|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-04, 10:22
|
|
|
| procek225 napisał/a: | To badz przekonywujacy :-)
Mysle ze na miejscu bede okolo 17-17:30 dzisiaj na chudowie. |
if pogoda=ok then
begin Chudów
else Home
Będziemy po 18 |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-04, 10:59
|
|
|
| and.RE napisał/a: | | procek225 napisał/a: | To badz przekonywujacy :-)
Mysle ze na miejscu bede okolo 17-17:30 dzisiaj na chudowie. |
if pogoda=ok then
begin Chudów
else Home
Będziemy po 18 |
return 0;
} |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-09-04, 11:39
|
|
|
Bimbam73,Spokojny
Wyjazd do Zakopanego tymczasowo zawieszony. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-09-04, 12:16
|
|
|
Nadszedł czas i na mój powrót tutaj :-)
Widzę, że plany niedzielne się tworzą, ale gdzie tam niedziela. Stęskniłam się za Wami i za lataniem. Może ktoś coś już w piątek lub sobotę, zwłaszcza że pogoda ma nas troszkę po rozpieszczać |
| Ostatnio zmieniony przez Lora 2014-09-04, 12:18, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-04, 14:49
|
|
|
Lora albo na chudow dzisiaj :-)
(Ja jednak tez blizej 18 bede) |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-09-04, 14:49, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-09-04, 14:52
|
|
|
| Też się przejadę bo po urlopie jakoś nie miałem okazji przewietrzyć motorka ale tak żeby na siatę zdążyć do domku ,mi by pasowało być tam koło17stej jedziemy razem z czy każdy na własną rękę dojeżdża ? |
| Ostatnio zmieniony przez oleksir 2014-09-04, 15:02, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-09-05, 09:01
|
|
|
kto mnie wezmie jako plecaczek ? albo ma jakies moto w zapasie ?
Chyba musze zrobic sobie przerwe w odwiedzaniu forum, bo juz mnie skreca jak widze wasze propozycje przejazdzek Milej jazdy, a przede wszystkim bezpiecznej |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-05, 14:00
|
|
|
Ktoś chętny na przejażdżkę ok 17? nie ważne gdzie i na jak długo |
|
|
|
 |
bimbam73
Motocykl: Honda cbr 4fi
Imię: Marek
Dołączył: 30 Kwi 2014 Posty: 12 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-05, 14:47
|
|
|
ala jakby co to na to zakopeane bym pojechale. najlepiej sobota,niedziela |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-05, 15:00
|
|
|
Ok, pora ogłosić plan na niedzielę.
Zbiórka o godz. 10:00 na Orlenie w Katowicach (Murckowska 22 w stronę tychów, na wysokości UE - czyli tam gdzie przeważnie).
Miejsca docelowe w tej kolejności:
1. Raduń:
myslę, że robimy obczaje z zezwnątrz, spacer po parku i jazda dalej (zwiedzanie w środku na inny raz, chyba że coś nas na miejscu zachwyci i będziemy chcieli koniecznie wejść do środka to zwiedzanie tylko z przewodnikiem trwa około godziny. Przewodnik w języku czeskim.
Vstupne 100 koron. Myślę, że zawsze będzie można w to miejsce wrócić.
2. Hradec nad Moravici:
czerwony i biały - i tutaj podobnie, chociaż poważnie rozważam temat zwiedzania w środku - vstupne 110k.
3. Jakubcovice - drewniana wieża widokowa:
Tutaj już mi się nie chce szperać czy i jaka jest opłata za wstęp.
Wszystkie te miejsca dzieli od siebie jakieś 15km w sumie. Zobaczymy jak to będzie żarło czas w trakcie wyjazdu.
Trasę rozrysowałem coś takiego:
http://goo.gl/maps/YPwRE
ale jak będzie się ściemniać to wchodzi opcja szybkiego przelotu A1 w drodze powrotnej.
Do 19, maks 20 chciałbym być w domu spowrotem.
Macie jakieś uwagi lub wiedze na temat tych miejsc to walić śmiało.
Lemonchello kuruj się szybko, a motocykl będzie prędzej niż się spodziewasz .
[ Dodano: 2014-09-05, 15:12 ]
A swoją drogą obczajcie te patelnie:
https://www.youtube.com/watch?v=iC_9KsY_QI8
to tylko 180km od nas ))) |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
napi85
Motocykl: Z750
Imię: Grzesiek
Wiek: 40 Dołączył: 08 Cze 2014 Posty: 9 Skąd: Koziegłowy
|
Wysłany: 2014-09-05, 18:49
|
|
|
Jesli predkosc przelotowa nie jest wysoka (w granicach 100-130)
to moze moglbym sie do was przyłączyc? |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-05, 20:41
|
|
|
Ja niestety w niedziele odpadam. Wybieramy się ze Spokojnym jutro (sobota) między 10 a 11 jeszcze do uzgodnienia. Jak ktoś ma ochotę to piszcie |
|
|
|
 |
nocny
Motocykl: cbf 1000
Imię: Marcin
Wiek: 49 Dołączył: 28 Lip 2014 Posty: 20 Skąd: SL
|
Wysłany: 2014-09-05, 21:09
|
|
|
| Wintermute napisał/a: | Ja niestety w niedziele odpadam. Wybieramy się ze Spokojnym jutro (sobota) między 10 a 11 jeszcze do uzgodnienia. Jak ktoś ma ochotę to piszcie |
Gdzie lecicie i skąd? |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-05, 21:39
|
|
|
Jeszcze nie ustalone do końca możliwe że trasą co procek wcześniej dał Żywiec i te strony ale zobaczymy. Stacja Orlen na Murckowskiej 11 godzina |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-06, 08:56
|
|
|
| napi85 do zobaczenia na orlenie jutro. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
|
|