|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-11-06, 20:57
|
|
|
ja przed Ciemnościami byłem dopiero na Chudowie ale w ciemnościach też się fajnie jeździ
CRISS - jakieś propozycje? |
|
|
|
 |
CRISS
Motocykl: honda hornet
Imię: krzysiek
Wiek: 52 Dołączył: 07 Sie 2014 Posty: 17 Skąd: ZAWIERCIE
|
Wysłany: 2014-11-06, 22:05
|
|
|
czesc Damian, w sobote będę mial2-3 godziny, jak nie pojde pic to niedziele możemy jechać tez 2-3 , w pon i wtor dluzej zależy od pogody
dluzsza trasa myslalem o krzyztoporze, a krótsze wisla albo gora żar przez Wadowice? jutro możemy się zdzownimy wieczorem 793 690 741 |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-11-08, 16:21
|
|
|
Z innej beczki:
Montujemy ekipę na laserhousa do sosnowca na poniedziałkowy wieczór.
Kto nie ma fejsa a chętny niech się zgłasza tutaj po więcej szczegółów jak już coś ustalimy bardzo konkretnie.
[ Dodano: 2014-11-09, 14:07 ]
Ustalenia są takie, że jutro o 19:30 zbieramy się w LaserHouse w Sosnowcu na Wojska Polskiego 47. Michał (mkm) zarezerwował dla nas 2 gry na godzinę 20 (czyli 2 x po 20 minut strzelania).
Zainteresowani proszeni o zgłoszenia tutaj (jak kto się nie odezwie może nie być dla niego miejsca w grze bo jest limit). |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-11-09, 22:12
|
|
|
| Gdyby ktoś we wtorek chciał polatać to w "niedzielnej rundce" wrzuciłem mała propozycję. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-11-10, 10:56
|
|
|
| Ktoś dziś gdzieś blisko około 13 ? |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-11-10, 11:57
|
|
|
Ja bardzo chętnie - napisz mi gdzie mam się stawić jak coś to wyżej podawałem też tel |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-11-10, 12:37
|
|
|
| elemeledudek napisał/a: | | Gdyby ktoś we wtorek chciał polatać to w "niedzielnej rundce" wrzuciłem mała propozycję. |
Kusisz Waszmości, kusisz |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-11-10, 12:38, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-11-10, 12:46
|
|
|
| Procek - jedziemy gdzieś teraz? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-11-10, 12:50
|
|
|
| BluzMaster napisał/a: | | Procek - jedziemy gdzieś teraz? |
inne plany niestety do wieczora - ale zawitaj do Laserhouse do Sosowca wieczorem |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-11-15, 22:30
|
|
|
| Ktoś chętny do nabicia jutro ze 100-200 km? Jakaś krótka trasa ze startem ok 12-13? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2015-03-04, 20:12
|
|
|
| buhaha, zima |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
oski_93

Motocykl: Yamaha FZ6 S2
Imię: Oskar
Wiek: 33 Dołączył: 24 Lut 2015 Posty: 4 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2015-03-04, 22:50 Sobota
|
|
|
| Jest ktoś chętny polatać w sobotę jeśli będzie fajna pogoda i odpowiednia temp. Z okolic Sosnowca. |
|
|
|
 |
mowmidusiu

Motocykl: Yamaha yzf 600r
Imię: Daria
Dołączyła: 30 Cze 2013 Posty: 648 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2015-03-08, 20:41
|
|
|
Ktoś chętny na latanie w tygodniu?:)
Podobno ma być pogoda |
|
|
|
 |
oski_93

Motocykl: Yamaha FZ6 S2
Imię: Oskar
Wiek: 33 Dołączył: 24 Lut 2015 Posty: 4 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2015-03-10, 19:11
|
|
|
| mowmidusiu napisał/a: | Ktoś chętny na latanie w tygodniu?:)
Podobno ma być pogoda |
Ja batdzo chętnie zależy gdzie i o której? |
|
|
|
 |
mowmidusiu

Motocykl: Yamaha yzf 600r
Imię: Daria
Dołączyła: 30 Cze 2013 Posty: 648 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2015-03-12, 20:55
|
|
|
no to się zgadamy PW |
|
|
|
 |
|
|