Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-04, 10:22   

procek225 napisał/a:
To badz przekonywujacy :-)
Mysle ze na miejscu bede okolo 17-17:30 dzisiaj na chudowie.


if pogoda=ok then
begin Chudów
else Home

Będziemy po 18 :)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-04, 10:59   

and.RE napisał/a:
procek225 napisał/a:
To badz przekonywujacy :-)
Mysle ze na miejscu bede okolo 17-17:30 dzisiaj na chudowie.


if pogoda=ok then
begin Chudów
else Home

Będziemy po 18 :)


return 0;
}
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-09-04, 11:39   

Bimbam73,Spokojny
Wyjazd do Zakopanego tymczasowo zawieszony.
 
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-09-04, 12:16   

Nadszedł czas i na mój powrót tutaj :-)
Widzę, że plany niedzielne się tworzą, ale gdzie tam niedziela. Stęskniłam się za Wami i za lataniem. Może ktoś coś już w piątek lub sobotę, zwłaszcza że pogoda ma nas troszkę po rozpieszczać ;)
Ostatnio zmieniony przez Lora 2014-09-04, 12:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-04, 14:49   

Lora albo na chudow dzisiaj :-)
(Ja jednak tez blizej 18 bede)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-09-04, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oleksir 

Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2014-09-04, 14:52   

Też się przejadę bo po urlopie jakoś nie miałem okazji przewietrzyć motorka ale tak żeby na siatę zdążyć do domku ,mi by pasowało być tam koło17stej jedziemy razem z czy każdy na własną rękę dojeżdża ?
Ostatnio zmieniony przez oleksir 2014-09-04, 15:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lemonchelo 

Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2014
Posty: 43
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-09-05, 09:01   

kto mnie wezmie jako plecaczek ? albo ma jakies moto w zapasie ? :D
Chyba musze zrobic sobie przerwe w odwiedzaniu forum, bo juz mnie skreca jak widze wasze propozycje przejazdzek :( Milej jazdy, a przede wszystkim bezpiecznej :)
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-05, 14:00   

Ktoś chętny na przejażdżkę ok 17? nie ważne gdzie i na jak długo :)
 
 
 
bimbam73 

Motocykl: Honda cbr 4fi
Imię: Marek
Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-05, 14:47   

ala jakby co to na to zakopeane bym pojechale. najlepiej sobota,niedziela :)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-05, 15:00   

Ok, pora ogłosić plan na niedzielę.
Zbiórka o godz. 10:00 na Orlenie w Katowicach (Murckowska 22 w stronę tychów, na wysokości UE - czyli tam gdzie przeważnie).
Miejsca docelowe w tej kolejności:
1. Raduń:

myslę, że robimy obczaje z zezwnątrz, spacer po parku i jazda dalej (zwiedzanie w środku na inny raz, chyba że coś nas na miejscu zachwyci i będziemy chcieli koniecznie wejść do środka to zwiedzanie tylko z przewodnikiem trwa około godziny. Przewodnik w języku czeskim.
Vstupne 100 koron. Myślę, że zawsze będzie można w to miejsce wrócić.
2. Hradec nad Moravici:


czerwony i biały - i tutaj podobnie, chociaż poważnie rozważam temat zwiedzania w środku - vstupne 110k.
3. Jakubcovice - drewniana wieża widokowa:

Tutaj już mi się nie chce szperać czy i jaka jest opłata za wstęp.
Wszystkie te miejsca dzieli od siebie jakieś 15km w sumie. Zobaczymy jak to będzie żarło czas w trakcie wyjazdu.
Trasę rozrysowałem coś takiego:
http://goo.gl/maps/YPwRE
ale jak będzie się ściemniać to wchodzi opcja szybkiego przelotu A1 w drodze powrotnej.
Do 19, maks 20 chciałbym być w domu spowrotem.
Macie jakieś uwagi lub wiedze na temat tych miejsc to walić śmiało.
Lemonchello kuruj się szybko, a motocykl będzie prędzej niż się spodziewasz ;) .

[ Dodano: 2014-09-05, 15:12 ]
A swoją drogą obczajcie te patelnie:
https://www.youtube.com/watch?v=iC_9KsY_QI8
to tylko 180km od nas ;) )))
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
napi85 

Motocykl: Z750
Imię: Grzesiek
Wiek: 40
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 9
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: 2014-09-05, 18:49   

Jesli predkosc przelotowa nie jest wysoka (w granicach 100-130)
to moze moglbym sie do was przyłączyc?
 
 
Wintermute 

Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-05, 20:41   

Ja niestety w niedziele odpadam. Wybieramy się ze Spokojnym jutro (sobota) między 10 a 11 jeszcze do uzgodnienia. Jak ktoś ma ochotę to piszcie :)
 
 
nocny 

Motocykl: cbf 1000
Imię: Marcin
Wiek: 49
Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 20
Skąd: SL
Wysłany: 2014-09-05, 21:09   

Wintermute napisał/a:
Ja niestety w niedziele odpadam. Wybieramy się ze Spokojnym jutro (sobota) między 10 a 11 jeszcze do uzgodnienia. Jak ktoś ma ochotę to piszcie :)


Gdzie lecicie i skąd?
 
 
Wintermute 

Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-05, 21:39   

Jeszcze nie ustalone do końca :) możliwe że trasą co procek wcześniej dał Żywiec i te strony ale zobaczymy. Stacja Orlen na Murckowskiej 11 godzina
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-06, 08:56   

napi85 do zobaczenia na orlenie jutro.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/