|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2014-09-18, 08:49
|
|
|
| o której będziecie w Chudowie ? |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-18, 10:01
|
|
|
| Ja mogę o 16 już wyruszać jak coś, podejrzewam ze ekipa cos okolo 17 a 18 |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2014-09-18, 12:40
|
|
|
Ja o 15 30 kończę robotę i będę w centrum Katowic. Jak będziesz o 16 wyjeżdżał to dawaj znać gdzie i pojedziemy razem |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-18, 12:50
|
|
|
| Ja dopiero ok 18 będę jechał |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-18, 13:41
|
|
|
| Też mam w planach pojawienie się ale dopiero około 18:30:) |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-18, 16:09
|
|
|
| Do zobaczenia na miejscu ruszamy z sosnowca |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-18, 17:03
|
|
|
Będę po 18
[ Dodano: 2014-09-19, 18:03 ]
UWAGA ! WARNING ! ACHTUNG
Jak to czasem bywa w takich wypadkach trochę życie zweryfikowało mi plany i zamiast na dwóch kółkach jadę na czterech i zostaję do nd/pn (w zależności od sytuacji w pracy).
Oczywiście NATO Days aktualne.
Trochę info ze strony organizatora:
-dojazd
For driving to NATO Days in Ostrava by car please follow the special road signs and use these roads:
D1 EXIT 336 Studénka - at 464 to Mošnov
Attention: road along the airport is closed because of the railroad reconstruction
I48 Frýdek-Místek - straight at I48 to Příbor - right at I58 to Mošnov. Attention: road works are taking place between Příbor and Mošnov
I58 Ostrava - straight at I58 to Mošnov
-parking
Central parking in area of Leoš Janáček Ostrava Airport
is opened on 20st and 21nd September 2014 from 6:30 to 18:00.
Price list:
Motorcycle 70 CZK
Car 150 CZK
Bus 500 CZK
Reszta jakby ktoś chciał: http://www.natodays.cz/transport/transport-by-car
Proponuję zbiórkę jutro o 8:30 na Orlenie (Murckowska w stronę Tych). |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-19, 18:51
|
|
|
| Ja niestety odpadam. Jak to napisales: zycie zweryfikowalo plany. Udanej zabawy zycze i mysle ze na Ostave to jeszcze bedzie temat :-) moze troche bardziej knajpiano imprezowy w przyszlosci. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-19, 19:00
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | Ja niestety odpadam. Jak to napisales: zycie zweryfikowalo plany. Udanej zabawy zycze i mysle ze na Ostave to jeszcze bedzie temat :-) moze troche bardziej knajpiano imprezowy w przyszlosci. |
No niestety, przyszłościowo my również bardzo chętnie.
Na pocieszenie mogę Ci przywieźć kofolę tylko napisz jaki smak.
Ps. piłem ostatnio testera wiśniowego - masakrator |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-19, 19:31
|
|
|
| and.RE napisał/a: |
Na pocieszenie mogę Ci przywieźć kofolę tylko napisz jaki smak.
Ps. piłem ostatnio testera wiśniowego - masakrator |
To ja poprosze duza butelke cytrynowej i original jesli moge zaszalec i o 2 poprosic pociecha to wielka bedzie! |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-19, 19:32
|
|
|
OKi postaram się, ost byliśmy w markecie i nie było szerokiego wachlarza
Ale wanilia była!
Oryginala masz na pewno z cytrynową zobaczymy |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-19, 19:34
|
|
|
| :-])))))))))))) cytrynowej tachalem 4 litry ostatnio ze skalite w plecaku. Warto bylo. Wogole musze w koncu nawiazac te wspolprace z czechami i zostac dystrybutorem na polske :-) wtedy to sie pod kran podlacze. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-09-19, 19:36, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-19, 21:45
|
|
|
I jak leci ktoś na Ostrawę bo widzę że ekipa się lekko rozjechała |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2014-09-19, 22:32
|
|
|
Z Ostrawy i Nato chyba nic się już nie będzie . W takim razie w związku z niepewną pogodą wybieram się na krótszą wycieczkę. Mam na myśli okolice Wisły. Startuję koło 11. Jeżeli jest ktoś chętny proszę o kontakt to zgadamy miejsce spotkania. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-09-19, 22:53
|
|
|
Fakt ekipa na Ostrawę się wykruszyła ;p Zawsze zostają startujące samoloty w Pyrzowicach ;p
Z chęcią wybiorę się w niedaleką trasę, zwłaszcza że wg mojej pogody deszcz ma postraszyć dopiero popołudniu. Może chmury się spóźnią i będzie można pokorzystać z większości dnia. |
|
|
|
 |
|
|