Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-08-28, 16:16   

Mi 17 pasuje tyle że będę bardzo krótko bo do 17:40 max :( Jeśli pasuje CI wcześniej to ja nawet za 5 min mogę ruszyć na Orlen ;) jak coś to kom i ruszam :)
 
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-08-28, 22:02   

Jutro wybieram się do Zakopca tak na jeden dzień jeśli ma ktoś ochotę dołączyć to wyruszam tak po 8:00 chętnych zapraszam
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
Wintermute 

Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-08-29, 10:38   

Hey wstępnie ja sie piszę :) jeszcze potwierdzę
 
 
Bobson 

Motocykl: yamaha XJ 600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 5
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-08-29, 10:45   

Witam, planuje ktoś coś dzisiaj? Koło 14?
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-08-30, 12:38   

Jeśli ktoś wybiera się na bicie reokordu Guinessa w ilości moto na jednym zdjęciu na Chudowie i ewetualnie później nocny wjazd na Równicę to zbieramy się o 15.20 na stacji Orlen Murckowska (w stronę Tych).
Osoby do których miałem numer dostali powiadomienie telefoniczne, reszta niestety (albo stety) po forum.
Do zobaczenia :)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-08-31, 19:04   

No to wrócilem tylko nie wiem gdzie ten komitet powitalny na mnie czeka :)
Akumulatory naladowane, jestem steskoniony, więc jakaś misja KOFOLA w tygodniu jest mozliwa (jesli ktos dysponuje czasem od rana w srode i ma chec potowarzyszyc mi do jakiejs czechoslowacji ;) .
I wogole jakas popoludniowke chetnie bym zaliczyl w Waszym zacnym gronie ;) termin dowolny, moze byc jutro, wtorek czy jak tam :)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-08-31, 21:23   

Witamy ponownie :) co do wyjazdów pisz propozycję to będziemy myśleć choć czasowo różnie może być bo większość ekipy wraca bądź wróciła do pracy :/
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-01, 10:07   

To konkretnie.
Jutro po 17 lecę zrobić małą rundkę bez konkretnego celu (jakiś Złoty Potok np. )
Będę czekał o 17:15 na Orlenie na Murckowskiej w stronę Tychów jakieś 10 minut i lecę dalej.
W środę wyjazd około godź. 9:30 spod Orlena na Murckowskiej - cel nieznany ale długi. Może być nawet rundka dookoła Tatr, albo jakiś Jesenik, albo jakiś Czorsztyn Nidzica, albo jeszcze coś mi do głowy przyjdzie. Jakieś 400 km chciałbym wykręcić.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-09-01, 11:26   

W sobote wybieram sie z znajomym do Zakopanego.Wiecej szczegolow w piatek.Kto chetny niech da znac :)
 
 
 
MelRiot 

Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-02, 11:38   

Czy ktoś mialby ochote wybrać sie na Dakar na Narodowym, Vevra Street Racing 20.09.2014? Dojazd pewnie pociagiem, albo polskim busem, bo na moto chyba nie da rady;)
 
 
bimbam73 

Motocykl: Honda cbr 4fi
Imię: Marek
Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-02, 14:25   

a to zakopane to jeden dzien czy z noclegiem?
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-02, 17:17   

electric napisał/a:
W sobote wybieram sie z znajomym do Zakopanego.Wiecej szczegolow w piatek.Kto chetny niech da znac :)

Siemka Paweł ja jestem chętny na wyjazd, zależy od pogody.
Czekam na szczegóły :)
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-03, 19:37   

Napiszę, bo może komuś się przyda pomysł na wycieczkę widokowo, edukacyjną ;) na 4-6 godzin:
https://goo.gl/maps/fJTHU
Jeziora międzybrodzkie i żywieckie, Węgierska Górka, Skalite, Koniaków, Istebna, Kubalonka, Wisła, Szczyrk, Bielsko-Biała.
Przejeżdżając przez Węgierską Górkę trafia się na tablicę informacyjną, że w okolicy znajduje się Fort Wędrowiec. I rzeczywiście, a że mamy 3 wrzesień warto się dowiedzieć, że Węgierska Górka jest określana jako Westerplatte Południa.
Wstęp do fortu (bunkra) to tylko 3 złote a ja spędziłem tam ponad godzinę czytając zgromadzone tam dokumenty wojskowe, oglądając zdjęcia i zgromadzone eksponaty. Warto poznać historię obrony tego miejsca przed niemcami.
Fort Wędrowiec wygląda tak:

W okolicy są jeszcze 4 takie fortyfikacje: "Waligóra", "Wąwóz", "Włóczęga" i "Wyrwidąb".
Ja dotarłem do "Waligóry" jeszcze:
Droga do niego jest wąska i kręta, a ostatnie 300m to już offroad (musiałem pokonać pieszo - po raz pierwszy poczułem brak motocykla terenowego ;P. )

Pozostałych nie szukałem, ale jest oznaczona droga rowerowa szlakiem fortyfikacji.
Zdjęcia pochodzą ze stron ogólnodostępnych (nie wziąłem aparatu, a te robione kalkulatorem nie wyglądają niestety).
W Skalite oczywiści atrakcją jest KOFOLA:P i ta Original i ta Wiśnowa i Waniliowa :)
W Koniakowie koronki (co druga chata jest wystawa ;) ).
Na Kubalonce jest bardzo dobry asfalt - zachęca do kilkukrotnych przejazdów (nie jest to Zuberec, ale na swoją skalę może być).
Salmopol - fajne winkle, ale aż żałość bierze, ślisko, mokro, kupa żwiru i dziury w drodze, ale przynajmniej ruchu w tygodniu nie ma.
Tyle ode mnie :) .

Na Chudów jutro ktoś się wybiera oprócz mnie? ;)

[ Dodano: 2014-09-03, 20:38 ]
W niedzielnej rundce po okolicy jest moja propozycja wycieczki na niedziele tym razem.
Hradec nad Moravici :) .
Liczę na towarzystwo.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-09-03, 19:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-03, 23:47   

procek225 napisał/a:
Na Chudów jutro ktoś się wybiera oprócz mnie? ;)

Będę jutro negocjował z plecakiem..

procek225 napisał/a:
W niedzielnej rundce po okolicy jest moja propozycja wycieczki na niedziele tym razem.
Hradec nad Moravici :) .

...i to też :D
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-04, 09:23   

To badz przekonywujacy :-)
Mysle ze na miejscu bede okolo 17-17:30 dzisiaj na chudowie.
A Jutro wyrysuje jakis plan niedzielnej wycieczki, ale ramy czasowe chcialbym tak 10 do 19 sie zamknac, a zwiedzicc te zameczki bialy i czerwony, po drodze palacyk w miejscowosci Radun i cos jeszcze.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/