Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-10-24, 18:08   

Jestem za :)
 
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-10-25, 13:37   

+1 :)

a czy ktoś ma ochotę na krótką powiedzmy 2h przejażdżkę?
 
 
 
Wintermute 

Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-25, 19:28   

+1 :)
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2014-10-25, 21:07   

po co pytać.... robie grupe i zycie samo pokaze jakim sie cieszy zainteresowaniem...
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-10-25, 21:15   

Michal87sc napisał/a:
po co pytać.... robie grupe i zycie samo pokaze jakim sie cieszy zainteresowaniem...

po to ze wrzucamy tam zdjecia na ktorych znajduja sie osoby ktore nie koniecznie moga sobie tego zyczyc zeby je upubliczniac, a jak zrobie sonde to widze czy jest sens wogole :)

[ Dodano: 2014-10-25, 21:38 ]
A wogole to utworzyłem grupe.
Wpisałem osoby, które już miałem namierzone w znajomych do tej pory :) Proszę o zapraszanie reszty w miarę posiadania ich na facebooku już, Grupa jest jako tajna więc nie do wyszukania normalnym trybem.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-10-25, 21:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
oleksir 

Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2014-10-26, 00:58   

Tak małymi kroczkami rodzą się grupy motocyklowe, jeździłem z wami parę razy i zawsze było fajnie gdyby profil mojej pracy pozwoliłby to jeżdziłbyłm częściej, ale najfajniejszy był spontan..Jestem wolnym szczelcem i jak podejrzewam większość ceni sobie wolność a nie przynależność tak, więc poco brnąć na nieznane wody, w grupach prędzej czy później wynikają problemy bądźmy wolni wolni, do spontanicznych wycieczek bez zobowiązań ta strona zupełnie wystarcza .a wracając do tematu ktoś coś jutro między 11 a 18 ma być ładnie to może ostatki
Ostatnio zmieniony przez oleksir 2014-10-26, 01:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-10-26, 07:49   

Oleksir: ja sie zgadzam z tym co piszesz, tyle ze w rozmwach czesto wracal temat miejsca do przechowywania zdjec i dzielenia sie nimi. Stad pomysl. Jak masz konto na fb to napisz na priv dolacze cie do grupy. A w dzialaniu tego watku moim zdaniem to sie wiele nie zmieni :-) podobnie z relacjami miedzy nami : nie chodzi o formalizacje, mundury, zaliczanie czegokolwiek tylko o latwiejsze dzielenie sie tym co pozostaje w ormie zdjec, filmikow, czy chocby w glowie po wspolnych rajzach. Pomysl wypali swietnie, nie wypali tez plakal nie bede
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-10-26, 07:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oleksir 

Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2014-10-26, 07:59   

Pewnie masz racje ja poprostu alergicznie reauguje na słowo grupa
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-10-26, 08:22   

Grupa sie to nazywa na fb :-) . Pisac o rajzach planowanych mysle tutaj tez trzeba bo wtedy zawsze jest szansa na poznanie kolejnych osob.

Bluzmaster: namiary nq ciebie na priv prosze
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-10-26, 08:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2014-10-26, 11:11   

To ja tez sie chce przyłączyć :D bo nie mam z kim jezdzic :/
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
oleksir 

Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2014-10-26, 11:30   

Ja wyciągam rumaka pokręce się toche wokół komina i za godzinke sprawdze czy ktoś się też przypadkiem chce pokręcić
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-10-27, 19:48   

Michal87sc napisał/a:
To ja tez sie chce przyłączyć :D bo nie mam z kim jezdzic :/

a proszę bardzo :) tyle ze na mnie musisz do wiosny poczekać bo już zakonserwowałem sprzęta na zimę.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
oleksir 

Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2014-10-28, 09:51   

To ucieczka jest, w tamtym roku jak pamiętam jeździłem w grudniu lutym i w marcu ja w każdym razie jeszcze nie chowam :)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-10-28, 17:37   

oleksir napisał/a:
To ucieczka jest, w tamtym roku jak pamiętam jeździłem w grudniu lutym i w marcu ja w każdym razie jeszcze nie chowam :)

niech będzie, że ucieczka ;)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
CRISS 

Motocykl: honda hornet
Imię: krzysiek
Wiek: 52
Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: ZAWIERCIE
Wysłany: 2014-10-31, 17:15   

a ktoś się chce wybrać na 1-2 godzin okolice zawiercia /jura sobota niedziela ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/