Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-26, 10:17   

Chyba trochę zaspałem :) ktoś chętny na jakiś szybki wypad - mogą być winkle w okolicy Wisły albo coś bliżej :P

[ Dodano: 2014-07-26, 10:50 ]
Chętny na FZ6 się znalazł - wyjeżdżamy o 11:40 z Shella przy McDonalds w Sosnowcu ul. Kresowa. Czekamy na chętnych do 11:40.

Jeśli chcesz jechać i chcesz aby na Ciebie poczekać to dzwoń 510429972.

Proponowana trasa - https://goo.gl/maps/8TFmd
 
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-07-26, 19:14   

BluzMaster napisał/a:
Chętny na FZ6 się znalazł

To byłem Ja :D

[ Dodano: 2014-07-26, 19:22 ]
W drodze powrotnej już po rozdzieleniu miała miejsce dość poważna przygoda.A mianowicie jechałem sobie spokojnie aż tu nagle z naprzeciwka gościu postanowił wyprzedzać jak mnie zauważył wcisnął hamulec do oporu no i wtedy się zaczeło.Zarzuciło mu tyłem i dachowanie w rowie.Naszczęście poza autem(do kasacji)wszyscy wyszli z tego cało.
 
 
 
oleksir 

Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2014-07-26, 19:46   

Spokojny gdzie taki raj ?
ja dziś też wyjeżdżam ale w kraju na mazury
przy okazji pozdrawiam resztę życzę udanych rajz
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-26, 22:58   

Dzięki Panowie za mile spędzoną sobotę :)

Ps. Koszyk oślepiałem dalej? ;)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-07-26, 23:01   

misja kofola zakonczona :) .

electric: masakra co piszesz. dobrze ze wszystkim sie udalo, auto to ci...l gosc se naprawi czy odkupi,grunt ze wszyscy cali. pojechali na pogotowie na obserwacje? czesto dopiero po czasie cos wychodzi..
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Lemonchelo 

Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2014
Posty: 43
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-07-26, 23:04   

Dzięki za małą przejażdżkę, do następnego razu :)
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-26, 23:21   

Dzięki wszystkim za super wypadzik trasa super, winkle extra, woda cieplutka był mega czad chodź troche "różowo" :p



Ps bylo lepiej Andew ale dalej mimo to dawolo po lusterku.
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-26, 23:32   

Koszyk66 napisał/a:
Dzięki wszystkim za super wypadzik trasa super, winkle extra, woda cieplutka był mega czad chodź troche "różowo" :p

Ps bylo lepiej Andew ale dalej mimo to dawolo po lusterku.

Woda super, pizza bardzo dobra. Ten wypad bym powtórzył :D

Może za jasna żarówka i dopiero wieczorem/w nocy zauważyłeś?:P
Mi tak tydzień temu waliło po lusterkach jak pewna osobka miała włączone długie :X
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-27, 00:03   

and.RE napisał/a:
Koszyk66 napisał/a:
Ps bylo lepiej Andew ale dalej mimo to dawolo po lusterku.

Woda super, pizza bardzo dobra. Ten wypad bym powtórzył :D

Może za jasna żarówka i dopiero wieczorem/w nocy zauważyłeś?:P
Mi tak tydzień temu waliło po lusterkach jak pewna osobka miała włączone długie :X


Nie sądzę aby to była kwestia żarówki jak było lekkie wzniesienie czy dołek nasilało się więc może faktycznie Chłopaki mieli racje że jak kufer i Madzia to lekko przód w górze i daje. Spróbuj może minimalnie opuścić lampę :) .

co do jazdy Proponuje dla mega Zabawy Tatralandie połączymy wtedy 2 w 1 :)
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-07-27, 00:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-27, 13:38   

Dzisiaj wybieramy sę nad Balaton w Trzebini.
Jeśli ktoś chce to o 14:30 zbiórka przy Novotelu w Katowicach.

[ Dodano: 2014-07-27, 14:31 ]
Sory miało być na BP przy Novotelu.
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-27, 21:41   

Dzięki za wypad było miło i wesoło :) fajny akwen
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-27, 21:54   

My również dziękujemy. Może w tygodniu będzie się dało podjechać tym razem bez ukrytych kosztów :D
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-28, 14:02   

Czy ktoś się pisze na popołudniowa przejażdżkę?
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-07-28, 20:10   

Przesyłam Wam drodzy kompanii podczas słowackich wojaży link na maila do najlepszych z możliwych, specjalnie wyselekcjonowanych, wykonanych z największym kunsztem i wyczuciem stylu i klasy zdjęcia. Będziecie Państwo kontenci. :>

I jeszcze przesyłam link do tych niewyselekcjonowanych
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-07-28, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-07-29, 11:37   

procek225 napisał/a:
electric: masakra co piszesz. dobrze ze wszystkim sie udalo, auto to ci...l gosc se naprawi czy odkupi,grunt ze wszyscy cali. pojechali na pogotowie na obserwacje? czesto dopiero po czasie cos wychodzi..

Gościu nie chciał wzywania policji ani pogotowia.Kazał wszystkim świadkom zdarzenia jechać dalej i wezwał znajomego żeby pozbierać wrak.Poczekałem tam jeszcze z pół godziny i pojechałem także nie wiem co było dalej.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/