|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-10-24, 18:08
|
|
|
Jestem za |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-25, 13:37
|
|
|
+1
a czy ktoś ma ochotę na krótką powiedzmy 2h przejażdżkę? |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-25, 19:28
|
|
|
+1 |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-10-25, 21:15
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | po co pytać.... robie grupe i zycie samo pokaze jakim sie cieszy zainteresowaniem... |
po to ze wrzucamy tam zdjecia na ktorych znajduja sie osoby ktore nie koniecznie moga sobie tego zyczyc zeby je upubliczniac, a jak zrobie sonde to widze czy jest sens wogole
[ Dodano: 2014-10-25, 21:38 ]
A wogole to utworzyłem grupe.
Wpisałem osoby, które już miałem namierzone w znajomych do tej pory Proszę o zapraszanie reszty w miarę posiadania ich na facebooku już, Grupa jest jako tajna więc nie do wyszukania normalnym trybem. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-10-25, 21:16, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-10-26, 00:58
|
|
|
| Tak małymi kroczkami rodzą się grupy motocyklowe, jeździłem z wami parę razy i zawsze było fajnie gdyby profil mojej pracy pozwoliłby to jeżdziłbyłm częściej, ale najfajniejszy był spontan..Jestem wolnym szczelcem i jak podejrzewam większość ceni sobie wolność a nie przynależność tak, więc poco brnąć na nieznane wody, w grupach prędzej czy później wynikają problemy bądźmy wolni wolni, do spontanicznych wycieczek bez zobowiązań ta strona zupełnie wystarcza .a wracając do tematu ktoś coś jutro między 11 a 18 ma być ładnie to może ostatki |
| Ostatnio zmieniony przez oleksir 2014-10-26, 01:02, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-10-26, 07:49
|
|
|
| Oleksir: ja sie zgadzam z tym co piszesz, tyle ze w rozmwach czesto wracal temat miejsca do przechowywania zdjec i dzielenia sie nimi. Stad pomysl. Jak masz konto na fb to napisz na priv dolacze cie do grupy. A w dzialaniu tego watku moim zdaniem to sie wiele nie zmieni :-) podobnie z relacjami miedzy nami : nie chodzi o formalizacje, mundury, zaliczanie czegokolwiek tylko o latwiejsze dzielenie sie tym co pozostaje w ormie zdjec, filmikow, czy chocby w glowie po wspolnych rajzach. Pomysl wypali swietnie, nie wypali tez plakal nie bede |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-10-26, 07:52, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-10-26, 07:59
|
|
|
| Pewnie masz racje ja poprostu alergicznie reauguje na słowo grupa |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-10-26, 08:22
|
|
|
Grupa sie to nazywa na fb :-) . Pisac o rajzach planowanych mysle tutaj tez trzeba bo wtedy zawsze jest szansa na poznanie kolejnych osob.
Bluzmaster: namiary nq ciebie na priv prosze |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-10-26, 08:23, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-10-26, 11:30
|
|
|
| Ja wyciągam rumaka pokręce się toche wokół komina i za godzinke sprawdze czy ktoś się też przypadkiem chce pokręcić |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-10-27, 19:48
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | To ja tez sie chce przyłączyć bo nie mam z kim jezdzic :/ |
a proszę bardzo tyle ze na mnie musisz do wiosny poczekać bo już zakonserwowałem sprzęta na zimę. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-10-28, 09:51
|
|
|
To ucieczka jest, w tamtym roku jak pamiętam jeździłem w grudniu lutym i w marcu ja w każdym razie jeszcze nie chowam |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-10-28, 17:37
|
|
|
| oleksir napisał/a: | To ucieczka jest, w tamtym roku jak pamiętam jeździłem w grudniu lutym i w marcu ja w każdym razie jeszcze nie chowam |
niech będzie, że ucieczka |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
CRISS
Motocykl: honda hornet
Imię: krzysiek
Wiek: 52 Dołączył: 07 Sie 2014 Posty: 17 Skąd: ZAWIERCIE
|
Wysłany: 2014-10-31, 17:15
|
|
|
a ktoś się chce wybrać na 1-2 godzin okolice zawiercia /jura sobota niedziela |
|
|
|
 |
|
|