|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-06, 11:43
|
|
|
Może to mało ambitne ale najbardziej spodobała mi się wieża widokowa
Na Jesenik dużo osób lata powinklować
Do jutra |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-06, 12:11
|
|
|
Zobaczymy jutro jaki bedzie duch w narodzie. Zawsze jest opcja szybkiego przelotu A1 zaliczenia wiezy widojowej i 11stka na te winkielki. Wtedy ze 350-400 km wyjdzie , ale szybkich za to .
Ale to jutro pogadamy. Na ta chwile obowiazuje plan pierwotny czyli wieza + palacyko zameczki kulturalnie a za tydzien 2 w zaleznosci od preferencji zrobimy jesenik (mysle ze to bedzie dobre podsumowanie roku :-) tj. wakacji) |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-09-06, 12:16, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-06, 14:16
|
|
|
Spokojnie, nie bojkotuję tego rozkładu dnia a nóż się miło zaskoczę |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-06, 19:33
|
|
|
| Na forum pisali że winkle na Jasieninniku zostały wyfrezowane więc raczej lipa z latania po nich :/ |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-07, 20:38
|
|
|
Dzięki za wycieczkę. Było jak zawsze, nowy pilot poradził sobie bardzo dobrze |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-07, 21:20
|
|
|
Tez jestem, dzieki za towarzystwo :-)
Zmiana na prowadzeniu fajna sprawa, lubie czasem dla odmiany pozamykac stawke .
Miejscowki tez fajne, wlasnie ogladam zdjecia (jeszcze na malym ekranie aparatu, ale jak tylko dorwe sie do komputera i przerzuce gdzie trzeba to powysylam linki/udostepnie). Kto chce foty a nie mam jego maila to czekam na PW ( mysle ze wiecie kogo maila nie mam ;p) |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-09-07, 21:27
|
|
|
| Dziękuję, dziękuję, dziękuję :-) tego mi było trzeba i za tym tęskniłam. Uwielbiam jeździć z Wami! |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-07, 21:29
|
|
|
| Lora napisał/a: | | Dziękuję, dziękuję, dziękuję :-) tego mi było trzeba i za tym tęskniłam. Uwielbiam jeździć z Wami! |
Az tak? |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
napi85
Motocykl: Z750
Imię: Grzesiek
Wiek: 40 Dołączył: 08 Cze 2014 Posty: 9 Skąd: Koziegłowy
|
Wysłany: 2014-09-07, 21:29
|
|
|
Również podziekował za wycieczke, było przednio.
[ Dodano: 2014-09-07, 21:35 ]
A tak na marginesie to nawet dobra ta Kofola |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-09-07, 21:51
|
|
|
Procek miesiąc rozłąki robi swoje |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-07, 22:49
|
|
|
| Lora napisał/a: | | Dziękuję, dziękuję, dziękuję :-) tego mi było trzeba i za tym tęskniłam. Uwielbiam jeździć z Wami! |
Ah.. chyba sobie to gdzieś zapiszę albo screena zrobię:D
Kto chce foty proszę o maila (tego z usługi google ) Ci co nie muszą podawać to pewnie wiedzą bo zawsze dostają foty
[ Dodano: 2014-09-07, 23:15 ]
| procek225 napisał/a: | | Tez jestem, dzieki za towarzystwo :-) |
Kurde trochę Cię okłamałem z GoPro...
34:40 (mm:ss) to jeden plik który zajmuje 3,6GB (automatycznie są dzielone)
wię przyjmując że karta 32GB ma 29,7GB pojemności (nie będę tłumaczył dlaczego bo nie o tym miało być:P) to daje 8,25 takich plików więc masz ponad 4h materiału.
Zasilanie pada chyba przy 13tym gigabajcie - mam zasilaną dwoma bateriami (oryginał + battpack).
Tyle..
A płyty zostały w kufrze :| |
|
|
|
 |
OSTRO

Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013 Posty: 20 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-07, 23:31
|
|
|
Również dzięki za fajną wycieczkę Miło było Was poznać |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-08, 17:35
|
|
|
| Lora napisał/a: | procek miesiąc rozłąki robi swoje |
strach się bać co po zimie będzie się działo...
| and.RE napisał/a: | | Kurde trochę Cię okłamałem z GoPro... |
sumienie gryzło co? . Czyli jednak można spokojnie nagrywać, za chwilę przetestuje ten widok w HD. Coraz poważniej się zastanawiam nad jakąś kamerką, to jak zaczniemy nagrywać na dwie, myślę że będzie motywacja żeby jakieś filmy z tego krótkie zmontować
| Cytat: | | A płyty zostały w kufrze :| |
będzie motywacją żeby znowu się spotkać.
| napi85 napisał/a: | A tak na marginesie to nawet dobra ta Kofola |
nie nawet dobra, tylko: wyborna, znakomita, najsmaczniejsza na świecie, po prostu zajebista, a jej największym atutem jest to że trzeba po nią aż do Czech albo na Słowacje zasuwać i to na motórze
| OSTRO napisał/a: | Również dzięki za fajną wycieczkę Miło było Was poznać |
| napi85 napisał/a: | | Również podziekował za wycieczke, było przednio. |
Myślę, że mogę napisać w imieniu tu zebranych: przyłączajcie się częściej (tylko miło będzie jak dacie znać że będziecie to dostaniecie wcześniej info o ustaleniach - np. czy bierzemy walutę i takie tam. . |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-08, 19:41
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | sumienie gryzło co? |
Nie gryzło ale coś mi nie pasowało bo pamiętam, że kiedys to obliczałem i wyszło ~4h filmu. Jedynie muszę dorobić zasilanie, takie żeby nie wiercić obudowy i będzie super.
| procek225 napisał/a: | | będzie motywacją żeby znowu się spotkać. |
Motywację mam nawet bez konretnych spraw |
| Ostatnio zmieniony przez and.RE 2014-09-08, 19:45, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-11, 10:08
|
|
|
| Ktoś może ma wolne i ochotę na krótką przejażdżkę? |
|
|
|
 |
|
|