|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-24, 22:18
|
|
|
Mi tam było wszystko jedno skoro juz wyjechałem dzięki za spotkanie. |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-07-24, 23:22
|
|
|
Obejrzałem teraz ten film o którym gadaliśmy i muszę iść się przejechać |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-25, 17:09
|
|
|
| Ktoś gdzieś dziś ? |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-07-25, 17:20
|
|
|
| przejażdżki się nigdy nie odmawia, a gdzie byś chciał smigać ? |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-25, 17:50
|
|
|
nie mam konkretnego miejsca, tak ogólnie gdzieś nie koniecznie daleko |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
Masters

Motocykl: RR
Imię: Marcin
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 221 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-07-25, 17:50
|
|
|
| Siemka.jak bedzie okazja to zgadamy sie na jaks rajze |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-07-25, 18:04
|
|
|
to o ktorej i gdzie ? |
|
|
|
 |
KUKI-HC-

Motocykl: Suzuki VS800 Intruder
Imię: Krzysiek
Wiek: 45 Dołączył: 23 Lip 2014 Posty: 1 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-25, 18:16
|
|
|
Witam Wszystkich! Kilku z Was Koledzy juz znam-przez przypadek mówie o wypadzie 1 Maja na góre Żar i okolice. Mam propozycje sobota 26 lipiec wypad do wrocławia na konwent Custom Bike. Kto chetny McDonald 10.00 Sosnowiec ul.Kresowa i jazda. Jeżeli tylko ktoś ma ochote?! |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-25, 18:23
|
|
|
| Może Ogrodzieniec w miarę blisko a i traska sympatyczna a o której może Mac Sosnowiec kresowa tak 19 |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-07-25, 18:26
|
|
|
ok, to o 19 pod makiem |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-25, 18:26
|
|
|
| oki |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-26, 03:21
|
|
|
| Jednak nie jadę jutro na Słowację,ale myślę czy by się nie wybrać w poludnie na Salmopol. |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-07-26, 07:12
|
|
|
zamówienie zrealizowane, pikna pogoda podana |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-26, 07:34
|
|
|
| Na Mikulasie pogoda na dzisiaj bez zmian od czwartku jedynie wczoraj było ładnie. |
| Ostatnio zmieniony przez and.RE 2014-07-26, 07:34, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-26, 08:42
|
|
|
Siemka Wszystkim , czytam Wasze wpisy , sprawdzam pogodę i oczom nie wierzę. Gdybym mógł podesłał bym Wam aby jeden dzień słońca i gorączki , rozłożylibyście na dwa dni . Tu raz była burza i to konkretna , ale trwała może 30 , może 40 min i do tego ostra pompa , zaraz po tym gorąca lampa . I ta lampa trwa cały czas .
Pozdrawiam tak gorąco jak tutaj jest . Udanych wypraw, pogody bez pompy , super winkielków, i za każdym razem szczęśliwego powrotu do domu
[ Dodano: 2014-07-26, 08:45 ]
Aaaaaaaaaa , zapomniałem , kuuuuuuuuuurcze jakie tu są super drogi zakręty, asfalt gładki i pięknie wyprofilowany. Normalnie żal d..ę ściska że nie mam tu moto . |
|
|
|
 |
|
|