|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-09-14, 21:41
|
|
|
| Super jazda. Dzieki i do nastepnego:) |
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-14, 21:48
|
|
|
Dzięki za wspólne jeżdżonko :-)
Czuję się trochę jak koń po westernie ale w końcu trochę dzisiaj pogalopowaliśmy
| procek225 napisał/a: | Ostry mozesz zapodac linka do tej jaskini o ktorej mowiles? Nazwa mi z glowy wypadla.
|
Demianowska Jaskinia Wolności.
Myślę że warto bo jaskinia robi wrażenie, a dolina też ładna.
Link do jaskini:
http://www.ssj.sk/pl/jask...skinia-wolnosci
Mapka przez Korbielów:
https://goo.gl/maps/gAUsK |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-15, 14:44
|
|
|
Ktoś może wybiera się w ten weekend (SB albo ND) na Nato days do Ostravy? Niektórzy wiedzą czemu wrzucam ten temat
http://www.natodays.cz/infomaps |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-09-15, 16:41
|
|
|
Adrzeju ile to minelo, 2 dni od wyjazdu Magdy ?
Ta droga do tej jaskini wyglada niezle, bym bardziej ze mozna przeleciec przez trase Zuberec-Mikulas.
Chetnie sie dolacze do takiej wyczieczki o ile zaczekacie do nastepnego roku |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-15, 16:43
|
|
|
| Lemonchelo napisał/a: | Adrzeju ile to minelo, 2 dni od wyjazdu Magdy ? |
Tia... ale dzisiaj dopiero wróciłem
A będę miał coś do podrzucenia w związku z czym wybieram się w weekend tak czy inaczej. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-15, 17:21
|
|
|
OSTRO, byłeś tam? ze zdjęć to miejsce jest z gatunku "trzeba zobaczyć" , tyle że w tym roku już raczej tego nie ogarnę czasowo (mówiłeś o tym weekendzie 27,28 - tu mnie nie ma), więc Mikołaju poczekam na ciebie .
I też myślę, że troszkę bym tą trasę zmodyfikował w kierunku 584 (częstymi gośćmi tam ostatnio jesteśmy ).
and.RE, a jak to widzisz powiedz, bo już jakiś ogląd na sytuację masz. Chcesz jechać rano i wrócić wieczorem czy zostajesz na cały weekend? Na motocyklach czy autem?
Na dzień dzisiejszy mam fifty-fifty czy w ogóle się uda, ale jeśli to na sobotę bym się szykował (a jeśli autem to wtedy M. bym zabrał też). W razie czego zdzwonimy się w tygodniu. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-15, 17:24
|
|
|
| procek225 napisał/a: | and.RE, a jak to widzisz powiedz, bo już jakiś ogląd na sytuację masz. Chcesz jechać rano i wrócić wieczorem czy zostajesz na cały weekend? Na motocyklach czy autem?
Na dzień dzisiejszy mam fifty-fifty czy w ogóle się uda, ale jeśli to na sobotę bym się szykował (a jeśli autem to wtedy M. bym zabrał też). W razie czego zdzwonimy się w tygodniu. |
Myślę o jednodniowym wypadzie rano wyjazd wieczorem powrót, jazda na moto oczywiście |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-15, 20:55
|
|
|
Ja jestem jak najbardziej na tak Andrew jak coś dogadamy temat jeszcze |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-15, 20:57
|
|
|
procek225 byłem tam ze 2 lata temu... w jedną stronę jechałem 584 (apropos w Zubercu jest dobra pizza) a z powrotem tak jak na mapce.
Moim zdaniem zdjęcia nie oddają tego co można zobaczyć na żywo :-) |
|
|
|
 |
Bulczas

Motocykl: Suzuki GS 500E
Imię: Rafał
Wiek: 38 Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 4 Skąd: SO
|
Wysłany: 2014-09-16, 01:21
|
|
|
To tu jest całe info... Jak to są przejażdżki dla motocyklistów z małym przebiegiem... Ale nie ma co dzięki za fajny wypad i miło mi było poznać nowe twarze. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-17, 20:53
|
|
|
| and.RE napisał/a: |
Myślę o jednodniowym wypadzie rano wyjazd wieczorem powrót, jazda na moto oczywiście |
Bedziesz na chudowie jutro? Glosuje za sobota :-) |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-17, 21:09
|
|
|
Ja tak jak Procek obstawiam Sobotę ponoć 25 stopni
Chudów jak najbardziej |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
| Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-09-17, 21:09, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-17, 21:17
|
|
|
Będę chyba, że coś się popsuje. I też jestem za sobotą |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-09-17, 22:01
|
|
|
ja też jestem za zobaczyskiem w Chudowie :-)
andRe myślałam, że skoro taki stęskniony za Magdą jesteś to sam jedziesz, ale skoro pragniesz obstawy motocyklowej to widzisz chętnych nie brakuje Jak będzie ładnie ja też mogę się podpiąć, choć na razie straszą weekendowym deszczem, a ja nie zaopatrzyłam się w wodoodporny kubraczek. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-17, 22:04
|
|
|
| Lora napisał/a: | andRe myślałam, że skoro taki stęskniony za Magdą jesteś to sam jedziesz, ale skoro pragniesz obstawy motocyklowej to widzisz chętnych nie brakuje Jak będzie ładnie ja też mogę się podpiąć, choć na razie straszą weekendowym deszczem, a ja nie zaopatrzyłam się w wodoodporny kubraczek. |
Umawialiśmy się na nato days może faktycznie inwecja moja ale...
Jak będzie lało to moto odpada oczywiście |
|
|
|
 |
|
|