|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
mkm87
Motocykl: Suzuki RF 900
Imię: Michał
Wiek: 38 Dołączył: 23 Mar 2013 Posty: 46 Skąd: SOSNOWIEC
|
Wysłany: 2014-06-29, 07:25
|
|
|
| Ktoś dziś spokojnie gdzieś? Jakiś salmopol?:) Bo w szczyrku znam miejsce z mega dobrą szarlotką:) |
_________________
|
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-29, 12:48
|
|
|
Dzięki wszystkim za wczoraj. Konkretny wyjazd był i widać, że coraz lepiej się grupa dogaduje i sprawniej to na drodze wygląda. Szczególnie dziękuję za wsparcie w odnajdywaniu miejsc docelowych . Gdyby nie współpraca, z pewnością nie osiągnęlibyśmy wszystkich miejsc docelowych, a tak było i muzeum Orła Białego i podzamcze Piekoszowskie i hacjenda Sienkiewicza - chociaż zamknięta to zdobyta .
Udostępniłem Wam zdjęcia z mojego aparatu na google+.
Nie mam adresu e-mail od MelRiot, Wintermuta i kolegi co na Tigerze jechał - odezwijcie się na PW. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-29, 12:51, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-29, 23:30
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | Nie mam adresu e-mail od MelRiot, Wintermuta i kolegi co na Tigerze jechał - odezwijcie się na PW. |
Jeśli by się dało to ja też poproszę (te które zarejestrowaliście na YT) udostępnię filmiki z gopro jeśli jesteście zainteresowani.
A kolegę Marcina (mam nadzieję że nie przekreciłem ) jeżdzącego Tigerem to w ogólę jakby się dało poproszę o kontakt to zarzucę linkami do fotek |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-06-30, 08:38
|
|
|
| To podzamcze piekoszowskie da sie spenetrować, wejść do środka? Czy może jest zagrodzone i ogladać można tylko z zewnątrz? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-30, 09:31
|
|
|
| elemeledudek napisał/a: | | To podzamcze piekoszowskie da sie spenetrować, wejść do środka? Czy może jest zagrodzone i ogladać można tylko z zewnątrz? |
Da się wejść ale tam nic ciekawego nie ma tzn. zależy kto co lubi, jak na opuszczone miejsce za mały obiekt żeby się jakoś super zachwycać |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-30, 16:58
|
|
|
elemeledudek, dokładnie tak jak napisał and.RE, dupy nie urywa. Wejść do środka się da, na dziedzińcu jest nawet boisko do koszykówki . Z pałacyku, zamku, czy jak zwał tak zwał, zostały same mury, wszystko co kiedyś pewnie dało się wynieść zostało wyniesione. W środku, trochę śmieci, trochę bazgroł w stylu: ci to ch..., tamci to ciu... i kocham tego i tamtego. Da się zajrzeć w parę pozostałości po pomieszczeniach, jakieś kamienne schody na górę, ale za wysoko się nie da wejść. Trochę piwnic. Tak na 10 minut zajęcia tam znajdziesz . Najciekawsze dla mnie było wrażenie totalnego oderwania od rzeczystości tych ruin, wokół domki jednorodzinne, pasą się krowy i takie mury wystają - w sumie nikomu niepotrzebne i zignorowane jakby ich tam wogóle nie było . Ale jeśli chodzi tylko o to żeby mieć szybki cel i powrót to ok, tyle że drogi prowadzące do celu to w połowie ekspresówki i długie proste więc mało atrakcyjnie. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-30, 17:40
|
|
|
temat WAŁBRZYCH
Jutro spotkanie osób zainteresowanych wyjazdem w następny week:
Miejsce spotkania: City Rock Katowice
http://vbest.com.pl/gps?z...ROADMAP#przesun
Cel spotkania: omówienie szczegółów
Start: godz. 19.00
Czas trwania: bez ograniczeń
p.s. ... a kto nie jedzie lecz ma ochotę na spotkanie też zapraszamy |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-07-01, 10:19
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | tyle że drogi prowadzące do celu to w połowie ekspresówki i długie proste |
Procek, czy aby napewno?
Chyba se tam podjadę i sprawdzę czyście jakichś papierków po batonikach nie zostawili |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-01, 17:20
|
|
|
elemeledudek tak też można na dobrą sprawę "tam"jechaliśmy bardzo zbliżenie, w drodze powrotnej już mało czasu było i obraliśmy kierunek na azymut jak najszybciej.
Szukaj papierków, tylko w jakiś krowi placek nie wdepnij przy okazji. Powodzenia w szukaniu skarbu życzę (podobno jakiś tam powinien się znajdować jak w każdych szanujących się ruinach). |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-02, 22:11
|
|
|
| Wybiera się ktoś jutro na Chudów? Pogody nie zamawiałem ale być może będzię się dało przejechać. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-07-03, 10:28
|
|
|
Ja może wpadnę, zależy od kaskowych łowów |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-03, 10:42
|
|
|
A może na pewno?:D
Powodzenia w poszukiwaniach |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-03, 10:50
|
|
|
| I ja się przejadę - o której i gdzie się umawiamy? |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-03, 12:26
|
|
|
A mi moto odmówiło posłużeństwa i jestem chwilowo uziemiony |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-03, 12:46
|
|
|
| BluzMaster napisał/a: | | I ja się przejadę - o której i gdzie się umawiamy? |
Może 17:30 na orlenie Katowice ul.Murckowska?
| electric napisał/a: | A mi moto odmówiło posłużeństwa i jestem chwilowo uziemiony |
Co się stało? |
|
|
|
 |
|
|