|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-10, 07:17
|
|
|
Start Orlen w Katowicach przy 3 stawach (trasa Katowice - Tychy) w kierunku Tychów.
Godz. 14:30 (jeśli żabami nie zacznie walić).
[ Dodano: 2015-05-10, 12:13 ]
jednak pomiędzy 15:00 a 15:30 przyjadę na ten Orlen |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-10, 12:50
|
|
|
Będzie lało |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-10, 13:25
|
|
|
Właśnie przejechałem 50km w ulewnym deszczu Super orzeźwienie .
Ale wycieczkę na dziś odwołuję. Taką traskę to i w tygodniu można zrobić. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-10, 17:21
|
|
|
Małe kółko Sosina Park Chorzowski. |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
lewy1252
Motocykl: Dealim 125
Imię: Szymon
Wiek: 35 Dołączył: 16 Maj 2015 Posty: 3 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2015-05-16, 21:38
|
|
|
witam Tychy, Mikołów
ktoś chętny pojeździć gdzieś po okolicy lub jechać do ustronia na równice
dopiero zaczynam kariere z moto i mam 125 więc trzeba sobie na to poprawkę wziąść |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-17, 10:11
|
|
|
| Hej czy w razie pogody ktoś ma ochotę dzisiaj polatać , jakieś szybkie blisko ?. |
|
|
|
 |
Annapik

Motocykl: BMW F 650 GS
Imię: ANNA
Dołączyła: 28 Mar 2015 Posty: 193 Skąd: GLIWICE
|
Wysłany: 2015-05-18, 23:27
|
|
|
| Jest ktoś z okolic Gliwic na krótkie przejażdżki ? |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-18, 23:40
|
|
|
| Annapik napisał/a: | | Jest ktoś z okolic Gliwic na krótkie przejażdżki ? |
Dla nas nie ma znaczenia z jakiej kto jest okolicy
Poprostu wrzucasz tresę i czekasz aż ktoś się odezwie.
LWG |
|
|
|
 |
Annapik

Motocykl: BMW F 650 GS
Imię: ANNA
Dołączyła: 28 Mar 2015 Posty: 193 Skąd: GLIWICE
|
Wysłany: 2015-05-18, 23:52
|
|
|
Rozumiem, dziękuję za informacje |
|
|
|
 |
Nabuhodonozor

Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010 Posty: 16 Skąd: SY
|
Wysłany: 2015-05-20, 21:34
|
|
|
Witam,
W Sobotę 23 maja wybieram się na Zamek w Będzinie, później jak pogoda pozwoli z chęcią się gdzieś przejadę.
Na zamku będę do ok 17. Ktoś chętny na małą wycieczkę? |
_________________ Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-21, 21:00
|
|
|
| Do soboty jeszcze kupa czasu, ale może się z Tobą gdzieś karnę najlepiej na jakieś łuczki. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2015-05-21, 21:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Nabuhodonozor

Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010 Posty: 16 Skąd: SY
|
Wysłany: 2015-05-22, 20:46
|
|
|
Już ta kupa się zmniejszyła mam nadzieję, ze pogoda dopisze |
_________________ Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-22, 21:46
|
|
|
Nabuhodonozor, to jeśli będzie względnie to umówmy się o 17:15 ale może nie przy zamku w Będzinie tylko przy MCDonaldsie przy MAKRO w Sosnowcu. Pojedziemy sobie na Ogrodzieniec, Wolbrom, Trzyciąż, Skałę, chyba że masz lepszy plan to się dopasuję
[ Dodano: 2015-05-23, 12:46 ]
Coś pogoda nie zachęca
[ Dodano: 2015-05-23, 15:57 ]
I co? jedziemy? bo w sumie się umówiłem to nie chcę ciała dać, a stać pod MAKRO bez sensu też nie koniecznie
[ Dodano: 2015-05-23, 16:32 ]
to ja bede na miejscu spotkania zgodnie z tym co napisałem |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Nabuhodonozor

Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010 Posty: 16 Skąd: SY
|
Wysłany: 2015-05-23, 16:41
|
|
|
Pogoda nie rozpieszcza, tak jak pisałem będę po 19 dostępny... |
_________________ Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-23, 17:26
|
|
|
| Wczesnie sie takie rzeczy pisz. Wypilem kawe na miejscu zbiorki jade dalej. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
|
|