|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-15, 19:56
|
|
|
na razie po malutku, po woli ale do przodu
mam nadzieję, że do wiosny będę już zorganizowany na tyle, że będziecie mogli wszyscy do mnie przyjechać no i MARTA (obowiązkowo) za którą się baardzo stęskniłem...
a i może być na tydzień - urlop wezmę i bęzie baza wypadowa u mnie
jak by ktoś nie wiedział jestem w Stuttgardzie - więc pooglądajcie sobie co można zobaczyć (tygodnia braknie)
POZDRAWIAM Was wszystkich cieplutku |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-16, 10:27
|
|
|
Chudów dzisiaj? |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-16, 14:52
|
|
|
| Własnie myślę że na 17/18. |
|
|
|
 |
kacper88

Motocykl: cb500
Imię: kacper
Wiek: 37 Dołączył: 03 Paź 2014 Posty: 4 Skąd: zabrze
|
Wysłany: 2014-10-16, 15:31
|
|
|
| jak nie będzie padać to sie wybiore do chudowa tak 17 albo po 17 |
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-17, 14:52
|
|
|
Propozycja na niedzielę, wycieczka do Wrocławia, cel: Ogród Japoński i Rynek.
Według zapowiedzi ma być słonecznie i ciepło, więc trzeba to wykorzystać
Start, godz.9, z Orlenu na Murckowskiej
https://goo.gl/maps/4zU9I |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-17, 19:24
|
|
|
Napisałem wycieczka a nie przelot Chociaż powrót na pewno autostradą.
Góry w tym sezonie zjeżdżone już wszerz i wzdłuż, stąd ochota na jakiś ciekawszy cel |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-18, 15:35
|
|
|
| Ktoś gdzieś dziś blisko ? |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-18, 20:18
|
|
|
Jednak pojedziemy wcześniej, więc jeśli ktoś jeszcze chciałby dołączyć to proszę o smsa z rana...
Słonecznej niedzieli |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-18, 23:32
|
|
|
jeśli nie wystartujecie przed 12 to zabiorę się z wami |
|
|
|
 |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-18, 23:35
|
|
|
Jakby ktoś miał ochotkę, to zapraszam na wycieczkę Kierunek Zalipie a jak będziemy dobrze z czasem stać to zamek Krzyżtopór też zaliczymy.
Zbióreczka o 8:45, odjazd 9:00, Orlen na przeciwko Ikea w Katowicach. |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-19, 08:58
|
|
|
szkoda że dopiero co wstałem
[ Dodano: 2014-10-19, 09:48 ]
Jadę do Pieskowej skały przez Ogrodzieniec - jeśli ktoś ma ochotę to wpadnę na chwilę ok 10:20 na pogorie III i poczekam tam jakieś 5 min - jeśli ktoś jeszcze nie wystartował to zapraszam.
Gdyby ktoś chciał się podłączyć w trasie to dzwońcie - 510429972 |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-10-24, 16:44
|
|
|
Tak sobie myślę, że jeżeli już mam tego facebooka całego, to może warto wrócić do pomysłu miejsca gdzie wrzucalibyśmi wszystkie (niech będzie że wszystkie ciekawsze) zdjęcia robione podczas wspólnych wypadów (i te archiwalne i te przyszłe) w tym wątku. Zrobilibyśmy grupę zamkniętą z dostępem dla każdego kto tutaj jeździ i dla każdego wskazanego przez taką osobę?
Kto za? Kto przeciw? Komu to obojętne? I czy wogóle podoba się Wam ten pomysł? |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
|
|