|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-26, 10:17
|
|
|
Chyba trochę zaspałem ktoś chętny na jakiś szybki wypad - mogą być winkle w okolicy Wisły albo coś bliżej
[ Dodano: 2014-07-26, 10:50 ]
Chętny na FZ6 się znalazł - wyjeżdżamy o 11:40 z Shella przy McDonalds w Sosnowcu ul. Kresowa. Czekamy na chętnych do 11:40.
Jeśli chcesz jechać i chcesz aby na Ciebie poczekać to dzwoń 510429972.
Proponowana trasa - https://goo.gl/maps/8TFmd |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-26, 19:14
|
|
|
| BluzMaster napisał/a: | | Chętny na FZ6 się znalazł |
To byłem Ja
[ Dodano: 2014-07-26, 19:22 ]
W drodze powrotnej już po rozdzieleniu miała miejsce dość poważna przygoda.A mianowicie jechałem sobie spokojnie aż tu nagle z naprzeciwka gościu postanowił wyprzedzać jak mnie zauważył wcisnął hamulec do oporu no i wtedy się zaczeło.Zarzuciło mu tyłem i dachowanie w rowie.Naszczęście poza autem(do kasacji)wszyscy wyszli z tego cało. |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-07-26, 19:46
|
|
|
Spokojny gdzie taki raj ?
ja dziś też wyjeżdżam ale w kraju na mazury
przy okazji pozdrawiam resztę życzę udanych rajz |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-26, 22:58
|
|
|
Dzięki Panowie za mile spędzoną sobotę
Ps. Koszyk oślepiałem dalej? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-26, 23:01
|
|
|
misja kofola zakonczona .
electric: masakra co piszesz. dobrze ze wszystkim sie udalo, auto to ci...l gosc se naprawi czy odkupi,grunt ze wszyscy cali. pojechali na pogotowie na obserwacje? czesto dopiero po czasie cos wychodzi.. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-07-26, 23:04
|
|
|
Dzięki za małą przejażdżkę, do następnego razu |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-26, 23:21
|
|
|
Dzięki wszystkim za super wypadzik trasa super, winkle extra, woda cieplutka był mega czad chodź troche "różowo" :p
Ps bylo lepiej Andew ale dalej mimo to dawolo po lusterku. |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-26, 23:32
|
|
|
| Koszyk66 napisał/a: | Dzięki wszystkim za super wypadzik trasa super, winkle extra, woda cieplutka był mega czad chodź troche "różowo" :p
Ps bylo lepiej Andew ale dalej mimo to dawolo po lusterku. |
Woda super, pizza bardzo dobra. Ten wypad bym powtórzył
Może za jasna żarówka i dopiero wieczorem/w nocy zauważyłeś?:P
Mi tak tydzień temu waliło po lusterkach jak pewna osobka miała włączone długie :X |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-27, 00:03
|
|
|
| and.RE napisał/a: | | Koszyk66 napisał/a: | | Ps bylo lepiej Andew ale dalej mimo to dawolo po lusterku. |
Woda super, pizza bardzo dobra. Ten wypad bym powtórzył
Może za jasna żarówka i dopiero wieczorem/w nocy zauważyłeś?:P
Mi tak tydzień temu waliło po lusterkach jak pewna osobka miała włączone długie :X |
Nie sądzę aby to była kwestia żarówki jak było lekkie wzniesienie czy dołek nasilało się więc może faktycznie Chłopaki mieli racje że jak kufer i Madzia to lekko przód w górze i daje. Spróbuj może minimalnie opuścić lampę .
co do jazdy Proponuje dla mega Zabawy Tatralandie połączymy wtedy 2 w 1 |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
| Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-07-27, 00:05, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-27, 13:38
|
|
|
Dzisiaj wybieramy sę nad Balaton w Trzebini.
Jeśli ktoś chce to o 14:30 zbiórka przy Novotelu w Katowicach.
[ Dodano: 2014-07-27, 14:31 ]
Sory miało być na BP przy Novotelu. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-27, 21:41
|
|
|
Dzięki za wypad było miło i wesoło fajny akwen |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-27, 21:54
|
|
|
My również dziękujemy. Może w tygodniu będzie się dało podjechać tym razem bez ukrytych kosztów |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-28, 14:02
|
|
|
| Czy ktoś się pisze na popołudniowa przejażdżkę? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-28, 20:10
|
|
|
Przesyłam Wam drodzy kompanii podczas słowackich wojaży link na maila do najlepszych z możliwych, specjalnie wyselekcjonowanych, wykonanych z największym kunsztem i wyczuciem stylu i klasy zdjęcia. Będziecie Państwo kontenci.
I jeszcze przesyłam link do tych niewyselekcjonowanych |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-07-28, 20:17, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-29, 11:37
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | electric: masakra co piszesz. dobrze ze wszystkim sie udalo, auto to ci...l gosc se naprawi czy odkupi,grunt ze wszyscy cali. pojechali na pogotowie na obserwacje? czesto dopiero po czasie cos wychodzi.. |
Gościu nie chciał wzywania policji ani pogotowia.Kazał wszystkim świadkom zdarzenia jechać dalej i wezwał znajomego żeby pozbierać wrak.Poczekałem tam jeszcze z pół godziny i pojechałem także nie wiem co było dalej. |
|
|
|
 |
|
|