|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-10, 15:27
|
|
|
A może Bieszczady sobota/niedziela? Co wy na to? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-10-10, 15:53
|
|
|
Betty, pomysł świetny niestety jutro zaczynam sezon ale szkolny więc tym razem beze mnie, ale weekendowe Bieszczady to też fajny pomysł na wiosnę w przyszłym roku i tutaj jestem mocno ZA!
kacper88 jest opcja że zahaczę jutro o Chudów, ale to będę wiedział najwcześniej około 9:00 rano. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-10-10, 17:07
|
|
|
Chętnie wybędę gdzieś na moto , chociaż wolałabym ciut krótszą trasę niż Bieszczady. Chyba że skaczemy tam na dwa dni |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-10, 18:15
|
|
|
Ja też bym skoczył gdzieś jutro w niedziele nie koniecznie. |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-10, 18:27
|
|
|
| W związku z zapowiadaną słoneczną pogodą koniecznie musimy się gdzieś ruszyć, osobiście jestem za jednodniowym ( sobotnim) wypadem. Kierunek - góry:) |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-10-10, 18:40
|
|
|
Też wtrącę swoje 5 groszy. Pomysł świetny, a ponieważ jutro mogę wystartować dopiero ok 14, oddaję swój głos na 2 dniowy wypad Jutro dojazd na miejsce i piwko a w niedzielę latanko na spokojnie i powrót do domu. W niedzielę i tak dobrze by było gdzieś pojechać bo pogoda piękna, wiec szkoda jechać wracac i znowu jechac. |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-10, 19:31
|
|
|
Rozmwialem ze Spokojnym i mamy trase na jutro:
Godzina 9 na stacji BP na A4 przed Realem w katowicach w kierunku na Krakow.
trasa cos takiego do zakopanego lub okolice 180km w jedna strone. Powrot wieczorem ok 19.
Jade Ja i Darek narazie. |
| Ostatnio zmieniony przez Wintermute 2014-10-10, 19:43, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-10, 19:36
|
|
|
procek225 a nie możesz iść na wagary ?hehe
Myślałam, że będzie większy entuzjazm co do 2dniowego wyjazdu ...:( no ale 1 dzień też będzie OK.
Piszcie gdzie, o której i na ile. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-10-10, 19:44
|
|
|
Betty: piewsze zajecia i juz do tylu? hehe jutro przydzial do grupy i jakies testy jezykowe to raczej wypada byc zebym wiedzial co pozniej opuszczam. za to uroczyscie slubuje ze w przyszlym roku bede bardziej skory do 2, 3 dniowych wypadow to i w ciekawe miejsca pojezdzimy.
pozatyn zla kobieta jestes tak kusic. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-10, 20:03
|
|
|
| Kurcze ja zaś preferowałabym jednodniową przejażdżkę też dopiero od godz. 13/14:) |
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-10, 20:10
|
|
|
Heinek jestem w podobnej sytuacji jak Ty jeśli chodzi o godzinę startu - chyba że grupa zostawi jakiś ślad i dogonimy peleton.
Betty pomysł ciekawy. Bieszczady są piękne jesienią.
Jeśli byłaby zapowiedź podobnej pogody za tydzień to temat jest do ogarnięcia jeśli chodzi o dojazd, przyzwoity nocleg, wieczorne ognisko pod wiatą wraz z dogodnym dojazdem na pętle.
Wintermute jechałem w tygodniu tamtędy, te winkle między Zawoją a Jabłonką niestety w większości dziurawe strasznie, ale widoczki i zapachy lasu trochę to rekompensują
MelRiot, Heinek Jest nas już 3 po godzinie 14 |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-10-10, 20:23
|
|
|
| Fajnie fajnie:) Jeżeli reszta pojedzie wcześniej to oczywiście można dogonić pod warunkiem że zostajemy na noc i rano jedziemy już wspolnie. W przeciwnym razie to szkoda gnać taki kawał żeby od razu wracać. |
|
|
|
 |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-10, 23:28
|
|
|
procek225 : przepraszam! Diobeł przeze mnie przemówił Mam nadzieję że twoja tyta już spakowana na jutro:P Powodzenia! I Super, że przyszły sezon będzie można robić jakieś dłuższe traski!!!
OSTRO : Bieszczady przerzucamy na za tydzień, oczywiście jeśli będzie pogoda...i chętni.
Wintermute : Zakopiec odpuszczam
Do ekipy "po 14tej": dzwońcie do mnie bo ja może wcześniej wystartuję i spotkamy się gdzieś na trasie. |
|
|
|
 |
Bulczas

Motocykl: Suzuki GS 500E
Imię: Rafał
Wiek: 38 Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 4 Skąd: SO
|
Wysłany: 2014-10-11, 00:03
|
|
|
Macie już jakieś plany na niedzielę? Jeśli nie to wstępnie gadałem z Łukaszem o pomyśle wypadu do Opolskiego Zoo, podobno ciekawie tam jest. Ktoś by się pisał na taki wyjazd?
Jutro bym chętnie też polatał gdzieś ale niestety pracuje |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-10-11, 06:09
|
|
|
| Bulczas napisał/a: | | wypadu do Opolskiego Zoo, podobno ciekawie tam jest. |
Osiołki sie pie...olą? Toz to zgroza a nie atrakcje :-) |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
|
|