Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
mkm87 

Motocykl: Suzuki RF 900
Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 46
Skąd: SOSNOWIEC
Wysłany: 2014-06-29, 07:25   

Ktoś dziś spokojnie gdzieś? Jakiś salmopol?:) Bo w szczyrku znam miejsce z mega dobrą szarlotką:)
_________________
:)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-06-29, 12:48   

Dzięki wszystkim za wczoraj. Konkretny wyjazd był i widać, że coraz lepiej się grupa dogaduje i sprawniej to na drodze wygląda. Szczególnie dziękuję za wsparcie w odnajdywaniu miejsc docelowych ;) . Gdyby nie współpraca, z pewnością nie osiągnęlibyśmy wszystkich miejsc docelowych, a tak było i muzeum Orła Białego i podzamcze Piekoszowskie i hacjenda Sienkiewicza - chociaż zamknięta to zdobyta ;) .
Udostępniłem Wam zdjęcia z mojego aparatu na google+.
Nie mam adresu e-mail od MelRiot, Wintermuta i kolegi co na Tigerze jechał - odezwijcie się na PW.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-29, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-29, 23:30   

procek225 napisał/a:
Nie mam adresu e-mail od MelRiot, Wintermuta i kolegi co na Tigerze jechał - odezwijcie się na PW.

Jeśli by się dało to ja też poproszę (te które zarejestrowaliście na YT) udostępnię filmiki z gopro jeśli jesteście zainteresowani.

A kolegę Marcina (mam nadzieję że nie przekreciłem ;o ) jeżdzącego Tigerem to w ogólę jakby się dało poproszę o kontakt to zarzucę linkami do fotek :)
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2014-06-30, 08:38   

To podzamcze piekoszowskie da sie spenetrować, wejść do środka? Czy może jest zagrodzone i ogladać można tylko z zewnątrz?
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-30, 09:31   

elemeledudek napisał/a:
To podzamcze piekoszowskie da sie spenetrować, wejść do środka? Czy może jest zagrodzone i ogladać można tylko z zewnątrz?


Da się wejść ale tam nic ciekawego nie ma tzn. zależy kto co lubi, jak na opuszczone miejsce za mały obiekt żeby się jakoś super zachwycać :P
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-06-30, 16:58   

elemeledudek, dokładnie tak jak napisał and.RE, dupy nie urywa. Wejść do środka się da, na dziedzińcu jest nawet boisko do koszykówki ;) . Z pałacyku, zamku, czy jak zwał tak zwał, zostały same mury, wszystko co kiedyś pewnie dało się wynieść zostało wyniesione. W środku, trochę śmieci, trochę bazgroł w stylu: ci to ch..., tamci to ciu... i kocham tego i tamtego. Da się zajrzeć w parę pozostałości po pomieszczeniach, jakieś kamienne schody na górę, ale za wysoko się nie da wejść. Trochę piwnic. Tak na 10 minut zajęcia tam znajdziesz :) . Najciekawsze dla mnie było wrażenie totalnego oderwania od rzeczystości tych ruin, wokół domki jednorodzinne, pasą się krowy i takie mury wystają - w sumie nikomu niepotrzebne i zignorowane jakby ich tam wogóle nie było :) . Ale jeśli chodzi tylko o to żeby mieć szybki cel i powrót to ok, tyle że drogi prowadzące do celu to w połowie ekspresówki i długie proste więc mało atrakcyjnie.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-30, 17:40   

temat WAŁBRZYCH

Jutro spotkanie osób zainteresowanych wyjazdem w następny week:

Miejsce spotkania: City Rock Katowice
http://vbest.com.pl/gps?z...ROADMAP#przesun

Cel spotkania: omówienie szczegółów

Start: godz. 19.00

Czas trwania: bez ograniczeń :)

p.s. ... a kto nie jedzie lecz ma ochotę na spotkanie też zapraszamy ;)
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2014-07-01, 10:19   

procek225 napisał/a:
tyle że drogi prowadzące do celu to w połowie ekspresówki i długie proste


Procek, czy aby napewno?

Chyba se tam podjadę i sprawdzę czyście jakichś papierków po batonikach nie zostawili :)
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-07-01, 17:20   

elemeledudek tak też można :) na dobrą sprawę "tam"jechaliśmy bardzo zbliżenie, w drodze powrotnej już mało czasu było i obraliśmy kierunek na azymut ;) jak najszybciej.
Szukaj papierków, tylko w jakiś krowi placek nie wdepnij przy okazji. Powodzenia w szukaniu skarbu życzę (podobno jakiś tam powinien się znajdować jak w każdych szanujących się ruinach).
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-02, 22:11   

Wybiera się ktoś jutro na Chudów? Pogody nie zamawiałem ale być może będzię się dało przejechać.
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-07-03, 10:28   

Ja może wpadnę, zależy od kaskowych łowów ;)
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-03, 10:42   

A może na pewno?:D
Powodzenia w poszukiwaniach :)
 
 
BluzMaster 

Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-07-03, 10:50   

I ja się przejadę - o której i gdzie się umawiamy?
 
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-07-03, 12:26   

A mi moto odmówiło posłużeństwa i jestem chwilowo uziemiony ;(
 
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-03, 12:46   

BluzMaster napisał/a:
I ja się przejadę - o której i gdzie się umawiamy?


Może 17:30 na orlenie Katowice ul.Murckowska?

electric napisał/a:
A mi moto odmówiło posłużeństwa i jestem chwilowo uziemiony ;(


Co się stało?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/