|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-11, 08:24
|
|
|
| Dzisiaj wyrobię się nieco później. Jeżeli ktoś się pisze na jakąś bliższą przejażdżkę to o godz. 15 Sosnowiec McD/Shell. |
|
|
|
 |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-11, 09:56
|
|
|
A na jutro propozycjon- Tatry OK 500km, wyjazd wczesnym rankiem. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-10-11, 11:08
|
|
|
Jakaś telepatia.. Przy rozmowie z Maćkiem też pojawił się temat Opolskiego zoo więc może warto popodlgądać osiołki |
|
|
|
 |
Bulczas

Motocykl: Suzuki GS 500E
Imię: Rafał
Wiek: 38 Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 4 Skąd: SO
|
Wysłany: 2014-10-11, 11:19
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | Bulczas napisał/a: | | wypadu do Opolskiego Zoo, podobno ciekawie tam jest. |
Osiołki sie pie...olą? Toz to zgroza a nie atrakcje :-) | Nie wiedziałem że kręcą Cię takie atrakcje Osiołków tam chyba nie ma...
Kwestia dogadania co do jutra bo tatry to też nie głupi pomysł |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-10-11, 21:09
|
|
|
| Betty napisał/a: | A na jutro propozycjon- Tatry OK 500km, wyjazd wczesnym rankiem. |
Trasa została troszkę zmodyfikowana, teraz jest ok 400km, natomiast wyjazd nadal wczesnym rankiem Jeżeli ktoś jest chętny to ruszamy o 8:00 (zbiórka 7:45) z Orlenu na murckowskiej w kierunku bielska. |
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-11, 21:57
|
|
|
Dzięki za dzisiaj ale jutro tak wczeesnym rankiem to ja odpadam |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-10-12, 02:11
|
|
|
Ja o tak wczesnej porze jutro też niestety odpadam. Szerokości |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-12, 17:33
|
|
|
góry wam chodzą po głowie ? wpadnijcie do mnie tu też piękne góry, jak to mówią: niemiecka złota jesień piękne zakręty, drogi równe, alfalt super - żadnych dziur tylko jeździć....
a i można w Alpy się wybrać na jednodniowy wypad
ktoś chętny |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-10-12, 23:58
|
|
|
Irek w nastepnym roku jak kupie motur i dalej bedziesz w szwabolandi to chetnie sie wybiore na taka przejazdzke Alpyyyyyy az sie rozmarzylem |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-13, 09:07
|
|
|
| natan napisał/a: | góry wam chodzą po głowie ? wpadnijcie do mnie tu też piękne góry, jak to mówią: niemiecka złota jesień piękne zakręty, drogi równe, alfalt super - żadnych dziur tylko jeździć....
a i można w Alpy się wybrać na jednodniowy wypad
ktoś chętny |
Ja! a masz juz 2 kółka? |
|
|
|
 |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-14, 13:39
|
|
|
natan no to się doigrałeś może nie jesienne ale wiosenne krajobrazy to z przyjemnością sobie poogądam! Pozdrawiam.
No i jeszcze fotka z niedzieli...a co tam niech wam będzie żal, że rano nie wstaliście
: |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-10-14, 17:46
|
|
|
| natan napisał/a: | góry wam chodzą po głowie ? wpadnijcie do mnie tu też piękne góry, jak to mówią: niemiecka złota jesień piękne zakręty, drogi równe, alfalt super - żadnych dziur tylko jeździć....
a i można w Alpy się wybrać na jednodniowy wypad
ktoś chętny |
Jak jest meta to startujemy :-) dobrze czytac ze dobrze sie u. Ciebie dzieje. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-14, 18:28
|
|
|
| natan napisał/a: | góry wam chodzą po głowie ? wpadnijcie do mnie tu też piękne góry, jak to mówią: niemiecka złota jesień piękne zakręty, drogi równe, alfalt super - żadnych dziur tylko jeździć....
a i można w Alpy się wybrać na jednodniowy wypad
ktoś chętny |
Siemka no to się doigrałeś bo ja się już pakuję . Teraz tylko podaj adres
Miło Cię tu czytać pozdrowienia i do zobaczenia. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-10-14, 18:48
|
|
|
Iro mam nadzieję, że masz spory metraż, bo jak widzisz silna grupa się szykuje. Mnie w niej również nie zabraknie |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-10-15, 12:28
|
|
|
| natan napisał/a: | wpadnijcie do mnie |
Duzy metraz i duuza lodowke, bo zostaniemy na tydzien hahah |
|
|
|
 |
|
|