|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
Annapik

Motocykl: BMW F 650 GS
Imię: ANNA
Dołączyła: 28 Mar 2015 Posty: 193 Skąd: GLIWICE
|
Wysłany: 2015-06-18, 19:17
|
|
|
i ja |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-06-24, 09:54
|
|
|
Ta niedziela przy złej pogodzie też sie odbywa?
Skąd start? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Annapik

Motocykl: BMW F 650 GS
Imię: ANNA
Dołączyła: 28 Mar 2015 Posty: 193 Skąd: GLIWICE
|
Wysłany: 2015-06-24, 13:01
|
|
|
Byłam w zeszłym roku na zjeździe Barbarzyńców było super |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2015-06-24, 22:38
|
|
|
| elemeledudek napisał/a: | Ta niedziela przy złej pogodzie też sie odbywa?
Skąd start? |
Na niedziele zapowiadają deszcze
W sumie tam mnie jeszcze nie było, chętnie się do Was podepnę na koło, może i mój syn też się zdecyduje, tylko ... przeraża mnie te wyboiste 40 km przed Raciborzem i praktycznie stałe 50-70 km/godz., fotoradary i miejscówki miśków
Jechałem tamtędy w minioną niedzielę ... masakra, do dziś mnie dupsko boli i jak o niej pomyślałem - znowu zaczęło
Mam za twarde moto na taką pralkę
Aleeee, w sumieeee .... skoro mają być winkle ... hmmmm
Może przełożyć termin wylotu na sobotę? Pogoda ma być OK
W deszczu - ja niestety odpadam. |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-25, 16:18
|
|
|
| Na chwilę obecną jedziemy. Co do prognoz - może sie złe nie sprawdzą. Jak będzie walić żabami to to nie ma sensu. Ani nie pojeździ się sensownie (ślisko, zwłaszcza ta smoła na winklach) ani to przyjemne zrobić 500km w mokrych ciuchach. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2015-06-25, 17:39
|
|
|
Ale się uparłeś na te niedzielę
Oby moje zawodowe źródła pogodowe się myliły, ale jak do dotąd chłopcy unikali wpadek
W niedzielę rano zmokną Wam delikatnie pupeczki, a w drodze powrotnej w "przedziałkach" woda Wam przebierze
Nie chcesz chyba jak ten wędkarz, co postanowił na ryby jechać ... wstaje o 3-ciej rano, deszcz, śnieg, a on twardo ... na ryby.
Żona do niego ... no co ty, zgłupiałeś, zimno, śnieg pada, wieje, a ty na ryby?!
On - Postanowiłem, to jadę!!!
Przyjechał nad wodę, puściutko na brzegach, ani żywej duszy, śnieg z deszczem w poziomie pada. Wraca więc zmarznięty do domu. Rozbiera się, wskakuje do cieplutkiego łóżeczka żony i przytula sie do niej .... by sie ogrzać.
Żona się przebudziła i pyta ...:
Zimno?
On - zimno!
Ciemno?
On - ciemno!
Pada?
On - pada!
Zobacz, a mój głupi stary na ryby pojechał |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-25, 22:33
|
|
|
shogun_zag, dużego wyboru nie mam, albo w niedzielę albo za tydzień też w niedzielę |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
Annapik

Motocykl: BMW F 650 GS
Imię: ANNA
Dołączyła: 28 Mar 2015 Posty: 193 Skąd: GLIWICE
|
Wysłany: 2015-06-26, 00:09
|
|
|
Od następnego czwartku mają być upały i bez opadów |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2015-06-26, 07:38
|
|
|
Ludziska! Oby ta prognoza się w kupę zamieniła, czego Wam i sobie życzę
Jak przeanalizowałem trasę proponowaną przez Procka ... nooo stary, szacun. Na Street View te winkle u pepików wyglądają jak na torze GP... superrr, normalnie SUPERRRR!!!
Co prawda obrazy z zimy i widac Mikołaja w saniach ale i tak ... SUPERRRR!!!!
Nawet moja pupeczka przeżyje tę pralkę na asfalcie przed Raciborzem ... pojadę "na crosa" ... na stojaka
Dobra, reasumując ... jak w niedzielę bedzie kapać - odpadam.
Jeśli przełożycie termin na ... za tydzień i nie będzie padać - jadę.
Bartku, na takich portalach nie patrz wyłącznie punktowo na sam Sosnowiec, bo w koło komina H.K. nie będziemy jeździć, zerknij dalej na południowy wschód.
| Annapik napisał/a: | Od następnego czwartku mają być upały i bez opadów |
No zobacz Aniu ... a ja głupi na ryby jadę
Przez tydzień bedę je nękał na Poraju, ale za tydzień w niedzielę ... jak by co ... jadę z Wami |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
| Ostatnio zmieniony przez shogun_zag 2015-06-26, 07:46, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-06-26, 08:35
|
|
|
| Jak będzie lało też mogę jechać, tylko niestety biedni forumowicze puki co nie wiedza chyba skąd i o której start. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-26, 09:57
|
|
|
Orlen Murckowska kierunek na Tychy godz. 9:00
Shogun - ja się nie upieram co do tego Raciborza. Wogóle to pojedziemy na 40 przez Głuchołazy i Jesionik. Dla mnie docelowe są właśnie te winkle tam. A jak będziemy wracać - sprawa wtórna. Wszystko do dogadania. A i prognozy pogody się poprawiają. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2015-06-26, 10:06, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-06-26, 11:08
|
|
|
| Ten Orlen po prawej zaraz za tunelem? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-26, 11:26
|
|
|
| dokładnie |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
|
|