|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-03, 08:16
|
|
|
| to się do Darka przyłącz tam. Wie co i jak |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-03, 16:18
|
|
|
| Następnym razem pojadę z Wami, jeśli mozna. |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-03, 21:08
|
|
|
Miras, można.
Za 2 tygodnie szykuje się wyjazd do Czech (Opawa). Szczegóły wkrótce. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-03, 21:08
|
|
|
| Wielkie dzięki wszystkim za jazdę . Jak zwykle super. Żałuję że nie mogłem jechać do końca ale tak bywa czasami. Do następnego razu. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-05-03, 21:10
|
|
|
Dawali w końcu ten chleb ze smalcem w Morsku czy nie?
Procek, patrz nie wiedziałem, że tyś to prowadził to byśmy se w końcu piątke przybili. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-03, 21:11
|
|
|
Spokojny: a powrót był krajoznawczy .
Elemeledudek: A to Ty rozmawiałeś ze Zrzędą i Heinkiem tam na wjeździe w Morksu, ale nie po motocyklowemu ubrany? |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2015-05-03, 21:13, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-04, 18:33
|
|
|
| Smalcu nie mieli... |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
Nabuhodonozor

Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010 Posty: 16 Skąd: SY
|
Wysłany: 2015-05-07, 18:36
|
|
|
Sie macie Ludziki ;D
Ktoś chętny na wspólną przejażdżkę z żółtodziobem? |
_________________ Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-07, 21:10
|
|
|
| Nabuhodonozor, a jaką trasę proponujesz i kiedy? |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2015-05-07, 21:10, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-08, 04:20
|
|
|
W tą niedzielę jestem chętny na małe kółko |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
Nabuhodonozor

Motocykl: Thundercat
Imię: Marcin
Dołączył: 27 Gru 2010 Posty: 16 Skąd: SY
|
Wysłany: 2015-05-09, 14:09
|
|
|
procek225 Np niedziela, dla mnie mogą być np zamki Bobolice, Mirów, Olsztyn albo inna trasa ;D Ino niech pogoda dopisze |
_________________ Czy przyjmiesz mnie mój Boże,
kiedy odejść przyjdzie czas
Czy podasz mi swą rękę,
a może będziesz się bał |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-09, 16:59
|
|
|
Jak coś wypali piszcie. |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-09, 23:01
|
|
|
miras: jak małe kółko to proponuję jakieś fajne rondko sobie znaleźć gdzieś blisko, ew. nerka w będzinie to nawet ze 2 kółka ale już nie małe .
Jutro około 14:00 - 15:00 jadę zwiedzić zamek Tęczyn. Jeśli jesteście chętni dołączyć to dajcie tu znać, ustalimy godzinę wyjazdu dokładnie i miejsce spotkania. Jadem z pasażerką zatem jutro bez schodzenia na kolano . |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-10, 00:23
|
|
|
Ja jeżdze jak emeryt. |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
|
|