|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
cezarek
Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56 Dołączył: 13 Kwi 2014 Posty: 15 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 21:08
|
|
|
Ok....napisz gdzie się spotkamy....i do dzieła |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 21:13
|
|
|
Może być 17:15 jutro Orlen Katowice Murckowska w kierunku na Tychy.
A dokąd, to w sumie nie mam pomysłu na takie krótkie trasy |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 21:22
|
|
|
| Tego 28go to znów chcesz zwiedzać kilka punktów? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 21:23
|
|
|
nie, chce dojechać do cervonohorskiego sedla i pokręciś się tam w kółko po tych winklach, jakieś filmiki może nagrać. Zjeść tam i wrócić i pewnie znowu od 9 do 19 zejdzie |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 21:28
|
|
|
| No, to już coś. Wpisuje w kalendarz i jeśli coś nie wyskoczy to się podepne.........i gdybyś jeszcze tylką tę autostradę wywalił i trase inaczej puścił byłby orgazm. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 21:30
|
|
|
autostrada się przypadkiem wkleiła i nie chciało mi się edytować, myślę że się domyślą zainteresowani że to mały bug jest |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2015-06-13, 21:32
|
|
|
| Elemeledudek na autostradzie bedziesz mogl sprawdzic tygryska :-) |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 21:35
|
|
|
| Na autostradzie sobie radze, to własnie winkle, a szczególnie "patenie" jakoś mi nie lezą więc chetnie poćwiczę. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
cezarek
Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56 Dołączył: 13 Kwi 2014 Posty: 15 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 21:47
|
|
|
| Procek ok....17 15.. na stacji orlen,na jutro popołudniu zapowiadają burze.....jak pogoda nie dopisze dam Ci znać na forum do 16 oo. |
|
|
|
 |
kijek007

Motocykl: HONDA VFR 800FI `00
Imię: Łukasz
Wiek: 41 Dołączył: 02 Maj 2015 Posty: 496 Skąd: Pawłowice
|
Wysłany: 2015-06-14, 01:55
|
|
|
powiem szczerze wzbudziłem lawinę wypowiedzi hehe przerwałem milczenie no fajnie ze grupa już jakaś tam jest może się nawet gdzieś w trasie spotkamy co do jutra hmmm z pracy wróciłem coś kropi zobaczymy. Jeżdżę od niedawna, często bywam Kubalonka Równica lubię zakrętasy na Kubalonce i zauważyłem ze mimo ogólnej otwartości motocykliści są znacznie pozamykani w swoich grupach dlatego postanowiłem napisać taki post bo z tych spotkań w trasie oprócz podłączenia się podczas trasy do kogoś nic więcej się nie rodzi i na tym się to kończy. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-14, 06:58
|
|
|
kijek007, o tej grupie napisałem, żebyś wiedział że to nie jest taki szybki proces. Najlepiej wrzuć parę propozycji ciekawych tras i zobaczysz kto się podepnie. Wymienicie się numerami telefonów i dopiero się zacznie. Zobaczysz ilu ludzi Ci się przewinie, zanim znajdziesz kilku takich o których piszesz |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
cezarek
Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56 Dołączył: 13 Kwi 2014 Posty: 15 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2015-06-14, 09:57
|
|
|
Cześć wszystkim....kijek dzisiaj mnie nie będzie w umówionym miejscu....rodzinka się zapowiedziała i zwalają się w gościnę... |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-14, 10:09
|
|
|
zatem odwołane, dzięki za wcześniejsze info. Inaczej zaplanuję dzień |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
coachu
Motocykl: Y Tcat
Imię: Błażej
Dołączył: 09 Mar 2013 Posty: 4 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2015-06-18, 09:11
|
|
|
Hej,
Śmiga ktoś początkujący tutaj ? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-18, 17:46
|
|
|
| coachu napisał/a: | Hej,
Śmiga ktoś początkujący tutaj ? |
np. ja |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
|
|