Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2014-09-18, 08:49   

o której będziecie w Chudowie ?
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-18, 10:01   

Ja mogę o 16 już wyruszać jak coś, podejrzewam ze ekipa cos okolo 17 a 18
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2014-09-18, 12:40   

Ja o 15 30 kończę robotę i będę w centrum Katowic. Jak będziesz o 16 wyjeżdżał to dawaj znać gdzie i pojedziemy razem :)
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-18, 12:50   

Ja dopiero ok 18 będę jechał
 
 
 
MelRiot 

Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-18, 13:41   

Też mam w planach pojawienie się ale dopiero około 18:30:)
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-18, 16:09   

Do zobaczenia na miejscu ruszamy z sosnowca
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-18, 17:03   

Będę po 18

[ Dodano: 2014-09-19, 18:03 ]
UWAGA !! ! WARNING !! ! ACHTUNG :D

Jak to czasem bywa w takich wypadkach trochę życie zweryfikowało mi plany i zamiast na dwóch kółkach jadę na czterech i zostaję do nd/pn (w zależności od sytuacji w pracy).

Oczywiście NATO Days aktualne.

Trochę info ze strony organizatora:
-dojazd
For driving to NATO Days in Ostrava by car please follow the special road signs and use these roads:
D1 EXIT 336 Studénka - at 464 to Mošnov

Attention: road along the airport is closed because of the railroad reconstruction

I48 Frýdek-Místek - straight at I48 to Příbor - right at I58 to Mošnov. Attention: road works are taking place between Příbor and Mošnov
I58 Ostrava - straight at I58 to Mošnov

-parking
Central parking in area of Leoš Janáček Ostrava Airport
is opened on 20st and 21nd September 2014 from 6:30 to 18:00.

Price list:
Motorcycle 70 CZK
Car 150 CZK
Bus 500 CZK

Reszta jakby ktoś chciał: http://www.natodays.cz/transport/transport-by-car

Proponuję zbiórkę jutro o 8:30 na Orlenie (Murckowska w stronę Tych).
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-19, 18:51   

Ja niestety odpadam. Jak to napisales: zycie zweryfikowalo plany. Udanej zabawy zycze i mysle ze na Ostave to jeszcze bedzie temat :-) moze troche bardziej knajpiano imprezowy w przyszlosci.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-19, 19:00   

procek225 napisał/a:
Ja niestety odpadam. Jak to napisales: zycie zweryfikowalo plany. Udanej zabawy zycze i mysle ze na Ostave to jeszcze bedzie temat :-) moze troche bardziej knajpiano imprezowy w przyszlosci.


No niestety, przyszłościowo my również bardzo chętnie.
Na pocieszenie mogę Ci przywieźć kofolę tylko napisz jaki smak.
Ps. piłem ostatnio testera wiśniowego - masakrator :D
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-19, 19:31   

and.RE napisał/a:

Na pocieszenie mogę Ci przywieźć kofolę tylko napisz jaki smak.
Ps. piłem ostatnio testera wiśniowego - masakrator :D

To ja poprosze duza butelke cytrynowej i original jesli moge zaszalec i o 2 poprosic :) pociecha to wielka bedzie!
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-19, 19:32   

OKi postaram się, ost byliśmy w markecie i nie było szerokiego wachlarza :P
Ale wanilia była! :D
Oryginala masz na pewno z cytrynową zobaczymy :)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-19, 19:34   

:-])))))))))))) cytrynowej tachalem 4 litry ostatnio ze skalite w plecaku. Warto bylo. Wogole musze w koncu nawiazac te wspolprace z czechami i zostac dystrybutorem na polske :-) wtedy to sie pod kran podlacze.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-09-19, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-19, 21:45   

I jak leci ktoś na Ostrawę bo widzę że ekipa się lekko rozjechała :P
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2014-09-19, 22:32   

Z Ostrawy i Nato chyba nic się już nie będzie :) . W takim razie w związku z niepewną pogodą wybieram się na krótszą wycieczkę. Mam na myśli okolice Wisły. Startuję koło 11. Jeżeli jest ktoś chętny proszę o kontakt to zgadamy miejsce spotkania.
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-09-19, 22:53   

Fakt ekipa na Ostrawę się wykruszyła ;p Zawsze zostają startujące samoloty w Pyrzowicach ;p

Z chęcią wybiorę się w niedaleką trasę, zwłaszcza że wg mojej pogody deszcz ma postraszyć dopiero popołudniu. Może chmury się spóźnią i będzie można pokorzystać z większości dnia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/