|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
cezarek
Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56 Dołączył: 13 Kwi 2014 Posty: 15 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2015-05-29, 17:53
|
|
|
| Witam.... może ktoś jutro chętny na przejaszczkę? Np. Jura krakowsko-Czętochowska....jadę z Chorzowa. |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-30, 08:29
|
|
|
| cezarek napisał/a: | | Witam.... może ktoś jutro chętny na przejaszczkę? Np. Jura krakowsko-Czętochowska....jadę z Chorzowa. |
O której chcesz startować i o której powrót ? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-30, 11:53
|
|
|
Jutro planuję do Ołomuńca na wycieczkę. Na 100% będę wiedział wieczorem (teraz na 95%).
Start około 10:30 powrót wieczorem. Miejsce zbiórki w Katowicach jeszcze nieustalone.
Ktoś chętny niech się odezwie, to ustalimy - jeszcze nie wiem czy ktoś ze mną jedzie więc nie jestem w stanie określić ile maszyn.
Trasa około 400 km w obie strony.
Przygotować się na obiad na miejscu (korony) i jakieś zwiedzanie więc nie sama jazda.
[ Dodano: 2015-05-30, 13:52 ]
No to jutro 10:00 Orlen Katowice Murckowska (w kierunku Tychów). Jeżeli ktoś chce przyjechać miło by było gdyby dał znać wcześniej. Na chwilę obecną jedziemy na 2 motocykle.
[ Dodano: 2015-06-01, 16:25 ]
Plan na czwartek (lub sobotę jeszcze nie wiem, ale wskazanie na czwartek).
https://goo.gl/maps/lUn99
Będą chętni? Wyjazd 9:00 z Katowic, radosna jazda, obiad po drodze i powrót na wieczór. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
cezarek
Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56 Dołączył: 13 Kwi 2014 Posty: 15 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2015-06-01, 18:00
|
|
|
Witam....jest ktoś chętny w sobotę na wyjazd do Ojcowa? Wyjazd ok 9oo rano przyjazd około 13oo. Jadę z Chorzowa więc miejsce startu można dogadać. Taki rekreacyjny przejazd przed objadem... ( oczywiście jak dopisze pogoda) |
|
|
|
 |
lewy1252
Motocykl: Dealim 125
Imię: Szymon
Wiek: 35 Dołączył: 16 Maj 2015 Posty: 3 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2015-06-06, 15:46
|
|
|
cześć ktoś chętny na jakąś małą wycieczke jutro może ustroń |
|
|
|
 |
kijek007

Motocykl: HONDA VFR 800FI `00
Imię: Łukasz
Wiek: 41 Dołączył: 02 Maj 2015 Posty: 496 Skąd: Pawłowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 11:21 w KUPIE :)
|
|
|
Zapraszam do pisania do mnie kto chętny stworzyć jakiś stały team w celu późniejszych jakiś dalszych wypadów, puki co przejażdzki spontaniczne w obrębie polski haha serio w obrębie komina . Ogólnie ludzie z okolic jastrzebe, żory psczyna, cieszyn, pawłowice ale niekoniecznie i tak punkt zborny będziemy mieli gdzieś tam wyznaczony. Przejażdżki na spokojnie, w tępię 90 do 120. Planuje również jakieś wypady nocne, ostatnio Kraków zaliczyłem i było fajnie jednak samemu w razie jakiegoś łosia na drodze to ryzyko leżenia w rowie nie wiadomo jak długo, bo autostrady nie ciągną się od punktu a do b czasem trzeba przejechać jakaś normalna droga. Mój plan to stworzyć ekipę max 6-8 osób dobrze zgranych aby naprawdę można było na sobie polegać w dłuższych trasach. |
| Ostatnio zmieniony przez kijek007 2015-06-13, 11:23, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
cezarek
Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56 Dołączył: 13 Kwi 2014 Posty: 15 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 18:37
|
|
|
Dobry pomysł.....jestem za...pisz co gdzie i kiedy. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 19:57
|
|
|
kijek007, powodzenia |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
NowicjuszGixer [Usunięty]
|
Wysłany: 2015-06-13, 20:09
|
|
|
| No właśnie, najlepiej napisz jaką trasę masz w planach i kiedy:) Wtedy każdy kto będzie miał wolny czas i chęci może się podpiąć:) Bo tak bez konkretów trudno się deklarować. |
|
|
|
 |
cezarek
Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56 Dołączył: 13 Kwi 2014 Posty: 15 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 20:16
|
|
|
| Kolega kijek007 ma na myśli coś w rodzaju nieformalnego zrzeszenia..W sumie fajny pomysł kilku facetów,których dane słowo ma wartość...ludzie na forach robią się w konia....szkoda bo słowo pisane powinno mieć taką samą wartość jak słowo mówione w realu. |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2015-06-13, 20:27
|
|
|
| cezarek , dobrze godosz tzn. [piszesz] mosz racja . |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 20:33
|
|
|
ja tam nie zauważyłem, żeby mnie ktoś w konia robił, a jeśli już pisał i był niesłowny to nie jeździmy razem. Ten temat już dwa lata istnieje i taka grupa o jakiej kijek pisze się wykrystalizowała już (to tak informacyjnie), dlatego życzę koledze powodzenia, bo to były dwa lata i wiele nawiniętych kilometrów, żeby się sensowni ludzie znaleźli i jeszcze żeby do siebie w miarę pasowali charakterem. Z przyzwyczajenia jeszcze wrzucam tutaj propozycje tras (bo wychodzę z założenia, że im więcej sensownych ludzi się znajdzie, tym większe prawdopodobieństwo, że zawsze każdy będzie miał z kim pojeździć) i zawsze można się podpiąć .
Z chęcią też podepnę się pod sensowne propozycje wypadów każdego z Was, także do dzieła. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
cezarek
Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56 Dołączył: 13 Kwi 2014 Posty: 15 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 20:56
|
|
|
No...no. Procek masz rację. W pełni się z Tobą zgadzam. Jak będziesz się gdzieś wybierał,a napiszesz tutaj o tym na forum chętnie się z Tobą zabiorę w trasę |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 21:04
|
|
|
W sąsiednim temacie małą propozycja na jutro.
Powodzenia w "organizowaniu". Na forach ostatnio więcej gadania niż latania czasem mi sie wydaje. Choć i gadania jakoś mniej. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-06-13, 21:05
|
|
|
Cezarek - jeśli chcesz to jest duża szansa że jutro po 17 będę się mógł gdzieś wybrać na 2,3 godzinki.
Na razie bez konkretów.
A tymczasem coś takiego się szykuje:
https://goo.gl/maps/bh9ha - planowana data 28.06 |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2015-06-13, 21:09, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|