|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-30, 13:32
|
|
|
ktoś?
gdzieś?
dziś?
blisko ?
na chwilę?
nad wodę?
spotkać się ?
tak po prostu... |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-07-30, 16:18
|
|
|
| Ja bardzo chętnie:D ale będę w domu dopiero ok 18. Chyba ze jutro zaszalejemy?;) |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-30, 17:13
|
|
|
I ja się chętnie gdzieś przejadę po 18 |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-31, 20:03
|
|
|
Jako że na weekend zapowiadają znowu piękną pogodę i 30 stopni w cieniu, proponuję jakiś wypad typowo nad wodę. Ponieważ czeski Terlicko jest blisko (w okolicach 100km opłotkami) to może właśnie tam .
Można też do Czorsztyna (ale to znowu z 450 km machniem i trochę trzeba będzie pomanewrować pomiędzy puszeczkami i nie ma tam jak pływać...).
W ogóle, kto chętny na sobotę w siodle? |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-07-31, 22:54
|
|
|
Ja niestety w tą sobotę również muszę odpuścić. Ewentualnie w niedzielę, ale po 12 mogę się na coś pisać |
|
|
|
 |
paku1984
Motocykl: Suzuki Bandit 600N
Imię: Łukasz
Wiek: 41 Dołączył: 15 Sie 2013 Posty: 3 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2014-08-02, 08:55
|
|
|
| Chętnie polatam dzisiaj albo jutro po 12. |
|
|
|
 |
bimbam73
Motocykl: Honda cbr 4fi
Imię: Marek
Dołączył: 30 Kwi 2014 Posty: 12 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-02, 10:26
|
|
|
| Ktoś chętny na dziś? |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-08-02, 10:57
|
|
|
| Ja tez chętnie gdzieś wyskocze:) to moze wstępnie 14? Jakieś pomysły gdzie? |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-08-02, 10:59
|
|
|
| Ja prawdopodobnie lecę na Ojców. |
|
|
|
 |
bimbam73
Motocykl: Honda cbr 4fi
Imię: Marek
Dołączył: 30 Kwi 2014 Posty: 12 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-02, 11:15
|
|
|
| Ktoś teraz chętny? Czekamy pod szafranem sosnowiec |
|
|
|
 |
sagittarius

Motocykl: MS 1900
Imię: Edi
Wiek: 53 Dołączył: 18 Sie 2013 Posty: 152 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2014-08-02, 11:29
|
|
|
W Ogrodzieńcu dziś i jutro są turnieje rycerskie o jakiś miecz cy cuś |
_________________ Smoczyca!!!
 |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-08-06, 06:14
|
|
|
Sroda. Trzeba doprecyzowac tatralandie sobotnia, w tym celu proponuje dzis po poludniu wypadzik do ojcowa start spod mcdonalds kolo makro w sosnowcu okolo 18:15.
( a wstepne sobotnie zalozenia mam takie ze start o 8:30 z orlena przy trasie na tychy i 35 euro w portfelu takie minimum) |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-08-06, 08:05
|
|
|
Hey wrocilem i już nawet żyję. Dziś niestety nie dam rady ale wstępnie na sobotę się piszę |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-08-06, 09:01
|
|
|
| Jeśli tylko wyjadę z Kato to postaram się być ale póki co nie widzę tego. |
| Ostatnio zmieniony przez and.RE 2014-08-06, 09:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-08-06, 15:15
|
|
|
Wintermute to w sobote nie zapomnij recznika i kompielowek bo plywac do tatralandii jedziemy.
And.re zapomnialem ze to dzisiaj tour po katowicach. Jak ci sie uda to fajnie, jak nie to sie zdzwonimy przed sobota jeszcze. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
|
|