Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-10-31, 20:41   

W sumie odkonserwowałem dziś maszynę spowrotem ;) Dawno tak nie zmarzłem a wyjazd był tylko 2 godziny między 18-20. Bez cieplejszych rękawic i pasa nerkowego szkoda zdrowia.. W ten wikend to CRISS może nie, ale przy 11 listopada w środku dnia jak będzie powyżej 10 stopni kto wie, kto wie :)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
CRISS 

Motocykl: honda hornet
Imię: krzysiek
Wiek: 52
Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: ZAWIERCIE
Wysłany: 2014-10-31, 21:10   

no to dobra tez miałem konserwować moto, ale zaczekam na 10-11.11
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-31, 23:42   

Konserwowanie? Zima? Co to? ;o
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-11-01, 15:50   

Zima - zgodnie z definicja znaleziona w slowniku jezyka polskiego jest to taki skur....synski okres kiedy po przejazdzce motocykl jest caly w soli a paluchy u rak nabieraja czerwonej barwy niebiezpiecznie planujac oddzielenie sie od reszty ciala. Razem z tymi objawai wystepuje wszechobecna biel i lód, ktora w polaczeniu ze sportowymi oponami motocyklowymi tworza dosc ciekawa mieszanke skutecznie zniechecajaca do normalnej jazdy. Pozostaje kulanie maszyny i wypatrywanie oznak gololedzi przed kazdym zakretem i hamowaniem. Niewatpliwie maa to swoj urok na sportowej maszynie :>
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-11-01, 23:01   

Hm dziwna definicja, jeździ się a jeszcze nigdy nie miałem moto w soli z tym że nie jeżdzę po śniegu to raz a dwa robię tylko krótkie przeloty :D
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-11-02, 13:32   

a trzy to w zeszłym roku to tylko 2 tygodnie zimy były ;) . W tym roku też jeszcze nie ma, tylko mi akurat ciężko czas wygospodarować teraz a dwa przyjemność z jazdy też nie ta jak jedziesz nocą temperatura przy zerze a asfalt błyszczy jak psu jajca. Zresztą nie jest to przypadek, że teraz częściej jakiegoś enduracza się uświadczy niż nakeda czy sporta.
Ale przy okazji długiego wikendu może uda się nam coś pojeździć razem choćby ze 2 godziny.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-11-02, 13:35   

Z czasem obecnie u mnie tak samo wygląda. Nocą nie jeżdzę bo jeszcze mnie nieznajdą jak gdzieś się wpakuję :P
U mnie dzisiaj lata trochę motocykli. W długi weekend nie dam rady chyba, że po niedzieli - będziemy w kontakcie.
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-11-02, 13:40   

and.RE napisał/a:

U mnie dzisiaj lata trochę motocykli. W długi weekend nie dam rady chyba, że po niedzieli - będziemy w kontakcie.

a w tygodniu po niedzieli to już tylko noce zostają ;)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-11-03, 12:11   

ja chętnie gdzieś jeszcze wyskoczę ;) jeśli ktoś ma ochotę to śmiało po mnie dzwońcie (510429972) bo samemu jakoś tak nudno ;P
 
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2014-11-03, 13:18   

W sobotę i wtorek chętnie bym polatał jeśłi pogoda i zdrowie dopisze. Jak sie bedziecie ustawiali to nie czajcie się po kątach tylko dajcie cynka na forum.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-11-05, 16:50   

A czy ktoś wybiera się jutro na Chudów?
 
 
 
oleksir 

Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2014-11-05, 20:07   

Na Chudów nie koniecznie bo szkoda czsu na siedzenie a dni krutkie zależy która godzina wchodzi w rachube około 12 może 13stej gdzieś bym się karną popołudniu ma juz być po pogodzie ;/
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-11-05, 22:28   

pracuje do 15 wiec spokojnie o 16 mogę gdzieś wyskoczyć na godzinkę czy dwie jeśli Ci to odpowiada :)
 
 
 
oleksir 

Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2014-11-05, 22:38   

Jeśli nr dwa posty wyżej jest aktualny i pogoda się utrzyma dam znać

[ Dodano: 2014-11-06, 16:12 ]
Ja juz w domku zdążyłem przed ciemnościami
 
 
CRISS 

Motocykl: honda hornet
Imię: krzysiek
Wiek: 52
Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: ZAWIERCIE
Wysłany: 2014-11-06, 19:46   

ma ktoś plany na 08-09-10-11 ?? ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/