|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
CRISS
Motocykl: honda hornet
Imię: krzysiek
Wiek: 52 Dołączył: 07 Sie 2014 Posty: 17 Skąd: ZAWIERCIE
|
Wysłany: 2014-09-11, 10:22
|
|
|
czesc
jutro możemy się umówić po południu na 2-3 godziny od 14-16,17 |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-11, 11:50
|
|
|
| Jutro mam czas do 16 wiec jesli na 14 sie wyrobisz to chetnie gdzies skocze;) |
|
|
|
 |
CRISS
Motocykl: honda hornet
Imię: krzysiek
Wiek: 52 Dołączył: 07 Sie 2014 Posty: 17 Skąd: ZAWIERCIE
|
Wysłany: 2014-09-11, 22:21
|
|
|
mój phon 793 700 099
jutro zadzwon to zobaczymy gdzie bede |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-12, 15:20
|
|
|
Ludzie, jakieś plany wypadowe między 17:30 a 18? coś bym śmignął typu herbata w ojcowie, kawa w ogrodzieńcu, cola w złotym potoku, czy miasteczko westernowe w żorach, albo jakiś deser na rynku w cieszynie, albo jeszcze co innego, tyle że towarzystwo by się przydało . |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-09-12, 16:36
|
|
|
U mnie burza szaleje, także moto z garażu dziś nie ruszam, ale jutro mogę być kompanem przy wycieczce np na gorącą czekoladę zaserwowaną na cieszyńskim rynku |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-12, 17:24
|
|
|
Tez jednak dzisiaj odpuszczam . Darek mi do rozsadku przemowil .
Co do jutra to nie moge nic obiecac jeszcze,... a na niedziele moze jakis ksiaz wielki przez skale i powrot ogrodziencem kolo poludnia ruszyc i do 20 wrocic, ale to tez 'moze'. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-09-12, 17:25, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-12, 17:37
|
|
|
Ja też planowałem dziś pośmigać ale widzę że i u mnie zaczyna się chmurzyć więc średnio, co do jutra to jakaś impra w Gliwicach jest. A Niedzielą nie pogardzę |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
Andrzej S
Motocykl: gsf 650s
Imię: Andrzej
Dołączył: 08 Wrz 2014 Posty: 9 Skąd: Przyszowice
|
Wysłany: 2014-09-12, 20:36
|
|
|
Jutro można na Olzę polecieć.
Ja startuję z McD przy Europie Centralnej w Gliwicach o 16tej. |
|
|
|
 |
CRISS
Motocykl: honda hornet
Imię: krzysiek
Wiek: 52 Dołączył: 07 Sie 2014 Posty: 17 Skąd: ZAWIERCIE
|
Wysłany: 2014-09-12, 20:42
|
|
|
do Damiana : grzybów w ogrodziencu ni ma, kupel mówi że jeździ do klucz parkuje przy ulicy zresztą tam sa takie miejsca przy szosie
dzięki za jazdy dzisiaj pozdrawiam |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-12, 22:14
|
|
|
CRISS dzięki wielkie za wspólną jazdę i za info o grzybkach zaryzykuje i pojadę jutro pod Ogrodzieniec - zobaczymy co z tego będzie |
|
|
|
 |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-13, 15:32
|
|
|
| Ktoś chętny na jakiś locik? |
|
|
|
 |
bimbam73
Motocykl: Honda cbr 4fi
Imię: Marek
Dołączył: 30 Kwi 2014 Posty: 12 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-13, 15:52
|
|
|
| A o której? |
|
|
|
 |
mechaelektro
Motocykl: ktm 990smr
Imię: Arek
Dołączył: 21 Lip 2013 Posty: 39 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-13, 16:24
|
|
|
| ktoś lata dzisiaj od 17.30? |
|
|
|
 |
bimbam73
Motocykl: Honda cbr 4fi
Imię: Marek
Dołączył: 30 Kwi 2014 Posty: 12 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-13, 16:28
|
|
|
| Ja się może dolacze. Ale jeszcze nie na pewno. |
|
|
|
 |
mechaelektro
Motocykl: ktm 990smr
Imię: Arek
Dołączył: 21 Lip 2013 Posty: 39 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-13, 16:37
|
|
|
| będę na terminalu 17-17.30 |
|
|
|
 |
|
|