|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-07-17, 20:01
|
|
|
| To jak z tym wyjazdem, niedziela 20.7 ? lub może ta sobota 26.7 ? |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-17, 23:05
|
|
|
W imieniu swoim i Wszystkich SPOKOJNY DARUŚ - DZIĘKUJEMY |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-17, 23:14
|
|
|
WIELKIE DZIĘKI za ognisko, było jak zawsze... co tam będę się powtarzał |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-17, 23:20
|
|
|
I ja Wam dziękuję za miłą atmosferę , mam nadzieję że coś takiego wejdzie nam w krew . Do następnego |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-18, 06:06
|
|
|
| Darek, dzieki za kolejne fajne popoludnie. udanej podrozy i wypoczynku zycze ! |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-07-18, 10:22
|
|
|
Wybieram się w sobotę na Mastertrak do Opola największa tego typu impreza w Polsce moźna pooglądać nieco większe od naszych księżniczki , może ktoś chętny ? http://40ton.net/program-...ch-18-20-lipca/
[ Dodano: 2014-07-18, 11:29 ]
Chętnyh zapraszam na 10 rano Statoil Miecowce rozjazd na 88 i strą droge na Strzelce |
| Ostatnio zmieniony przez oleksir 2014-07-18, 10:26, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-19, 00:12
|
|
|
czy ktoś wybiera się nad wodę poleżeć, popływać, pobyczyć godzina i miejsce do ustalenia |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-19, 00:18
|
|
|
| natan napisał/a: | czy ktoś wybiera się nad wodę poleżeć, popływać, pobyczyć godzina i miejsce do ustalenia |
Ja bym się wybrał |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-07-19, 00:24
|
|
|
W niedzielę i owszem
Mam nadzieję że nie obraziłem procka i grupy proponując coś na jego temacie po prostu zawsze tu wchodzę i parę razy byłem na przejażdżce |
| Ostatnio zmieniony przez oleksir 2014-07-19, 00:29, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-19, 08:28
|
|
|
| oleksir napisał/a: | W niedzielę i owszem
Mam nadzieję że nie obraziłem procka i grupy proponując coś na jego temacie po prostu zawsze tu wchodzę i parę razy byłem na przejażdżce |
Oleksir: tu nie baletnice. nastepnym razem damy se po ryju i bedzie git,
a na powaznie: pisz i oby wiecej. temat nie jest moj (tylko go zaczalem). a dla wszystkich zainteresowanych. dobry pomysl na jazde wrzuciles i sam chetnie bym sie z toba wybral, gdybynie to ze ten weekend mam z motorowego zyciorysu wyjety. dlatego siedzialem cicho. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-19, 09:18
|
|
|
| proponuję 10.30 Shell Sosnowiec |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-19, 09:41
|
|
|
| Na pewno nie zdąże na tą godzinę,bo jeszcze muszę coś zalatwić.Puście mi sms gdzie jedziecie nad wodę-698-626-676 |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-20, 10:04
|
|
|
Na dzisiaj proponuję przelot i pomoczenie się nad jeziorem Srebrnym, trasa póki co wygląda tak: mapa
Zbiórka 12:15 pod "Żyrafą" w kierunku Chorzowa |
|
|
|
 |
Betty
Motocykl: Honda
Imię: Marta
Dołączyła: 12 Cze 2014 Posty: 22 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-22, 15:43
|
|
|
| Ma ktoś ochotę na wypadzik do Trzebini...krótka kąpiel w Balatonie i powrót. Start ok 17:15/17:30. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-22, 22:13
|
|
|
| Szkoda że wcześniej nie widziałem chętnie bym się wybrał, tam jeszcze nie byłem. |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
|
|