|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
bimbam73
Motocykl: Honda cbr 4fi
Imię: Marek
Dołączył: 30 Kwi 2014 Posty: 12 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-13, 16:38
|
|
|
| Na jakim terminalu? |
|
|
|
 |
mechaelektro
Motocykl: ktm 990smr
Imię: Arek
Dołączył: 21 Lip 2013 Posty: 39 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-13, 16:51
|
|
|
| sławków -jeśli niewiesz gdzie to jest to moge cię zgarnąć ale decyduj się bo ja się już ubieram |
|
|
|
 |
bimbam73
Motocykl: Honda cbr 4fi
Imię: Marek
Dołączył: 30 Kwi 2014 Posty: 12 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-13, 16:53
|
|
|
| No to tez się ubieram:) którędy jedziesz? Ja z klimontowskiej |
|
|
|
 |
mechaelektro
Motocykl: ktm 990smr
Imię: Arek
Dołączył: 21 Lip 2013 Posty: 39 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-13, 16:55
|
|
|
| stacja BP w zagórzu koło sklepu Eleclerc tam sie spotkamy |
|
|
|
 |
bimbam73
Motocykl: Honda cbr 4fi
Imię: Marek
Dołączył: 30 Kwi 2014 Posty: 12 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-13, 16:57
|
|
|
| Oki |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-13, 20:43
|
|
|
| Jutro o 12:00 startujemy ze stacji shell sosnowiec kresowa ( kolo mcdonaldsa) w kierunku Ksiaza Wielkiego zeby obczaic tqmtejszy zamek i wszamac cos na cieplo.. Wycieczka przewidziana na okolo 250 maks 300 km. Powrot 19-20. Kto chetny noech dolacza. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-14, 01:36
|
|
|
Na 90% będę |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-09-14, 10:29
|
|
|
| Chetnie pojade jezeli aktualne |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-14, 10:58
|
|
|
Hejka będę ba bank tylko mam prośbę , mogę się spóźnić kilka minut to poczekajcie proszę , i do zobaczenia |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-14, 11:17
|
|
|
Heinek: aktualne.
Darek: poczekamy |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
bimbam73
Motocykl: Honda cbr 4fi
Imię: Marek
Dołączył: 30 Kwi 2014 Posty: 12 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-14, 11:48
|
|
|
Jeszcze ja jadę. Czekajcie !
[ Dodano: 2014-09-14, 12:05 ]
Policja mnie zatrzymała. Poczekajcie jeszcze chwile
[ Dodano: 2014-09-14, 12:25 ]
No i widzę nie zdazylem |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-14, 21:19
|
|
|
Dzięki za wycieczkę, miło było poznać nieznajomych |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-14, 21:27
|
|
|
Tez jestem :-) dzieki za towarzystwo.
bimbam73, nie sprawdzalismy forum przed startem , wszyscy spodziewani plus niespodzianki byli juz na miejscu, pogadalismy chwile i w trase (w sumie 10 maszyn dzisiaj bylo). Jeszcze bedzie okazja pojezdzic mysle.
Spokojny, ej bo klikam w tego linka i mi porno mobile wyskakuje a nie mecz..., ;p
Ostry mozesz zapodac linka do tej jaskini o ktorej mowiles? Nazwa mi z glowy wypadla.
Kto chce zdjecia a nie ma,m jego maila pisze PW. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-09-14, 21:29
|
|
|
Dzięki ;-)
Moi drodzy jak na tak liczną grupę wyszło nam całkiem zgrabnie :-)
Panowie dziękuję za kurs po zakrętach. Jeszcze kilka takich przejażdżek i będę jeździć że och ach |
|
|
|
 |
|
|