Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
Betty 

Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-10, 15:27   

A może Bieszczady sobota/niedziela? Co wy na to? :D
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-10-10, 15:53   

Betty, pomysł świetny :) niestety jutro zaczynam sezon ale szkolny więc tym razem beze mnie, ale weekendowe Bieszczady to też fajny pomysł na wiosnę w przyszłym roku i tutaj jestem mocno ZA! :)
kacper88 jest opcja że zahaczę jutro o Chudów, ale to będę wiedział najwcześniej około 9:00 rano.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-10-10, 17:07   

Chętnie wybędę gdzieś na moto , chociaż wolałabym ciut krótszą trasę niż Bieszczady. Chyba że skaczemy tam na dwa dni :D :P
 
 
Wintermute 

Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-10, 18:15   

Ja też bym skoczył gdzieś jutro :) w niedziele nie koniecznie.
 
 
MelRiot 

Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-10, 18:27   

W związku z zapowiadaną słoneczną pogodą koniecznie musimy się gdzieś ruszyć, osobiście jestem za jednodniowym ( sobotnim) wypadem. Kierunek - góry:)
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-10-10, 18:40   

Też wtrącę swoje 5 groszy. Pomysł świetny, a ponieważ jutro mogę wystartować dopiero ok 14, oddaję swój głos na 2 dniowy wypad :D Jutro dojazd na miejsce i piwko a w niedzielę latanko na spokojnie i powrót do domu. W niedzielę i tak dobrze by było gdzieś pojechać bo pogoda piękna, wiec szkoda jechać wracac i znowu jechac.
 
 
 
Wintermute 

Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-10, 19:31   

Rozmwialem ze Spokojnym i mamy trase na jutro:

Godzina 9 na stacji BP na A4 przed Realem w katowicach w kierunku na Krakow.

trasa cos takiego do zakopanego lub okolice 180km w jedna strone. Powrot wieczorem ok 19.

Jade Ja i Darek narazie.
Ostatnio zmieniony przez Wintermute 2014-10-10, 19:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Betty 

Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-10, 19:36   

procek225 a nie możesz iść na wagary ?hehe

Myślałam, że będzie większy entuzjazm co do 2dniowego wyjazdu ...:( no ale 1 dzień też będzie OK.
Piszcie gdzie, o której i na ile. B)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-10-10, 19:44   

Betty: piewsze zajecia i juz do tylu? hehe :) jutro przydzial do grupy i jakies testy jezykowe to raczej wypada byc zebym wiedzial co pozniej opuszczam. za to uroczyscie slubuje ze w przyszlym roku bede bardziej skory do 2, 3 dniowych wypadow to i w ciekawe miejsca pojezdzimy.
pozatyn zla kobieta jestes tak kusic.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
MelRiot 

Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-10, 20:03   

Kurcze ja zaś preferowałabym jednodniową przejażdżkę też dopiero od godz. 13/14:)
 
 
OSTRO 


Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-10-10, 20:10   

Heinek jestem w podobnej sytuacji jak Ty jeśli chodzi o godzinę startu - chyba że grupa zostawi jakiś ślad ;) i dogonimy peleton.
Betty pomysł ciekawy. Bieszczady są piękne jesienią.
Jeśli byłaby zapowiedź podobnej pogody za tydzień to temat jest do ogarnięcia jeśli chodzi o dojazd, przyzwoity nocleg, wieczorne ognisko pod wiatą wraz z dogodnym dojazdem na pętle.
Wintermute jechałem w tygodniu tamtędy, te winkle między Zawoją a Jabłonką niestety w większości dziurawe strasznie, ale widoczki i zapachy lasu trochę to rekompensują ;)

MelRiot, Heinek Jest nas już 3 po godzinie 14
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-10-10, 20:23   

Fajnie fajnie:) Jeżeli reszta pojedzie wcześniej to oczywiście można dogonić pod warunkiem że zostajemy na noc i rano jedziemy już wspolnie. W przeciwnym razie to szkoda gnać taki kawał żeby od razu wracać.
 
 
 
Betty 

Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-10, 23:28   

procek225 : przepraszam! Diobeł przeze mnie przemówił :> Mam nadzieję że twoja tyta już spakowana na jutro:P Powodzenia! I Super, że przyszły sezon będzie można robić jakieś dłuższe traski!!!
OSTRO : Bieszczady przerzucamy na za tydzień, oczywiście jeśli będzie pogoda...i chętni.
Wintermute : Zakopiec odpuszczam
Do ekipy "po 14tej": dzwońcie do mnie bo ja może wcześniej wystartuję i spotkamy się gdzieś na trasie.
 
 
Bulczas 


Motocykl: Suzuki GS 500E
Imię: Rafał
Wiek: 38
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 4
Skąd: SO
Wysłany: 2014-10-11, 00:03   

Macie już jakieś plany na niedzielę? Jeśli nie to wstępnie gadałem z Łukaszem o pomyśle wypadu do Opolskiego Zoo, podobno ciekawie tam jest. Ktoś by się pisał na taki wyjazd?

Jutro bym chętnie też polatał gdzieś ale niestety pracuje ;/
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-10-11, 06:09   

Bulczas napisał/a:
wypadu do Opolskiego Zoo, podobno ciekawie tam jest.

Osiołki sie pie...olą? Toz to zgroza a nie atrakcje :-)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/