|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-10-31, 20:41
|
|
|
W sumie odkonserwowałem dziś maszynę spowrotem Dawno tak nie zmarzłem a wyjazd był tylko 2 godziny między 18-20. Bez cieplejszych rękawic i pasa nerkowego szkoda zdrowia.. W ten wikend to CRISS może nie, ale przy 11 listopada w środku dnia jak będzie powyżej 10 stopni kto wie, kto wie |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
CRISS
Motocykl: honda hornet
Imię: krzysiek
Wiek: 52 Dołączył: 07 Sie 2014 Posty: 17 Skąd: ZAWIERCIE
|
Wysłany: 2014-10-31, 21:10
|
|
|
| no to dobra tez miałem konserwować moto, ale zaczekam na 10-11.11 |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-31, 23:42
|
|
|
Konserwowanie? Zima? Co to? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-11-01, 15:50
|
|
|
Zima - zgodnie z definicja znaleziona w slowniku jezyka polskiego jest to taki skur....synski okres kiedy po przejazdzce motocykl jest caly w soli a paluchy u rak nabieraja czerwonej barwy niebiezpiecznie planujac oddzielenie sie od reszty ciala. Razem z tymi objawai wystepuje wszechobecna biel i lód, ktora w polaczeniu ze sportowymi oponami motocyklowymi tworza dosc ciekawa mieszanke skutecznie zniechecajaca do normalnej jazdy. Pozostaje kulanie maszyny i wypatrywanie oznak gololedzi przed kazdym zakretem i hamowaniem. Niewatpliwie maa to swoj urok na sportowej maszynie |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-11-01, 23:01
|
|
|
Hm dziwna definicja, jeździ się a jeszcze nigdy nie miałem moto w soli z tym że nie jeżdzę po śniegu to raz a dwa robię tylko krótkie przeloty |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-11-02, 13:32
|
|
|
a trzy to w zeszłym roku to tylko 2 tygodnie zimy były . W tym roku też jeszcze nie ma, tylko mi akurat ciężko czas wygospodarować teraz a dwa przyjemność z jazdy też nie ta jak jedziesz nocą temperatura przy zerze a asfalt błyszczy jak psu jajca. Zresztą nie jest to przypadek, że teraz częściej jakiegoś enduracza się uświadczy niż nakeda czy sporta.
Ale przy okazji długiego wikendu może uda się nam coś pojeździć razem choćby ze 2 godziny. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-11-02, 13:35
|
|
|
Z czasem obecnie u mnie tak samo wygląda. Nocą nie jeżdzę bo jeszcze mnie nieznajdą jak gdzieś się wpakuję
U mnie dzisiaj lata trochę motocykli. W długi weekend nie dam rady chyba, że po niedzieli - będziemy w kontakcie. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-11-02, 13:40
|
|
|
| and.RE napisał/a: |
U mnie dzisiaj lata trochę motocykli. W długi weekend nie dam rady chyba, że po niedzieli - będziemy w kontakcie. |
a w tygodniu po niedzieli to już tylko noce zostają |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-11-03, 12:11
|
|
|
ja chętnie gdzieś jeszcze wyskoczę jeśli ktoś ma ochotę to śmiało po mnie dzwońcie (510429972) bo samemu jakoś tak nudno ;P |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-11-03, 13:18
|
|
|
| W sobotę i wtorek chętnie bym polatał jeśłi pogoda i zdrowie dopisze. Jak sie bedziecie ustawiali to nie czajcie się po kątach tylko dajcie cynka na forum. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-11-05, 16:50
|
|
|
| A czy ktoś wybiera się jutro na Chudów? |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-11-05, 20:07
|
|
|
Na Chudów nie koniecznie bo szkoda czsu na siedzenie a dni krutkie zależy która godzina wchodzi w rachube około 12 może 13stej gdzieś bym się karną popołudniu ma juz być po pogodzie |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-11-05, 22:28
|
|
|
pracuje do 15 wiec spokojnie o 16 mogę gdzieś wyskoczyć na godzinkę czy dwie jeśli Ci to odpowiada |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-11-05, 22:38
|
|
|
Jeśli nr dwa posty wyżej jest aktualny i pogoda się utrzyma dam znać
[ Dodano: 2014-11-06, 16:12 ]
Ja juz w domku zdążyłem przed ciemnościami |
|
|
|
 |
CRISS
Motocykl: honda hornet
Imię: krzysiek
Wiek: 52 Dołączył: 07 Sie 2014 Posty: 17 Skąd: ZAWIERCIE
|
Wysłany: 2014-11-06, 19:46
|
|
|
ma ktoś plany na 08-09-10-11 ? |
|
|
|
 |
|
|