Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
cezarek 

Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56
Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 15
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2015-05-29, 17:53   

Witam.... może ktoś jutro chętny na przejaszczkę? Np. Jura krakowsko-Czętochowska....jadę z Chorzowa.
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-05-30, 08:29   

cezarek napisał/a:
Witam.... może ktoś jutro chętny na przejaszczkę? Np. Jura krakowsko-Czętochowska....jadę z Chorzowa.

O której chcesz startować i o której powrót ?
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-05-30, 11:53   

Jutro planuję do Ołomuńca na wycieczkę. Na 100% będę wiedział wieczorem (teraz na 95%).
Start około 10:30 powrót wieczorem. Miejsce zbiórki w Katowicach jeszcze nieustalone.
Ktoś chętny niech się odezwie, to ustalimy - jeszcze nie wiem czy ktoś ze mną jedzie więc nie jestem w stanie określić ile maszyn.
Trasa około 400 km w obie strony.
Przygotować się na obiad na miejscu (korony) i jakieś zwiedzanie więc nie sama jazda.

[ Dodano: 2015-05-30, 13:52 ]
No to jutro 10:00 Orlen Katowice Murckowska (w kierunku Tychów). Jeżeli ktoś chce przyjechać miło by było gdyby dał znać wcześniej. Na chwilę obecną jedziemy na 2 motocykle.

[ Dodano: 2015-06-01, 16:25 ]
Plan na czwartek (lub sobotę jeszcze nie wiem, ale wskazanie na czwartek).
https://goo.gl/maps/lUn99
Będą chętni? Wyjazd 9:00 z Katowic, radosna jazda, obiad po drodze i powrót na wieczór.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
cezarek 

Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56
Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 15
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2015-06-01, 18:00   

Witam....jest ktoś chętny w sobotę na wyjazd do Ojcowa? Wyjazd ok 9oo rano przyjazd około 13oo. Jadę z Chorzowa więc miejsce startu można dogadać. Taki rekreacyjny przejazd przed objadem... ( oczywiście jak dopisze pogoda) :)
 
 
lewy1252 

Motocykl: Dealim 125
Imię: Szymon
Wiek: 35
Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 3
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-06-06, 15:46   

cześć ktoś chętny na jakąś małą wycieczke jutro ?? może ustroń ??
Profil Facebook
 
 
kijek007 


Motocykl: HONDA VFR 800FI `00
Imię: Łukasz
Wiek: 41
Dołączył: 02 Maj 2015
Posty: 496
Skąd: Pawłowice
Wysłany: 2015-06-13, 11:21   w KUPIE :)

Zapraszam do pisania do mnie kto chętny stworzyć jakiś stały team w celu późniejszych jakiś dalszych wypadów, puki co przejażdzki spontaniczne w obrębie polski :D haha serio w obrębie komina :) . Ogólnie ludzie z okolic jastrzebe, żory psczyna, cieszyn, pawłowice ale niekoniecznie i tak punkt zborny będziemy mieli gdzieś tam wyznaczony. Przejażdżki na spokojnie, w tępię 90 do 120. Planuje również jakieś wypady nocne, ostatnio Kraków zaliczyłem i było fajnie jednak samemu w razie jakiegoś łosia na drodze to ryzyko leżenia w rowie nie wiadomo jak długo, bo autostrady nie ciągną się od punktu a do b czasem trzeba przejechać jakaś normalna droga. Mój plan to stworzyć ekipę max 6-8 osób dobrze zgranych aby naprawdę można było na sobie polegać w dłuższych trasach.
Ostatnio zmieniony przez kijek007 2015-06-13, 11:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cezarek 

Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56
Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 15
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2015-06-13, 18:37   

Dobry pomysł.....jestem za...pisz co gdzie i kiedy. :) :)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-06-13, 19:57   

kijek007, powodzenia :)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
NowicjuszGixer
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-13, 20:09   

No właśnie, najlepiej napisz jaką trasę masz w planach i kiedy:) Wtedy każdy kto będzie miał wolny czas i chęci może się podpiąć:) Bo tak bez konkretów trudno się deklarować.
 
 
cezarek 

Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56
Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 15
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2015-06-13, 20:16   

Kolega kijek007 ma na myśli coś w rodzaju nieformalnego zrzeszenia..W sumie fajny pomysł kilku facetów,których dane słowo ma wartość...ludzie na forach robią się w konia....szkoda bo słowo pisane powinno mieć taką samą wartość jak słowo mówione w realu.
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-06-13, 20:27   

cezarek , dobrze godosz tzn. [piszesz] mosz racja .
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-06-13, 20:33   

ja tam nie zauważyłem, żeby mnie ktoś w konia robił, a jeśli już pisał i był niesłowny to nie jeździmy razem. Ten temat już dwa lata istnieje i taka grupa o jakiej kijek pisze się wykrystalizowała już (to tak informacyjnie), dlatego życzę koledze powodzenia, bo to były dwa lata i wiele nawiniętych kilometrów, żeby się sensowni ludzie znaleźli i jeszcze żeby do siebie w miarę pasowali charakterem. Z przyzwyczajenia jeszcze wrzucam tutaj propozycje tras (bo wychodzę z założenia, że im więcej sensownych ludzi się znajdzie, tym większe prawdopodobieństwo, że zawsze każdy będzie miał z kim pojeździć) i zawsze można się podpiąć :) .
Z chęcią też podepnę się pod sensowne propozycje wypadów każdego z Was, także do dzieła.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
cezarek 

Motocykl: FJR 1300
Imię: Jarek
Wiek: 56
Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 15
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2015-06-13, 20:56   

No...no. Procek masz rację. W pełni się z Tobą zgadzam. Jak będziesz się gdzieś wybierał,a napiszesz tutaj o tym na forum chętnie się z Tobą zabiorę w trasę B)
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2015-06-13, 21:04   

W sąsiednim temacie małą propozycja na jutro.
Powodzenia w "organizowaniu". Na forach ostatnio więcej gadania niż latania czasem mi sie wydaje. Choć i gadania jakoś mniej.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-06-13, 21:05   

Cezarek - jeśli chcesz to jest duża szansa że jutro po 17 będę się mógł gdzieś wybrać na 2,3 godzinki.
Na razie bez konkretów.

A tymczasem coś takiego się szykuje:
https://goo.gl/maps/bh9ha - planowana data 28.06
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2015-06-13, 21:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/