|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
Andrzej S
Motocykl: gsf 650s
Imię: Andrzej
Dołączył: 08 Wrz 2014 Posty: 9 Skąd: Przyszowice
|
Wysłany: 2014-09-30, 18:58
|
|
|
| Kto z forumowiczów był w niedzielę w Kletnie? |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-10-01, 10:09
|
|
|
| electric napisał/a: | | procek225 napisał/a: | | Fajna ta kocierz. Dziwne ze jeszcze tamtedy nie lecielismy :-) |
Lecielismy,lecielismy tylko Ciebie akurat nie było:) |
Paweł, to jest ta kocierz co prawie sie przytuliłem do auta ?
Jeśli tak to świetne miejsce, ale ciezko z wyprzedzaniem |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-10-01, 12:24
|
|
|
Mikołaj, a weź nie przypominaj |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-01, 16:06
|
|
|
| Ktoś chętny na popołudniową przejażdżkę? |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-01, 20:13
|
|
|
Witajcie
Zostałem upoważniony i poproszony o to aby podziękować Wam wszystkim W imieniu Irka którego znamy i lubimy, przebywającego teraz na emigracji.
Irek prosił o podziękowanie każdemu Z Was jak i każdemu z osobna za mega klimat wspólne spotkania, wypady, i mile spędzony czas.
Irek ma się dobrze dotarł szczęśliwie na miejsce pracuję i krzywda mu się nie dzieje.
Prawdopodobnie zjedzie na święta i zapowiedział wspólne spotkanko ze znajomymi aby pogadać, spędzić trochę czasu w śród myślę że mogę użyć słowa Przyjaciół
Na chwilę obecną nie ma dostępu do neta więc sądzę że jak tylko go uzyska da znać swoją osobą.
Do zobaczenia oby Wspólnie na Moto |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-10-02, 08:37
|
|
|
Świetnie że mu się udało
A wybiera się może ktoś dzisiaj do Chudowa? |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-02, 09:29
|
|
|
| BluzMaster napisał/a: | | A wybiera się może ktoś dzisiaj do Chudowa? |
Rozważam to... od tygodnia |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-10-02, 15:34
|
|
|
to napiszcie co rozwazyliscie bo patrze za okno i samemu glupio sie moknie |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-02, 16:39
|
|
|
| procek225 napisał/a: | to napiszcie co rozwazyliscie bo patrze za okno i samemu glupio sie moknie |
Jak zamieszałem moją wypowiedź to zdecydowanie było ładniej.
Patrząc na obecne niebo to ja pasuje, deszczu się nie boję ale jechać na pewne przemoknięcie chyba nie ma sensu
[ Dodano: 2014-10-08, 21:42 ]
Leci ktoś jutro na Chudów? |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-10-09, 00:29
|
|
|
and.Re Twój ostatni wpis prawie niewidoczny, ale wyłapałam, że jest coś nowego
ja planuję jutro wyskoczyć w tamtą stronę ale jeszcze za dnia później zamarznę (brak ocieplaczy);p Ty o 18 czy coś wcześniej? |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-09, 00:48
|
|
|
| Lora napisał/a: | and.Re Twój ostatni wpis prawie niewidoczny, ale wyłapałam, że jest coś nowego
ja planuję jutro wyskoczyć w tamtą stronę ale jeszcze za dnia później zamarznę (brak ocieplaczy);p Ty o 18 czy coś wcześniej? |
Niesety nie dało się inaczej dodać posta
Która godzina u Ciebie wchodzi w grę? |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-10-09, 00:51
|
|
|
| 14, 15, 16 ale pewnie wtedy jeszcze jesteś w pracy... |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-09, 01:01
|
|
|
| Lora napisał/a: | | 14, 15, 16 ale pewnie wtedy jeszcze jesteś w pracy... |
To faktycznie wcześnie, u mnie najwcześniej to 16. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-10-09, 01:05
|
|
|
Zdzwonimy się |
|
|
|
 |
kacper88

Motocykl: cb500
Imię: kacper
Wiek: 37 Dołączył: 03 Paź 2014 Posty: 4 Skąd: zabrze
|
Wysłany: 2014-10-10, 10:03
|
|
|
ktoś jutro na chudów bądz polatać po okolicy ?
albo to i to |
| Ostatnio zmieniony przez kacper88 2014-10-10, 10:07, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|