|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-07-13, 08:04
|
|
|
| Ktoś się może gdzieś wybiera dzisiaj? |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-13, 09:16
|
|
|
| Heinek napisał/a: | | Ktoś się może gdzieś wybiera dzisiaj? |
Ja mogę się gdzieś wybrać tylko nie wiem jeszcze gdzie |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-07-13, 10:09
|
|
|
| To moźe po obiedzie jakaś traska? tak koło 14 pasuje? |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-13, 11:17
|
|
|
Pasuje
[ Dodano: 2014-07-13, 11:24 ]
14:00 BP sosnowiec zagórze?? |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-07-13, 11:29
|
|
|
| pasuje |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-13, 12:59
|
|
|
And.re, Betty, Koszyk66 i MelRiot - powinniście mieć na mailu link do zdjęć. Miłego oglądania (w razie gdyby coś nie działało wiecie gdzie mnie znaleźć.) Lemonchello - Twojego adresu nie mam.
| and.RE napisał/a: | Wróciłem... podśmiechujki z policji na batorym i 15 min z życia wycięte, myślałem że im tam zasnę
|
Nie mów, że chodziło im o nielegalne przekroczenie granicy przez parę os w którym maczaliśmy palce... Dobrze poinformowani są... trzeba uważać... tylko ciiii..... |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-07-13, 13:00, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2014-07-13, 19:16
|
|
|
| Fajnie było:) Do następnego. |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-13, 21:26
|
|
|
| Dzięki za dzisiejszy wypadzik. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-13, 22:13
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | Nie mów, że chodziło im o nielegalne przekroczenie granicy przez parę os w którym maczaliśmy palce... Dobrze poinformowani są... trzeba uważać... tylko ciiii..... |
Cicho! CBŚie, ABW i inne czuwają
Dzięki za foty |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-14, 15:16
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | a ja se na Chudowie byłem XX 300 leci aż miło :O:O:O:O |
a co to za dziwne ustrojstwo ten XX300? |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-14, 15:18
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | Michal87sc napisał/a: | a ja se na Chudowie byłem XX 300 leci aż miło :O:O:O:O |
a co to za dziwne ustrojstwo ten XX300? |
"HONDA CBR 1100 XX 98r. leci 300km/h aż miło"
Bardziej mi sie podobała Suzi gsxr oczywiście |
| Ostatnio zmieniony przez and.RE 2014-07-14, 15:18, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-14, 15:22
|
|
|
| and.RE napisał/a: | | procek225 napisał/a: | | Michal87sc napisał/a: | a ja se na Chudowie byłem XX 300 leci aż miło :O:O:O:O |
a co to za dziwne ustrojstwo ten XX300? |
"HONDA CBR 1100 XX 98r. leci 300km/h aż miło"
Bardziej mi sie podobała Suzi gsxr oczywiście |
nie nie, kolega wyraźnie napisał że XX300 leci aż miło. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-14, 15:24
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | and.RE napisał/a: | | procek225 napisał/a: | | Michal87sc napisał/a: | a ja se na Chudowie byłem XX 300 leci aż miło :O:O:O:O |
a co to za dziwne ustrojstwo ten XX300? |
"HONDA CBR 1100 XX 98r. leci 300km/h aż miło"
Bardziej mi sie podobała Suzi gsxr oczywiście |
nie nie, kolega wyraźnie napisał że XX300 leci aż miło. |
Poczekaj to Ci to samo napisze co ja |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-14, 15:25
|
|
|
| and.RE napisał/a: | | procek225 napisał/a: | | and.RE napisał/a: | | procek225 napisał/a: | | Michal87sc napisał/a: | a ja se na Chudowie byłem XX 300 leci aż miło :O:O:O:O |
a co to za dziwne ustrojstwo ten XX300? |
"HONDA CBR 1100 XX 98r. leci 300km/h aż miło"
Bardziej mi sie podobała Suzi gsxr oczywiście |
nie nie, kolega wyraźnie napisał że XX300 leci aż miło. |
Poczekaj to Ci to samo napisze co ja |
jednakoż liczę na Michałową kreatywność, dotąd mnie nie zawodził w temacie ciętych ripost.
Zresztą my tu gadu-gadu, a mi się nowa trasa powoli klaruje w moim majndzie i będzie dużo fajnych zakrętów, tylko przykrajam jeszcze żeby się w 350km zamknąć i coś fajnego było podrodze.
[ Dodano: 2014-07-14, 15:57 ]
Takie coś mi chodzi po głowie - wstępnie termin 25.07.2014 r. (czyli sobota za 2 tygodnie).
https://goo.gl/maps/cIXtw
Miejsce docelowe - trasa 528 (malownicza i pełna zakrętów, chociaż niestety to "tylko jakieś 30km"), ale dojazd też przyjemny.
Po drodze kilka krótszych postojów, ale docelowym miejscem na dłuższy wypoczynek jest, którakolwiek z miejscowości nad Liptovską Marą.
http://slovakia.travel/pl/liptovska-mara
Przy tym jeziorze znajduje się myślę znana (przynajmniej tak jak mi ze słyszenia) wszystkim Tatralandia.
Wyjazd trzeba będzie standardowo z rana zacząć (jakaś 8:00 do lekkiej negocjacji z Pawła Kołodzieja w Katowicach).
Powrót, pewnie wyjdzie jak to nam po w okolicach 22.
Betty, dzięki za inspirację - zahaczymy trochę o tę trasę dookoła tatr planowaną przez Ciebie na przyszłość .
Jak zwykle dajcie znać, kto byłby zainteresowany, zaproponujcie jakieś modyfikacje, zaprogramujcie GPSy .
Trasa wyszła mi na 399 km, czyli w 450 myślę się zamkniemy z dojazdami u nas i lekkim błądzeniem. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-07-14, 15:27, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|