|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
mariusz888
Motocykl: 800gs
Imię: mariusz
Wiek: 49 Dołączył: 06 Sty 2015 Posty: 15 Skąd: pszczyna
|
Wysłany: 2015-03-13, 19:31
|
|
|
witam
jak co to od poniedziałku możemy polalac,ma być pieknie |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-03-14, 13:32
|
|
|
Heja moi Kochani , jutro ma być całkiem całkiem nie zła pogoda. Myślę że dobrze by było polatać , jakieś szybkie 200 ; 300 km . Ale najpierw skoczyć na expo na targi motocyklowe . Co Wy na to |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-03-15, 09:02
|
|
|
Darek Ja o 14 moge i chce wyjechac tak zeby do 17 wrocic. Myslalem o jakichs Bobolicach czy zlotym potoku na bardzo spokojny pierwszy raz.:-) Jak bedziesz na tych targach to moge pod expo podjechac a jak nie to rzuc miejscem gdzie podjechac. Bylebym sie w ramach czasowych zmiescil
[ Dodano: 2015-03-15, 10:35 ]
Jednak nie dam rady dzisiaj... także innym razem |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-03-15, 17:29
|
|
|
| Wojtek , Laki , dzięki za rajze . Było jak zwykle zacnie . |
|
|
|
 |
rudy103
Motocykl: Suzuki GS500E
Imię: Karol
Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 1 Skąd: Jastrzębie-Zdrój
|
Wysłany: 2015-03-19, 15:12
|
|
|
| ktoś coś dzisiaj, jestem z jastrzębia zdroju, pozdrawiam |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2015-03-31, 19:42
|
|
|
| Spokojny napisał/a: | http://omko.pl/imprezy/1442/motocyklowy-zjazd-gwiazdzisty
Czas biegnie nieubłaganie , zostało dwa tygodnie . Czy ktoś się wybiera
A 11.04.2015 http://omko.pl/imprezy/14...ocyklowego-2015 I tu możemy ustalić dokładnie co jak i skąd :-)
Tradycyjnie lista :
1.Spokojny
2. |
2. lob2525
A ta lista lista to na chudow czy na czestochowe ? Zreszta niewazne przygotuje dl'ke do sezonu i wszedzie moge jechac |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-03-31, 19:57
|
|
|
| lob2525 napisał/a: | | Spokojny napisał/a: | http://omko.pl/imprezy/1442/motocyklowy-zjazd-gwiazdzisty
Czas biegnie nieubłaganie , zostało dwa tygodnie . Czy ktoś się wybiera
A 11.04.2015 http://omko.pl/imprezy/14...ocyklowego-2015 I tu możemy ustalić dokładnie co jak i skąd :-)
Tradycyjnie lista :
1.Spokojny
2. |
2. lob2525
A ta lista lista to na chudow czy na czestochowe ? Zreszta niewazne przygotuje dl'ke do sezonu i wszedzie moge jechac |
Ja myślę że w Chudowie moża by było ustalić miejsce i godziną spotkania wyjazdu do Częstochowy. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-01, 17:09
|
|
|
Planuję w niedzielę pokręcić się trochę po Jurze, a konkretnie odwiedzić parę miejsc na szlaku Orlich Gniazd. Wyjazd typowo turystyczny, bez pośpiechu więc może i cały dzień zająć połączony ze zwiedzaniem.
Plan przedstawia się mniej więcej tak (i tylko godzina wyjazdu jest sztywna w miarę, reszta wyjdzie w praniu):
10:00 - wyjazd z Katowic
Plan:
1. Pierwszy postój w Morsku: Zamek Bąkowiec.
Nigdy tam nie byłem więc nie wiem ile zejdzie, ale będziemy chcieli wejść do środka i pooglądać.
2. Później Mirów i Bobolice tak na sztukę - podbić kartę obecności i dalej w drogę do Żarek.
3. Żarki - tam za punkt honoru obieram odnalezienie tych miejsc:
chociaż nie wiem jak z dojazdem więc może będzie trzeba nogi rozprostować.
4. Później jakiś obiad w Złotym Potoku, może zamek Olsztyn, może zamek w Siewierzu w drodze powrotnej, a może tylko radosna jazda. W sumie to nic nie musimy w końcu jest wolne.
Jeżeli ktoś chce się dołączyć niech da znać. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-02, 09:22
|
|
|
| Skąd startujesz? Niczego nie obiecuję ale może się podepnę. |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-02, 10:51
|
|
|
Z tego Lotosa co rok temu do Rud jechaliśmy . Zapraszam.
Kilka osób też już dało znać że dołączy, także taka mała kawalkada będzie, zresztą już tradycyjnie |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2015-05-02, 18:56
|
|
|
| Jak mnie nie będzie o 10.00 to znaczy że odpadłem. |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2015-05-03, 07:52
|
|
|
| Lotos na Murckach? Ten rozkopany? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-05-03, 08:10
|
|
|
tak, alternatywnie Shell na Rozdzienskiego 10 minut później lub MCDonalds pod Macro Dąbrowa 3 minuty od Shella Dzisiaj jak autobus zbieram po drodze. Zresztą na grupie fejsowej masz wszystko |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2015-05-03, 08:11, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2015-05-03, 08:11
|
|
|
Będę więc na shellu bo mam bliżej i po drodze |
|
|
|
 |
|
|