|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-11, 18:04
|
|
|
My jednak jutro odpuszczamy Czechy i pojedziemy na zamek w Mosznej (krótsza trasa - ok 260km) i spokojnie wrócimy na 15
Jeśli ktoś tak jak my ma ograniczony czas to może się do nas podpiąć - wyjazd ok 8:30 z Sosnowca |
|
|
|
 |
Markulus
Motocykl: Kawasaki GPX 750R
Imię: Marek
Wiek: 46 Dołączył: 17 Maj 2013 Posty: 97 Skąd: BDF UK
|
Wysłany: 2014-07-11, 18:17
|
|
|
W Mosznej nic ciekawego nie ma. Zwiedzania na 15 min i to wszystko. Wejścia dla klientów hotelu , ceny w restauracji powalaja.
Moszna jest dobra jako punkt w większym programie. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-11, 18:24
|
|
|
| Markulus napisał/a: | W Mosznej nic ciekawego nie ma. Zwiedzania na 15 min i to wszystko. Wejścia dla klientów hotelu , ceny w restauracji powalaja.
Moszna jest dobra jako punkt w większym programie. |
Jeśli faktycznie nie da się wejść to w 100% potwierdzam. Byliśmy w zeszłym roku ale po godzinach więc jedynie pozostała rundka dookoła obiektu |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-11, 18:36
|
|
|
Dokładnie taki jest plan - zobaczyć obiekt z zewnątrz, chwile się przespacerować a potem wracać
Trasa przewidziana jest na 5h więc na postoje i ewentualne zwiedzanie jest tylko 1.5h |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-12, 12:46
|
|
|
| Czy jest ktoś kto nie pojechał na Pradziada i do Mosznej, żeby polatać dzisiaj po południu na moto?? |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-12, 13:23
|
|
|
mynton, szkoda że nie dałeś znać wczoraj,dziś już mam o wiele ciekawsze plany niż jazda na moto |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-12, 14:54
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | hmmm to jest cos ciekawszego od moto?? |
Tak |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-07-12, 22:08
|
|
|
Polatałbym z wami ale zpędzam weeken w Chorwacji i Bośni tyle że służbowo |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-12, 22:33
|
|
|
Melduje sie w domku dzieki za wypadzik, ekstra widoki i wyprawę pieszo na szczyt w całym ekwipunku nie ma jak trampki motocyklowe :p |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-07-12, 22:37
|
|
|
Też się melduję. Super wyjazd, do następnego |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-12, 22:42
|
|
|
Już w domu, dzięki za dziś, oby więcej takich wypadów, wartych uwagi.
Pozdrawiam i do zobaczenia |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-12, 22:45
|
|
|
| Ja tez caly i zdrowy. Jutro podesle wam co nieco |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-12, 23:35
|
|
|
| Ja również na miejscu. Dzięki za super wypadzik. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-12, 23:42
|
|
|
Wróciłem... podśmiechujki z policji na batorym i 15 min z życia wycięte, myślałem że im tam zasnę
Dzięki za wypad, raczej jutro będą foty - no chyba że się zmobilizuję za chwilę |
|
|
|
 |
|
|