Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-06, 11:43   

Może to mało ambitne ale najbardziej spodobała mi się wieża widokowa :)

Na Jesenik dużo osób lata powinklować :D
Do jutra :)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-06, 12:11   

Zobaczymy jutro jaki bedzie duch w narodzie. Zawsze jest opcja szybkiego przelotu A1 zaliczenia wiezy widojowej i 11stka na te winkielki. Wtedy ze 350-400 km wyjdzie , ale szybkich za to ;) .
Ale to jutro pogadamy. Na ta chwile obowiazuje plan pierwotny czyli wieza + palacyko zameczki kulturalnie a za tydzien 2 w zaleznosci od preferencji zrobimy jesenik ;) (mysle ze to bedzie dobre podsumowanie roku :-) tj. wakacji)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-09-06, 12:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-06, 14:16   

Spokojnie, nie bojkotuję tego rozkładu dnia a nóż się miło zaskoczę :)
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-06, 19:33   

Na forum pisali że winkle na Jasieninniku zostały wyfrezowane więc raczej lipa z latania po nich :/
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-07, 20:38   

Dzięki za wycieczkę. Było jak zawsze, nowy pilot poradził sobie bardzo dobrze :)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-07, 21:20   

Tez jestem, dzieki za towarzystwo :-)
Zmiana na prowadzeniu fajna sprawa, lubie czasem dla odmiany pozamykac stawke .
Miejscowki tez fajne, wlasnie ogladam zdjecia (jeszcze na malym ekranie aparatu, ale jak tylko dorwe sie do komputera i przerzuce gdzie trzeba to powysylam linki/udostepnie). Kto chce foty a nie mam jego maila to czekam na PW ( mysle ze wiecie kogo maila nie mam ;p)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-09-07, 21:27   

Dziękuję, dziękuję, dziękuję :-) tego mi było trzeba i za tym tęskniłam. Uwielbiam jeździć z Wami!
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-07, 21:29   

Lora napisał/a:
Dziękuję, dziękuję, dziękuję :-) tego mi było trzeba i za tym tęskniłam. Uwielbiam jeździć z Wami!

Az tak?
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
napi85 

Motocykl: Z750
Imię: Grzesiek
Wiek: 40
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 9
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: 2014-09-07, 21:29   

Również podziekował za wycieczke, było przednio.

[ Dodano: 2014-09-07, 21:35 ]
A tak na marginesie to nawet dobra ta Kofola ;)
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-09-07, 21:51   

Procek miesiąc rozłąki robi swoje ;)
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-07, 22:49   

Lora napisał/a:
Dziękuję, dziękuję, dziękuję :-) tego mi było trzeba i za tym tęskniłam. Uwielbiam jeździć z Wami!

Ah.. chyba sobie to gdzieś zapiszę albo screena zrobię:D

Kto chce foty proszę o maila (tego z usługi google :) ) Ci co nie muszą podawać to pewnie wiedzą bo zawsze dostają foty :P

[ Dodano: 2014-09-07, 23:15 ]
procek225 napisał/a:
Tez jestem, dzieki za towarzystwo :-)

Kurde trochę Cię okłamałem z GoPro...
34:40 (mm:ss) to jeden plik który zajmuje 3,6GB (automatycznie są dzielone)
wię przyjmując że karta 32GB ma 29,7GB pojemności (nie będę tłumaczył dlaczego bo nie o tym miało być:P) to daje 8,25 takich plików więc masz ponad 4h materiału.
Zasilanie pada chyba przy 13tym gigabajcie - mam zasilaną dwoma bateriami (oryginał + battpack).
Tyle..
A płyty zostały w kufrze :|
 
 
OSTRO 


Motocykl: Honda CB600FA
Imię: Bartek
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-07, 23:31   

Również dzięki za fajną wycieczkę :) Miło było Was poznać :)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-08, 17:35   

Lora napisał/a:
procek miesiąc rozłąki robi swoje ;)

strach się bać co po zimie będzie się działo... :P
and.RE napisał/a:
Kurde trochę Cię okłamałem z GoPro...

sumienie gryzło co? :P . Czyli jednak można spokojnie nagrywać, za chwilę przetestuje ten widok w HD. Coraz poważniej się zastanawiam nad jakąś kamerką, to jak zaczniemy nagrywać na dwie, myślę że będzie motywacja żeby jakieś filmy z tego krótkie zmontować
Cytat:
A płyty zostały w kufrze :|

będzie motywacją żeby znowu się spotkać.
napi85 napisał/a:
A tak na marginesie to nawet dobra ta Kofola ;)

nie nawet dobra, tylko: wyborna, znakomita, najsmaczniejsza na świecie, po prostu zajebista, a jej największym atutem jest to że trzeba po nią aż do Czech albo na Słowacje zasuwać i to na motórze :>
OSTRO napisał/a:
Również dzięki za fajną wycieczkę :) Miło było Was poznać :)
napi85 napisał/a:
Również podziekował za wycieczke, było przednio.

Myślę, że mogę napisać w imieniu tu zebranych: przyłączajcie się częściej :) (tylko miło będzie jak dacie znać że będziecie to dostaniecie wcześniej info o ustaleniach - np. czy bierzemy walutę i takie tam. :) .
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-08, 19:41   

procek225 napisał/a:
sumienie gryzło co?

Nie gryzło ale coś mi nie pasowało bo pamiętam, że kiedys to obliczałem i wyszło ~4h filmu. Jedynie muszę dorobić zasilanie, takie żeby nie wiercić obudowy i będzie super.

procek225 napisał/a:
będzie motywacją żeby znowu się spotkać.

Motywację mam nawet bez konretnych spraw :)
Ostatnio zmieniony przez and.RE 2014-09-08, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-11, 10:08   

Ktoś może ma wolne i ochotę na krótką przejażdżkę?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/