Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
Lemonchelo 

Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2014
Posty: 43
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-07-14, 15:57   

Ktoś chętny dziś na jakąś przejażdżkę ?
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-07-14, 16:01   

nie moge już edytować - oczywiscie nie trasa 528 tylko trasa 584
https://goo.gl/maps/g5voE

A trasa 584 prezentuje się tak:
https://www.youtube.com/watch?v=D3mnTfHem3Y

Takie coś mi chodzi po głowie - wstępnie termin 25.07.2014 r. (czyli sobota za 2 tygodnie).
https://goo.gl/maps/cIXtw
Miejsce docelowe - trasa 584 (malownicza i pełna zakrętów, chociaż niestety to "tylko jakieś 30km"), ale dojazd też przyjemny.
Po drodze kilka krótszych postojów, ale docelowym miejscem na dłuższy wypoczynek jest, którakolwiek z miejscowości nad Liptovską Marą.
http://slovakia.travel/pl/liptovska-mara
Przy tym jeziorze znajduje się myślę znana (przynajmniej tak jak mi ze słyszenia) wszystkim Tatralandia.
Wyjazd trzeba będzie standardowo z rana zacząć (jakaś 8:00 do lekkiej negocjacji z Pawła Kołodzieja w Katowicach).
Powrót, pewnie wyjdzie jak to nam po w okolicach 22.
Betty, dzięki za inspirację - zahaczymy trochę o tę trasę dookoła tatr planowaną przez Ciebie na przyszłość ;) .
Jak zwykle dajcie znać, kto byłby zainteresowany, zaproponujcie jakieś modyfikacje, zaprogramujcie GPSy ;) .
Trasa wyszła mi na 399 km, czyli w 450 myślę się zamkniemy z dojazdami u nas i lekkim błądzeniem.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-07-14, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-07-14, 16:45   

Proponuje zmodyfikowac na niedzielę 20.07. Poza tym mi się podoba. O podobnej trasie rozmawialiśmy w niedzielę z Myntonem
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-07-14, 16:50   

Heinek napisał/a:
Proponuje zmodyfikowac na niedzielę 20.07. Poza tym mi się podoba. O podobnej trasie rozmawialiśmy w niedzielę z Myntonem

Heinek: niedziele są dla rodziny ;) ale czuj się zaproszeny do zrobienia dla mnie rozpoznania tej trasy 20.07 ;) . praw autorskich sobie nie roszczę, a chętnie się dowiem gdzie można dobrze zjeść, a gdzie patrole stały.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-07-14, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Betty 

Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-14, 19:44   

Traska super! Gdyby modyfikacja daty (20.07) się powiodła, to bym była MEGA szczęśliwa :D ! 25.07 niestety pracuję :(
 
 
Heinek 

Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 109
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2014-07-14, 20:11   

Betty to możemy się umówić na rekonesans 20.07 :)
 
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-07-14, 20:34   

Tak dla ścisłości 25.07 to jest piątek a nie sobota.
 
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-07-14, 20:40   

A to przepraszam, zatem 26.07 sobota :-)
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-07-14, 20:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2014-07-14, 21:37   

No i zaczynacie mówić z sensem. Taki kilometraż to ja rozumiem :) . I tylko przyłączam się do głosu Heineka, przerzućta to na niedzielę.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-14, 22:20   

Niedziela rulez i może zdążymy jeszcze na Chopoka wjechać (byłbym mega szczęśliwy).
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
napi85 

Motocykl: Z750
Imię: Grzesiek
Wiek: 40
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 9
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: 2014-07-15, 12:12   

Jeśli przygarniecie nowicjusza, to też bym się pisał na niedzielę.
 
 
Lemonchelo 

Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2014
Posty: 43
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-07-15, 16:21   

I ja się dołączam, oba terminy wstępnie mi pasują.
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-15, 17:53   

@Procek - super propozycja :D jeśli tylko narzeczona znów mi czegoś nie wymyśli to jadę z wami :)

Ale też mam propozycję na najbliższy weekend - trasa. Wyjazd ok godz 8:30. (dajcie znać czy mapa się ładuje)

W planach 3 postoje: Jezioro Międzybrodzkie, Wisła(to będzie raczej pora obiadowa już) oraz jezioro Żywieckie.

Zainteresowanych proszę o wypowiedzenie się.
Ostatnio zmieniony przez BluzMaster 2014-07-15, 18:06, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-17, 12:17   

Witam czy ktoś wybiera się dzisiaj ma Chudow ?
Może po gril albo ognisko u mnie na działce czekam na odpowiedz :)

[ Dodano: 2014-07-17, 14:13 ]
O ile pogoda pozwoli to spotkanie na Chudowieie 17:30 do 18:00 o 18:30(około) ruszamy do mnie :)
 
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-17, 16:32   

BluzMaster napisał/a:
@Procek - super propozycja :D jeśli tylko narzeczona znów mi czegoś nie wymyśli to jadę z wami :)

A widzisz bo Ty źle do tematu podchodziśz ja już narzeczonej powiedzialem że jedzie :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/