|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-08-06, 15:22
|
|
|
| Pisze sie na dzisiejszy wypad do Ojcowa.Zaczekał bym na was w Olkuszu na stacji obok Mc,donalda. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-08-06, 15:39
|
|
|
| ok, na tą chwilę tylko ja jestem pewny więc napiszę za siebie - o 18:15-25 wyjadę spod makro w sosnowcu i za jakiś czas będę w Olkuszu (trasa dalej w remoncie więc troszkę bokami przelecę). |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-08-06, 15:43
|
|
|
Ja bede na pewno wiec jakby Mnie nie bylo to czekajcie |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-08-06, 21:10
|
|
|
Ktoś chętny na nocną przejażdżkę ? |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-08-06, 21:16
|
|
|
Już w domku.Dzięki za wypadzik.
P.S
Kto mi wysłał sms'a bo zapomniałem spytać a nie wiem kogo zapisać pod ten numer |
|
|
|
 |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-08-06, 22:42
|
|
|
Dzięki za mini trip i pomoc "drogową" |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-08-06, 23:03
|
|
|
Jaka pomoc jak sama odpaliłaś
Dzięki za winkle!
[ Dodano: 2014-08-07, 18:42 ]
| electric napisał/a: | Już w domku.Dzięki za wypadzik.
P.S
Kto mi wysłał sms'a bo zapomniałem spytać a nie wiem kogo zapisać pod ten numer |
Ja wysyłałem |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-08-07, 20:13
|
|
|
Z innej beczki:
PAINTBALL:
kto jest chętny na 06.09.2014 r.? Znalazłem fajnego groupona w Wojkowicach.
Cena wychodziłaby na głowę około 53 złote (przy grupie 10 osobowej - 2 już są na 100% a kilka innych się waha, ale trzeba wiedzieć na 100% i w miarę szybko żeby kupić grupona póki jest bo oferta się kończy. Nie znam się na temacie, więc nie wiem czy cena jest korzystna, ale wydaje mi się że tak (jeśli macie jakieś wiadomości na ten temat, albo możliwości to proszę dajcie znać.)
Link do oferty:
http://www.groupon.pl/ofe...pta-13/42953476 |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-07, 23:04
|
|
|
Ja się pisze, to jest mega zabawa |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
CRISS
Motocykl: honda hornet
Imię: krzysiek
Wiek: 52 Dołączył: 07 Sie 2014 Posty: 17 Skąd: ZAWIERCIE
|
Wysłany: 2014-08-07, 23:48
|
|
|
czesc
a ja myśl co by polecieć w sobote rano na wisłe albo sielpie wielką tylko wylot tak o 8 bo o 17 grillek
aha i max 140 bo mam nakeda |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-08, 13:32
|
|
|
Do ekipy która wybiera się jutro na Czechy do Tatralandi
o której się zbieramy i gdzie spotykamy, bo wyjazd za pasem a tu nie mamy konkretów
Proponuje wstępnie rano co by wyjechać około 7-8
A na miejsce spotkania obrał bym Orlen na Murckowskiej w Kato |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-08-08, 13:38
|
|
|
@Łukaszu
| procek225 napisał/a: | | ( a wstepne sobotnie zalozenia mam takie ze start o 8:30 z orlena przy trasie na tychy i 35 euro w portfelu takie minimum) |
Myślę że już wszystko jasne chyba że się coś zmieniło.
Do zobaczenia do jutra
[ Dodano: 2014-08-08, 14:24 ]
Jako że sobota tak bardzo odległa, ma ktoś ochotę na małą przejażdżkę dzisiaj ? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-08-08, 18:37
|
|
|
| Dokladnie tak Mikolaju :-) 8:30 na orlenie w kce kierunek tychy. Tym na wysojkosci akademii ekonomicznej czyli tam gdzie zawsze. Kase na bilet trza miec ze soba. Zatrzymamy sie gdzies w kantorze po drodze bo dzis juz lekko nie po drodze mam niestety. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-08, 20:05
|
|
|
Sorki umkneła mi ta wiadomość gdzieś czyli all dogadane
Dzięki Mikołajo za sprostowanie |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-08-08, 20:25
|
|
|
Do usług |
|
|
|
 |
|
|