Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2014-09-19, 23:05   

To proponuje start 10 30 z shella na Sosnowcu tam gdzie ostatnio chyba kresowa :) .
W planach mam tylko ciastko na kubalonce :) , reszta zobaczy się co dzień przyniesie i gdzie moto zaniesie.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-19, 23:12   

No niestety moja wczorajsza prognoza się sprawdzi..
Sam właśnie wróciłem z wieczornego latania bo jakoś nie umiałem wysiedzieć w domu :D
To jeśli wszyscy latają lokalnie zakładam że na orlenie nikt się nie pojawi i go po prostu ominę.
Udanego weekendu życzę i pięknej pogody tam gdzie lecicie :)
 
 
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2014-09-19, 23:27   

Nawzajem z tą pogodą,i gdzieś czytałem że zalecają zabrać zatyczki do uszu bo będzie głośno.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-19, 23:32   

Dzięki za info.
To armia Putina też ma być?:P
 
 
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2014-09-19, 23:37   

Haha, może wpadną na chwilę jak im się znowu GePeeSy popsują przy granicy :D
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-20, 07:02   

Słońce świeci nad nami :p zmusza dzis do jazdy puszeczkami k. mać.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2014-09-20, 08:50   

z wielką przykrością informuję że w związku z jeban** deszczem i brakiem jakiejkolwiek perspektywy na zmianę pogody, z tego co widze w poscie wyzej nie tylko w Piekarach, jestem zmuszony odwolac dzisiejsza wycieczke. Znowu prognozy sie nie sprawdzily :( . Szkoda ale moze jeszcze bedzie nam dane w tym sezonie troche polatac.
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-09-20, 09:32   

Wielka szkoda ale cóż zrobić, na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Może przyszły week będzie lepszy.
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-20, 09:53   

Lora napisał/a:
Wielka szkoda ale cóż zrobić, na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Może przyszły week będzie lepszy.

"Czy musiało do tego dojść?
Widocznie musiało, skoro doszło"
https://www.youtube.com/watch?v=V29zRTfv_dY
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
OSTRO 


Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-20, 15:40   

Wyszło słońce B) Jeśli ktoś nie może wysiedzieć to godz. 16:20 McDonald Sosnowiec, k.Shella
 
 
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2014-09-20, 20:45   

Kurcze szkoda że wcześniej tu nie zajrzałem podpiął bym się. Ja byłem pojeździć dzisiaj trochę enduro skutkiem czego jest rozwalony prawy kierunek. Ale ogólnie fajnie było :D . Zuzia daje radę w terenie tylko kierownik słaby w te klocki :) No i dużo czyszczenia później.
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2014-09-20, 22:33   

W teren po deszczu na szosowych gumach? I dziwujesz się żes szkód narobił? :)
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2014-09-20, 22:46   

o elemeledudek come back :) no chcialem sprawdzic moto w terenie w koncu to enduro. Niestety gmole nie chronia kierunkow :) . Bardziej wkurzajace jest czyszczenie moto.
 
 
Betty 

Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-24, 14:29   

Deszcz nie pada,
Słońce świeci....
zapraszam na przejażdżkę...dzieci! :D
Jeśli ktoś ma ochotę to będziemy się ruszać gdzieś ,jeszcze nie wiemy gdzie, godzina tez jeszcze nie ustalona ale tak nie wcześniej niż o 16:30.
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-24, 17:34   

To jezdzicie dzis? Jesli tak to gdzie mam przyjechać?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/