Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
OSTRO 


Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-10-11, 08:24   

Dzisiaj wyrobię się nieco później. Jeżeli ktoś się pisze na jakąś bliższą przejażdżkę to o godz. 15 Sosnowiec McD/Shell.
 
 
Betty 

Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-11, 09:56   

A na jutro propozycjon- Tatry :) OK 500km, wyjazd wczesnym rankiem.
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-10-11, 11:08   

Jakaś telepatia.. Przy rozmowie z Maćkiem też pojawił się temat Opolskiego zoo więc może warto popodlgądać osiołki :P
 
 
Bulczas 


Motocykl: Suzuki GS 500E
Imię: Rafał
Wiek: 38
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 4
Skąd: SO
Wysłany: 2014-10-11, 11:19   

procek225 napisał/a:
Bulczas napisał/a:
wypadu do Opolskiego Zoo, podobno ciekawie tam jest.

Osiołki sie pie...olą? Toz to zgroza a nie atrakcje :-)
Nie wiedziałem że kręcą Cię takie atrakcje :P Osiołków tam chyba nie ma...

Kwestia dogadania co do jutra bo tatry to też nie głupi pomysł :)
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-10-11, 21:09   

Betty napisał/a:
A na jutro propozycjon- Tatry :) OK 500km, wyjazd wczesnym rankiem.

Trasa została troszkę zmodyfikowana, teraz jest ok 400km, natomiast wyjazd nadal wczesnym rankiem :) Jeżeli ktoś jest chętny to ruszamy o 8:00 (zbiórka 7:45) z Orlenu na murckowskiej w kierunku bielska.
 
 
 
OSTRO 


Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-10-11, 21:57   

Dzięki za dzisiaj :) ale jutro tak wczeesnym rankiem to ja odpadam :zawstydzony
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-10-12, 02:11   

Ja o tak wczesnej porze jutro też niestety odpadam. Szerokości ;)
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-12, 17:33   

góry wam chodzą po głowie ?? ? wpadnijcie do mnie ;) tu też piękne góry, jak to mówią: niemiecka złota jesień !! piękne zakręty, drogi równe, alfalt super - żadnych dziur !! :P tylko jeździć....
a i można w Alpy się wybrać na jednodniowy wypad :P
ktoś chętny ??
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
Lemonchelo 

Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2014
Posty: 43
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-10-12, 23:58   

Irek w nastepnym roku jak kupie motur i dalej bedziesz w szwabolandi to chetnie sie wybiore na taka przejazdzke :) Alpyyyyyy az sie rozmarzylem :D
 
 
Wintermute 

Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-13, 09:07   

natan napisał/a:
góry wam chodzą po głowie ?? ? wpadnijcie do mnie ;) tu też piękne góry, jak to mówią: niemiecka złota jesień !! piękne zakręty, drogi równe, alfalt super - żadnych dziur !! :P tylko jeździć....
a i można w Alpy się wybrać na jednodniowy wypad :P
ktoś chętny ??

Ja! :) a masz juz 2 kółka? :)
 
 
Betty 

Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-14, 13:39   

natan no to się doigrałeś :D może nie jesienne ale wiosenne krajobrazy to z przyjemnością sobie poogądam! Pozdrawiam.
No i jeszcze fotka z niedzieli...a co tam niech wam będzie żal, że rano nie wstaliście :P
:
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-10-14, 17:46   

natan napisał/a:
góry wam chodzą po głowie ?? ? wpadnijcie do mnie ;) tu też piękne góry, jak to mówią: niemiecka złota jesień !! piękne zakręty, drogi równe, alfalt super - żadnych dziur !! :P tylko jeździć....
a i można w Alpy się wybrać na jednodniowy wypad :P
ktoś chętny ??

Jak jest meta to startujemy :-) dobrze czytac ze dobrze sie u. Ciebie dzieje.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-14, 18:28   

natan napisał/a:
góry wam chodzą po głowie ?? ? wpadnijcie do mnie ;) tu też piękne góry, jak to mówią: niemiecka złota jesień !! piękne zakręty, drogi równe, alfalt super - żadnych dziur !! :P tylko jeździć....
a i można w Alpy się wybrać na jednodniowy wypad :P
ktoś chętny ??

Siemka no to się doigrałeś bo ja się już pakuję :P . Teraz tylko podaj adres :)
Miło Cię tu czytać pozdrowienia i do zobaczenia.
 
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
  Wysłany: 2014-10-14, 18:48   

Iro mam nadzieję, że masz spory metraż, bo jak widzisz silna grupa się szykuje. Mnie w niej również nie zabraknie B) :D
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-10-15, 12:28   

natan napisał/a:
wpadnijcie do mnie ;)

Duzy metraz i duuza lodowke, bo zostaniemy na tydzien hahah :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/