|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-28, 16:16
|
|
|
Mi 17 pasuje tyle że będę bardzo krótko bo do 17:40 max Jeśli pasuje CI wcześniej to ja nawet za 5 min mogę ruszyć na Orlen jak coś to kom i ruszam |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-28, 22:02
|
|
|
| Jutro wybieram się do Zakopca tak na jeden dzień jeśli ma ktoś ochotę dołączyć to wyruszam tak po 8:00 chętnych zapraszam |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-08-29, 10:38
|
|
|
Hey wstępnie ja sie piszę jeszcze potwierdzę |
|
|
|
 |
Bobson
Motocykl: yamaha XJ 600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 13 Cze 2014 Posty: 5 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2014-08-29, 10:45
|
|
|
| Witam, planuje ktoś coś dzisiaj? Koło 14? |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-08-30, 12:38
|
|
|
Jeśli ktoś wybiera się na bicie reokordu Guinessa w ilości moto na jednym zdjęciu na Chudowie i ewetualnie później nocny wjazd na Równicę to zbieramy się o 15.20 na stacji Orlen Murckowska (w stronę Tych).
Osoby do których miałem numer dostali powiadomienie telefoniczne, reszta niestety (albo stety) po forum.
Do zobaczenia |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-08-31, 19:04
|
|
|
No to wrócilem tylko nie wiem gdzie ten komitet powitalny na mnie czeka
Akumulatory naladowane, jestem steskoniony, więc jakaś misja KOFOLA w tygodniu jest mozliwa (jesli ktos dysponuje czasem od rana w srode i ma chec potowarzyszyc mi do jakiejs czechoslowacji .
I wogole jakas popoludniowke chetnie bym zaliczyl w Waszym zacnym gronie termin dowolny, moze byc jutro, wtorek czy jak tam |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-31, 21:23
|
|
|
Witamy ponownie co do wyjazdów pisz propozycję to będziemy myśleć choć czasowo różnie może być bo większość ekipy wraca bądź wróciła do pracy :/ |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-01, 10:07
|
|
|
To konkretnie.
Jutro po 17 lecę zrobić małą rundkę bez konkretnego celu (jakiś Złoty Potok np. )
Będę czekał o 17:15 na Orlenie na Murckowskiej w stronę Tychów jakieś 10 minut i lecę dalej.
W środę wyjazd około godź. 9:30 spod Orlena na Murckowskiej - cel nieznany ale długi. Może być nawet rundka dookoła Tatr, albo jakiś Jesenik, albo jakiś Czorsztyn Nidzica, albo jeszcze coś mi do głowy przyjdzie. Jakieś 400 km chciałbym wykręcić.
|
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-09-01, 11:26
|
|
|
W sobote wybieram sie z znajomym do Zakopanego.Wiecej szczegolow w piatek.Kto chetny niech da znac |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-02, 11:38
|
|
|
| Czy ktoś mialby ochote wybrać sie na Dakar na Narodowym, Vevra Street Racing 20.09.2014? Dojazd pewnie pociagiem, albo polskim busem, bo na moto chyba nie da rady;) |
|
|
|
 |
bimbam73
Motocykl: Honda cbr 4fi
Imię: Marek
Dołączył: 30 Kwi 2014 Posty: 12 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-09-02, 14:25
|
|
|
| a to zakopane to jeden dzien czy z noclegiem? |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-02, 17:17
|
|
|
| electric napisał/a: | W sobote wybieram sie z znajomym do Zakopanego.Wiecej szczegolow w piatek.Kto chetny niech da znac |
Siemka Paweł ja jestem chętny na wyjazd, zależy od pogody.
Czekam na szczegóły |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-03, 19:37
|
|
|
Napiszę, bo może komuś się przyda pomysł na wycieczkę widokowo, edukacyjną na 4-6 godzin:
https://goo.gl/maps/fJTHU
Jeziora międzybrodzkie i żywieckie, Węgierska Górka, Skalite, Koniaków, Istebna, Kubalonka, Wisła, Szczyrk, Bielsko-Biała.
Przejeżdżając przez Węgierską Górkę trafia się na tablicę informacyjną, że w okolicy znajduje się Fort Wędrowiec. I rzeczywiście, a że mamy 3 wrzesień warto się dowiedzieć, że Węgierska Górka jest określana jako Westerplatte Południa.
Wstęp do fortu (bunkra) to tylko 3 złote a ja spędziłem tam ponad godzinę czytając zgromadzone tam dokumenty wojskowe, oglądając zdjęcia i zgromadzone eksponaty. Warto poznać historię obrony tego miejsca przed niemcami.
Fort Wędrowiec wygląda tak:
W okolicy są jeszcze 4 takie fortyfikacje: "Waligóra", "Wąwóz", "Włóczęga" i "Wyrwidąb".
Ja dotarłem do "Waligóry" jeszcze:
Droga do niego jest wąska i kręta, a ostatnie 300m to już offroad (musiałem pokonać pieszo - po raz pierwszy poczułem brak motocykla terenowego ;P. )
Pozostałych nie szukałem, ale jest oznaczona droga rowerowa szlakiem fortyfikacji.
Zdjęcia pochodzą ze stron ogólnodostępnych (nie wziąłem aparatu, a te robione kalkulatorem nie wyglądają niestety).
W Skalite oczywiści atrakcją jest KOFOLA:P i ta Original i ta Wiśnowa i Waniliowa
W Koniakowie koronki (co druga chata jest wystawa ).
Na Kubalonce jest bardzo dobry asfalt - zachęca do kilkukrotnych przejazdów (nie jest to Zuberec, ale na swoją skalę może być).
Salmopol - fajne winkle, ale aż żałość bierze, ślisko, mokro, kupa żwiru i dziury w drodze, ale przynajmniej ruchu w tygodniu nie ma.
Tyle ode mnie .
Na Chudów jutro ktoś się wybiera oprócz mnie?
[ Dodano: 2014-09-03, 20:38 ]
W niedzielnej rundce po okolicy jest moja propozycja wycieczki na niedziele tym razem.
Hradec nad Moravici .
Liczę na towarzystwo. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-09-03, 19:38, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-03, 23:47
|
|
|
| procek225 napisał/a: | Na Chudów jutro ktoś się wybiera oprócz mnie? |
Będę jutro negocjował z plecakiem..
| procek225 napisał/a: | W niedzielnej rundce po okolicy jest moja propozycja wycieczki na niedziele tym razem.
Hradec nad Moravici . |
...i to też |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-09-04, 09:23
|
|
|
To badz przekonywujacy :-)
Mysle ze na miejscu bede okolo 17-17:30 dzisiaj na chudowie.
A Jutro wyrysuje jakis plan niedzielnej wycieczki, ale ramy czasowe chcialbym tak 10 do 19 sie zamknac, a zwiedzicc te zameczki bialy i czerwony, po drodze palacyk w miejscowosci Radun i cos jeszcze. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
|
|