|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2014-09-19, 23:05
|
|
|
To proponuje start 10 30 z shella na Sosnowcu tam gdzie ostatnio chyba kresowa .
W planach mam tylko ciastko na kubalonce , reszta zobaczy się co dzień przyniesie i gdzie moto zaniesie. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-19, 23:12
|
|
|
No niestety moja wczorajsza prognoza się sprawdzi..
Sam właśnie wróciłem z wieczornego latania bo jakoś nie umiałem wysiedzieć w domu
To jeśli wszyscy latają lokalnie zakładam że na orlenie nikt się nie pojawi i go po prostu ominę.
Udanego weekendu życzę i pięknej pogody tam gdzie lecicie |
|
|
|
 |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2014-09-19, 23:27
|
|
|
| Nawzajem z tą pogodą,i gdzieś czytałem że zalecają zabrać zatyczki do uszu bo będzie głośno. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-19, 23:32
|
|
|
Dzięki za info.
To armia Putina też ma być?:P |
|
|
|
 |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2014-09-19, 23:37
|
|
|
Haha, może wpadną na chwilę jak im się znowu GePeeSy popsują przy granicy |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-20, 07:02
|
|
|
| Słońce świeci nad nami :p zmusza dzis do jazdy puszeczkami k. mać. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2014-09-20, 08:50
|
|
|
z wielką przykrością informuję że w związku z jeban** deszczem i brakiem jakiejkolwiek perspektywy na zmianę pogody, z tego co widze w poscie wyzej nie tylko w Piekarach, jestem zmuszony odwolac dzisiejsza wycieczke. Znowu prognozy sie nie sprawdzily . Szkoda ale moze jeszcze bedzie nam dane w tym sezonie troche polatac. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-09-20, 09:32
|
|
|
| Wielka szkoda ale cóż zrobić, na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Może przyszły week będzie lepszy. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-20, 09:53
|
|
|
| Lora napisał/a: | | Wielka szkoda ale cóż zrobić, na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Może przyszły week będzie lepszy. |
"Czy musiało do tego dojść?
Widocznie musiało, skoro doszło"
https://www.youtube.com/watch?v=V29zRTfv_dY |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-20, 15:40
|
|
|
Wyszło słońce Jeśli ktoś nie może wysiedzieć to godz. 16:20 McDonald Sosnowiec, k.Shella |
|
|
|
 |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2014-09-20, 20:45
|
|
|
Kurcze szkoda że wcześniej tu nie zajrzałem podpiął bym się. Ja byłem pojeździć dzisiaj trochę enduro skutkiem czego jest rozwalony prawy kierunek. Ale ogólnie fajnie było . Zuzia daje radę w terenie tylko kierownik słaby w te klocki No i dużo czyszczenia później. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-09-20, 22:33
|
|
|
W teren po deszczu na szosowych gumach? I dziwujesz się żes szkód narobił? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2014-09-20, 22:46
|
|
|
o elemeledudek come back no chcialem sprawdzic moto w terenie w koncu to enduro. Niestety gmole nie chronia kierunkow . Bardziej wkurzajace jest czyszczenie moto. |
|
|
|
 |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-24, 14:29
|
|
|
Deszcz nie pada,
Słońce świeci....
zapraszam na przejażdżkę...dzieci!
Jeśli ktoś ma ochotę to będziemy się ruszać gdzieś ,jeszcze nie wiemy gdzie, godzina tez jeszcze nie ustalona ale tak nie wcześniej niż o 16:30. |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-24, 17:34
|
|
|
| To jezdzicie dzis? Jesli tak to gdzie mam przyjechać? |
|
|
|
 |
|
|