.
kaczmar831 jeśli chodzi o propozycje o Twoim dołączeniu w BB, jeździe na zamek i Twoim wcześniejszym powrocie, to twoja decyzja jest, ty musisz dać znać gdzie chcesz się dołączyć, a odłączysz się kiedy będziesz miał na to ochotę.
natan, znając Spokojnego to mowa była albo o kotlinie kłodzkiej albo o grillu na działce - popraw mnie jeśli się mylę.
mynton zostawmy tą 9:00 jako godzinę zbiórki, myślę ze 15 minut w tą czy w tamtą różnicy nie zrobi a ja jestem za wszelkimi sensownymi modyfikacjami, a znając Ciebie takie będą właśnie. |
NIeeee zgadłeś sorry a już myślałem że czekoladę zgarniesz a szkoda
Ale próbuj do trzech razy sztuka |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-05-28, 21:26
|
|
|
Jak to nie wiecie? o zrzutce na moje paliwo hihi ;p
Wujek Spokojny pewnie o kiełbasach, a natan o grzybach no i się nie dogadali;p |
|
|
|
 |
|
|