Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
Annapik 


Motocykl: BMW F 650 GS
Imię: ANNA
Dołączyła: 28 Mar 2015
Posty: 193
Skąd: GLIWICE
Wysłany: 2015-06-18, 19:17   

i ja :)
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-06-18, 21:34   

coachu napisał/a:
Hej,

Śmiga ktoś początkujący tutaj ?

i ja.
Podaj trasę i kiedy śmigamy

[ Dodano: 2015-06-18, 21:39 ]
http://www.zamek-ogrodzieniec.pl/kalendarz-imprez
Można by było podskoczyć co Wy na to?
 
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-06-24, 09:54   

Ta niedziela przy złej pogodzie też sie odbywa?
Skąd start?
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Annapik 


Motocykl: BMW F 650 GS
Imię: ANNA
Dołączyła: 28 Mar 2015
Posty: 193
Skąd: GLIWICE
Wysłany: 2015-06-24, 13:01   

Byłam w zeszłym roku na zjeździe Barbarzyńców było super ;)
 
 
shogun_zag 


Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 66
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-06-24, 22:38   

elemeledudek napisał/a:
Ta niedziela przy złej pogodzie też sie odbywa?
Skąd start?

Na niedziele zapowiadają deszcze ;(
W sumie tam mnie jeszcze nie było, chętnie się do Was podepnę na koło, może i mój syn też się zdecyduje, tylko ... przeraża mnie te wyboiste 40 km przed Raciborzem i praktycznie stałe 50-70 km/godz., fotoradary i miejscówki miśków :(
Jechałem tamtędy w minioną niedzielę ... masakra, do dziś mnie dupsko boli i jak o niej pomyślałem - znowu zaczęło :P
Mam za twarde moto na taką pralkę :(
Aleeee, w sumieeee .... skoro mają być winkle ... hmmmm :D
Może przełożyć termin wylotu na sobotę? Pogoda ma być OK B)
W deszczu - ja niestety odpadam.
_________________
Pozdrawiam
Piotrek
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-06-25, 16:18   

Na chwilę obecną jedziemy. Co do prognoz - może sie złe nie sprawdzą. Jak będzie walić żabami to to nie ma sensu. Ani nie pojeździ się sensownie (ślisko, zwłaszcza ta smoła na winklach) ani to przyjemne zrobić 500km w mokrych ciuchach.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
shogun_zag 


Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 66
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-06-25, 17:39   

Ale się uparłeś na te niedzielę :D
Oby moje zawodowe źródła pogodowe się myliły, ale jak do dotąd chłopcy unikali wpadek :P
W niedzielę rano zmokną Wam delikatnie pupeczki, a w drodze powrotnej w "przedziałkach" woda Wam przebierze :D :D :D


Nie chcesz chyba jak ten wędkarz, co postanowił na ryby jechać ... wstaje o 3-ciej rano, deszcz, śnieg, a on twardo ... na ryby.
Żona do niego ... no co ty, zgłupiałeś, zimno, śnieg pada, wieje, a ty na ryby?!
On - Postanowiłem, to jadę!!! ;) :D :D :D
Przyjechał nad wodę, puściutko na brzegach, ani żywej duszy, śnieg z deszczem w poziomie pada. Wraca więc zmarznięty do domu. Rozbiera się, wskakuje do cieplutkiego łóżeczka żony i przytula sie do niej .... by sie ogrzać.
Żona się przebudziła i pyta ...:
Zimno?
On - zimno!
Ciemno?
On - ciemno!
Pada?
On - pada!
Zobacz, a mój głupi stary na ryby pojechał B)
_________________
Pozdrawiam
Piotrek
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-06-25, 22:33   

shogun_zag, dużego wyboru nie mam, albo w niedzielę albo za tydzień też w niedzielę :P
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
OSTRO 


Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-06-25, 23:53   

na razie nie jest dobrze :/

http://new.meteo.pl/um/ph...ntype=0u&id=700

ale może do tego czasu się poprawi i tak będzie :D
 
 
Annapik 


Motocykl: BMW F 650 GS
Imię: ANNA
Dołączyła: 28 Mar 2015
Posty: 193
Skąd: GLIWICE
Wysłany: 2015-06-26, 00:09   

Od następnego czwartku mają być upały i bez opadów :)
 
 
shogun_zag 


Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 66
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-06-26, 07:38   

Ludziska! Oby ta prognoza się w kupę zamieniła, czego Wam i sobie życzę :D
Jak przeanalizowałem trasę proponowaną przez Procka ... nooo stary, szacun. Na Street View te winkle u pepików wyglądają jak na torze GP... superrr, normalnie SUPERRRR!!!
Co prawda obrazy z zimy i widac Mikołaja w saniach ;) ale i tak ... SUPERRRR!!!!
Nawet moja pupeczka przeżyje tę pralkę na asfalcie przed Raciborzem ... pojadę "na crosa" ... na stojaka B)
Dobra, reasumując ... jak w niedzielę bedzie kapać - odpadam.
Jeśli przełożycie termin na ... za tydzień i nie będzie padać - jadę.

Bartku, na takich portalach nie patrz wyłącznie punktowo na sam Sosnowiec, bo w koło komina H.K. nie będziemy jeździć, zerknij dalej na południowy wschód.

Annapik napisał/a:
Od następnego czwartku mają być upały i bez opadów :)

No zobacz Aniu ... a ja głupi na ryby jadę :D :D :D :D
Przez tydzień bedę je nękał na Poraju, ale za tydzień w niedzielę ... jak by co ... jadę z Wami :)
_________________
Pozdrawiam
Piotrek
Ostatnio zmieniony przez shogun_zag 2015-06-26, 07:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-06-26, 08:35   

Jak będzie lało też mogę jechać, tylko niestety biedni forumowicze puki co nie wiedza chyba skąd i o której start.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-06-26, 09:57   

Orlen Murckowska kierunek na Tychy godz. 9:00

Shogun - ja się nie upieram co do tego Raciborza. Wogóle to pojedziemy na 40 przez Głuchołazy i Jesionik. Dla mnie docelowe są właśnie te winkle tam. A jak będziemy wracać - sprawa wtórna. Wszystko do dogadania. A i prognozy pogody się poprawiają.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2015-06-26, 10:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-06-26, 11:08   

Ten Orlen po prawej zaraz za tunelem?
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-06-26, 11:26   

dokładnie
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/