Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-09-14, 21:41   

Super jazda. Dzieki i do nastepnego:)
 
 
 
OSTRO 


Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-14, 21:48   

Dzięki za wspólne jeżdżonko :-)
Czuję się trochę jak koń po westernie :P ale w końcu trochę dzisiaj pogalopowaliśmy ;)

procek225 napisał/a:
Ostry mozesz zapodac linka do tej jaskini o ktorej mowiles? Nazwa mi z glowy wypadla.

Demianowska Jaskinia Wolności.
Myślę że warto bo jaskinia robi wrażenie, a dolina też ładna.
Link do jaskini:
http://www.ssj.sk/pl/jask...skinia-wolnosci
Mapka przez Korbielów:
https://goo.gl/maps/gAUsK
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-15, 14:44   

Ktoś może wybiera się w ten weekend (SB albo ND) na Nato days do Ostravy? Niektórzy wiedzą czemu wrzucam ten temat :P

http://www.natodays.cz/infomaps
 
 
Lemonchelo 

Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2014
Posty: 43
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-09-15, 16:41   

Adrzeju ile to minelo, 2 dni od wyjazdu Magdy ? :D

Ta droga do tej jaskini wyglada niezle, bym bardziej ze mozna przeleciec przez trase Zuberec-Mikulas.
Chetnie sie dolacze do takiej wyczieczki o ile zaczekacie do nastepnego roku :D
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-15, 16:43   

Lemonchelo napisał/a:
Adrzeju ile to minelo, 2 dni od wyjazdu Magdy ? :D

Tia... ale dzisiaj dopiero wróciłem :D
A będę miał coś do podrzucenia w związku z czym wybieram się w weekend tak czy inaczej.
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-15, 17:21   

OSTRO, byłeś tam? ze zdjęć to miejsce jest z gatunku "trzeba zobaczyć" :) , tyle że w tym roku już raczej tego nie ogarnę czasowo (mówiłeś o tym weekendzie 27,28 - tu mnie nie ma), więc Mikołaju poczekam na ciebie :P .
I też myślę, że troszkę bym tą trasę zmodyfikował w kierunku 584 (częstymi gośćmi tam ostatnio jesteśmy :> ).
and.RE, a jak to widzisz powiedz, bo już jakiś ogląd na sytuację masz. Chcesz jechać rano i wrócić wieczorem czy zostajesz na cały weekend? Na motocyklach czy autem?
Na dzień dzisiejszy mam fifty-fifty czy w ogóle się uda, ale jeśli to na sobotę bym się szykował (a jeśli autem to wtedy M. bym zabrał też). W razie czego zdzwonimy się w tygodniu.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-15, 17:24   

procek225 napisał/a:
and.RE, a jak to widzisz powiedz, bo już jakiś ogląd na sytuację masz. Chcesz jechać rano i wrócić wieczorem czy zostajesz na cały weekend? Na motocyklach czy autem?
Na dzień dzisiejszy mam fifty-fifty czy w ogóle się uda, ale jeśli to na sobotę bym się szykował (a jeśli autem to wtedy M. bym zabrał też). W razie czego zdzwonimy się w tygodniu.


Myślę o jednodniowym wypadzie rano wyjazd wieczorem powrót, jazda na moto oczywiście ;)
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-15, 20:55   

Ja jestem jak najbardziej na tak :) Andrew jak coś dogadamy temat :) jeszcze
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
OSTRO 


Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-15, 20:57   

procek225 byłem tam ze 2 lata temu... w jedną stronę jechałem 584 (apropos w Zubercu jest dobra pizza) a z powrotem tak jak na mapce.
Moim zdaniem zdjęcia nie oddają tego co można zobaczyć na żywo :-)
 
 
Bulczas 


Motocykl: Suzuki GS 500E
Imię: Rafał
Wiek: 38
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 4
Skąd: SO
Wysłany: 2014-09-16, 01:21   

To tu jest całe info... Jak to są przejażdżki dla motocyklistów z małym przebiegiem... :P Ale nie ma co dzięki za fajny wypad i miło mi było poznać nowe twarze.
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-17, 20:53   

and.RE napisał/a:


Myślę o jednodniowym wypadzie rano wyjazd wieczorem powrót, jazda na moto oczywiście ;)

Bedziesz na chudowie jutro? Glosuje za sobota :-)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-17, 21:09   

Ja tak jak Procek obstawiam Sobotę ponoć 25 stopni :)

Chudów jak najbardziej :)
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-09-17, 21:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-17, 21:17   

Będę chyba, że coś się popsuje. I też jestem za sobotą :)
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-09-17, 22:01   

ja też jestem za zobaczyskiem w Chudowie :-)

andRe myślałam, że skoro taki stęskniony za Magdą jesteś to sam jedziesz, ale skoro pragniesz obstawy motocyklowej to widzisz chętnych nie brakuje :D Jak będzie ładnie ja też mogę się podpiąć, choć na razie straszą weekendowym deszczem, a ja nie zaopatrzyłam się w wodoodporny kubraczek.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-17, 22:04   

Lora napisał/a:
andRe myślałam, że skoro taki stęskniony za Magdą jesteś to sam jedziesz, ale skoro pragniesz obstawy motocyklowej to widzisz chętnych nie brakuje :D Jak będzie ładnie ja też mogę się podpiąć, choć na razie straszą weekendowym deszczem, a ja nie zaopatrzyłam się w wodoodporny kubraczek.

Umawialiśmy się na nato days może faktycznie inwecja moja ale...
Jak będzie lało to moto odpada oczywiście :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/