Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-05-10, 07:17   

Start Orlen w Katowicach przy 3 stawach (trasa Katowice - Tychy) w kierunku Tychów.
Godz. 14:30 (jeśli żabami nie zacznie walić).

[ Dodano: 2015-05-10, 12:13 ]
jednak pomiędzy 15:00 a 15:30 przyjadę na ten Orlen
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
miras1970 

Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 341
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-05-10, 12:50   

Będzie lało :>
_________________
robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-05-10, 13:25   

Właśnie przejechałem 50km w ulewnym deszczu :) Super orzeźwienie :) .
Ale wycieczkę na dziś odwołuję. Taką traskę to i w tygodniu można zrobić.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
miras1970 

Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 341
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-05-10, 17:21   

Małe kółko Sosina Park Chorzowski. :)
_________________
robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam
 
 
lewy1252 

Motocykl: Dealim 125
Imię: Szymon
Wiek: 35
Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 3
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-05-16, 21:38   

witam Tychy, Mikołów
ktoś chętny pojeździć gdzieś po okolicy ?? lub jechać do ustronia na równice ??
dopiero zaczynam kariere z moto i mam 125 więc trzeba sobie na to poprawkę wziąść :D
Profil Facebook
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-05-17, 10:11   

Hej czy w razie pogody ktoś ma ochotę dzisiaj polatać , jakieś szybkie blisko ?.
 
 
 
Annapik 


Motocykl: BMW F 650 GS
Imię: ANNA
Dołączyła: 28 Mar 2015
Posty: 193
Skąd: GLIWICE
Wysłany: 2015-05-18, 23:27   

Jest ktoś z okolic Gliwic na krótkie przejażdżki ?
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-05-18, 23:40   

Annapik napisał/a:
Jest ktoś z okolic Gliwic na krótkie przejażdżki ?

Dla nas nie ma znaczenia z jakiej kto jest okolicy
Poprostu wrzucasz tresę i czekasz aż ktoś się odezwie.
LWG
 
 
 
Annapik 


Motocykl: BMW F 650 GS
Imię: ANNA
Dołączyła: 28 Mar 2015
Posty: 193
Skąd: GLIWICE
Wysłany: 2015-05-18, 23:52   

Rozumiem, dziękuję za informacje :)
 
 
Nabuhodonozor 


Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 16
Skąd: SY
Wysłany: 2015-05-20, 21:34   

Witam,
W Sobotę 23 maja wybieram się na Zamek w Będzinie, później jak pogoda pozwoli z chęcią się gdzieś przejadę.
Na zamku będę do ok 17. Ktoś chętny na małą wycieczkę?
_________________
Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-05-21, 21:00   

Do soboty jeszcze kupa czasu, ale może się z Tobą gdzieś karnę najlepiej na jakieś łuczki.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2015-05-21, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nabuhodonozor 


Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 16
Skąd: SY
Wysłany: 2015-05-22, 20:46   

Już ta kupa się zmniejszyła ;) mam nadzieję, ze pogoda dopisze ;)
_________________
Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-05-22, 21:46   

Nabuhodonozor, to jeśli będzie względnie to umówmy się o 17:15 ale może nie przy zamku w Będzinie tylko przy MCDonaldsie przy MAKRO w Sosnowcu. Pojedziemy sobie na Ogrodzieniec, Wolbrom, Trzyciąż, Skałę, chyba że masz lepszy plan to się dopasuję

[ Dodano: 2015-05-23, 12:46 ]
Coś pogoda nie zachęca

[ Dodano: 2015-05-23, 15:57 ]
I co? jedziemy? bo w sumie się umówiłem to nie chcę ciała dać, a stać pod MAKRO bez sensu też nie koniecznie

[ Dodano: 2015-05-23, 16:32 ]
to ja bede na miejscu spotkania zgodnie z tym co napisałem
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Nabuhodonozor 


Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 16
Skąd: SY
Wysłany: 2015-05-23, 16:41   

Pogoda nie rozpieszcza, tak jak pisałem będę po 19 dostępny... ;/
_________________
Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-05-23, 17:26   

Wczesnie sie takie rzeczy pisz. Wypilem kawe na miejscu zbiorki jade dalej.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/