Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
mariusz888 

Motocykl: 800gs
Imię: mariusz
Wiek: 49
Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 15
Skąd: pszczyna
Wysłany: 2015-03-13, 19:31   

witam
jak co to od poniedziałku możemy polalac,ma być pieknie :)
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
  Wysłany: 2015-03-14, 13:32   

Heja moi Kochani , jutro ma być całkiem całkiem nie zła pogoda. Myślę że dobrze by było polatać , jakieś szybkie 200 ; 300 km :P . Ale najpierw skoczyć na expo na targi motocyklowe . Co Wy na to ??
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-03-15, 09:02   

Darek Ja o 14 moge i chce wyjechac tak zeby do 17 wrocic. Myslalem o jakichs Bobolicach czy zlotym potoku na bardzo spokojny pierwszy raz.:-) Jak bedziesz na tych targach to moge pod expo podjechac a jak nie to rzuc miejscem gdzie podjechac. Bylebym sie w ramach czasowych zmiescil

[ Dodano: 2015-03-15, 10:35 ]
Jednak nie dam rady dzisiaj... także innym razem
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-03-15, 17:29   

Wojtek , Laki , dzięki za rajze . Było jak zwykle zacnie .
 
 
 
rudy103 

Motocykl: Suzuki GS500E
Imię: Karol
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: 2015-03-19, 15:12   

ktoś coś dzisiaj, jestem z jastrzębia zdroju, pozdrawiam
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-03-28, 21:29   

http://omko.pl/imprezy/14...azd-gwiazdzisty
Czas biegnie nieubłaganie , zostało dwa tygodnie . Czy ktoś się wybiera ??
A 11.04.2015 http://omko.pl/imprezy/14...ocyklowego-2015 I tu możemy ustalić dokładnie co jak i skąd :-)
Tradycyjnie lista :
1.Spokojny
2.
 
 
 
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2015-03-31, 19:42   

Spokojny napisał/a:
http://omko.pl/imprezy/1442/motocyklowy-zjazd-gwiazdzisty
Czas biegnie nieubłaganie , zostało dwa tygodnie . Czy ktoś się wybiera ??
A 11.04.2015 http://omko.pl/imprezy/14...ocyklowego-2015 I tu możemy ustalić dokładnie co jak i skąd :-)
Tradycyjnie lista :
1.Spokojny
2.

2. lob2525
A ta lista lista to na chudow czy na czestochowe ? Zreszta niewazne przygotuje dl'ke do sezonu i wszedzie moge jechac :)
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-03-31, 19:57   

lob2525 napisał/a:
Spokojny napisał/a:
http://omko.pl/imprezy/1442/motocyklowy-zjazd-gwiazdzisty
Czas biegnie nieubłaganie , zostało dwa tygodnie . Czy ktoś się wybiera ??
A 11.04.2015 http://omko.pl/imprezy/14...ocyklowego-2015 I tu możemy ustalić dokładnie co jak i skąd :-)
Tradycyjnie lista :
1.Spokojny
2.

2. lob2525
A ta lista lista to na chudow czy na czestochowe ? Zreszta niewazne przygotuje dl'ke do sezonu i wszedzie moge jechac :)

Ja myślę że w Chudowie moża by było ustalić miejsce i godziną spotkania wyjazdu do Częstochowy.
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-05-01, 17:09   

Planuję w niedzielę pokręcić się trochę po Jurze, a konkretnie odwiedzić parę miejsc na szlaku Orlich Gniazd. Wyjazd typowo turystyczny, bez pośpiechu więc może i cały dzień zająć połączony ze zwiedzaniem.

Plan przedstawia się mniej więcej tak (i tylko godzina wyjazdu jest sztywna w miarę, reszta wyjdzie w praniu):
10:00 - wyjazd z Katowic
Plan:
1. Pierwszy postój w Morsku: Zamek Bąkowiec.

Nigdy tam nie byłem więc nie wiem ile zejdzie, ale będziemy chcieli wejść do środka i pooglądać.
2. Później Mirów i Bobolice tak na sztukę - podbić kartę obecności i dalej w drogę do Żarek.
3. Żarki - tam za punkt honoru obieram odnalezienie tych miejsc:


chociaż nie wiem jak z dojazdem więc może będzie trzeba nogi rozprostować.
4. Później jakiś obiad w Złotym Potoku, może zamek Olsztyn, może zamek w Siewierzu w drodze powrotnej, a może tylko radosna jazda. W sumie to nic nie musimy w końcu jest wolne.
Jeżeli ktoś chce się dołączyć niech da znać.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Zrzęda 
Lord Malkontent


Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 443
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-05-02, 09:22   

Skąd startujesz? Niczego nie obiecuję ale może się podepnę.
_________________
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-05-02, 10:51   

Z tego Lotosa co rok temu do Rud jechaliśmy ;) . Zapraszam.
Kilka osób też już dało znać że dołączy, także taka mała kawalkada będzie, zresztą już tradycyjnie :P
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Zrzęda 
Lord Malkontent


Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 443
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-05-02, 18:56   

Jak mnie nie będzie o 10.00 to znaczy że odpadłem.
_________________
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2015-05-03, 07:52   

Lotos na Murckach? Ten rozkopany?
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2015-05-03, 08:10   

tak, alternatywnie Shell na Rozdzienskiego 10 minut później lub MCDonalds pod Macro Dąbrowa 3 minuty od Shella :P Dzisiaj jak autobus zbieram po drodze. Zresztą na grupie fejsowej masz wszystko
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2015-05-03, 08:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2015-05-03, 08:11   

Będę więc na shellu bo mam bliżej i po drodze :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/