|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-07-03, 13:46
|
|
|
| and.RE napisał/a: | | electric napisał/a: | A mi moto odmówiło posłużeństwa i jestem chwilowo uziemiony |
Co się stało? |
Alternator wyzionął ducha,na szczęście nie jest to nic poważnego i części już do mnie idą. |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-03, 14:07
|
|
|
| and.RE napisał/a: | | BluzMaster napisał/a: | | I ja się przejadę - o której i gdzie się umawiamy? |
Może 17:30 na orlenie Katowice ul.Murckowska?
| electric napisał/a: | A mi moto odmówiło posłużeństwa i jestem chwilowo uziemiony |
Co się stało? |
A wyrobisz sie na 17:10? |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-03, 14:29
|
|
|
| Możliwe że ja polece na hudów ale nie jestem wstanie się powiedzieć na którą się wyrobię więc najwyżej spotkamy się na miejscu. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-03, 14:40
|
|
|
| BluzMaster napisał/a: | | A wyrobisz sie na 17:10? |
Jednak obstawiam tą 17:30 bo nie wiadomo jak reszta się zmieści czasowo
| Wintermute napisał/a: | | Możliwe że ja polece na hudów ale nie jestem wstanie się powiedzieć na którą się wyrobię więc najwyżej spotkamy się na miejscu. |
Okej, myślę że do 17:40 poczekamy. |
| Ostatnio zmieniony przez and.RE 2014-07-03, 14:41, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-03, 22:07
|
|
|
Dzięki za wspólny wypad
A czy ktoś pisze się na jutro? Albo jakaś trasa wieczorna albo wypad do tego miasteczka kowbojskiego |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-04, 01:01
|
|
|
| BluzMaster napisał/a: | Dzięki za wspólny wypad
A czy ktoś pisze się na jutro? Albo jakaś trasa wieczorna albo wypad do tego miasteczka kowbojskiego |
Ja jutro mogę się gdzieś wybrać, ale dopiero po pracy, o 16 kończę czyli tak gdzieś będę gotowy o 17:00. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-04, 08:35
|
|
|
Ja do 18 pracuje wiec myślałem o takim bardziej wieczornym wypadzie W sensie spotkać się gdzieś o 19 i ruszyć |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-07-04, 14:28
|
|
|
A mi od rana chodzi po głowie wieczorna kawa na rynku w Cieszynie Pewnie podskoczę na 19:30 do Żor do twinpigs i za 5 minut stamtąd pojadę dalej (więc kto lubi kawę i rynki wie gdzie mnie szukać i się podłączyć ). |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-07-04, 14:29, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-04, 15:53
|
|
|
| To o której i gdzie?:P |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-04, 16:31
|
|
|
| Ja już jestem, więc czekam na propozycję kiedy i gdzie. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-07-04, 16:32
|
|
|
| 19.30 pasuje może będę ,i do Cieszyna też się wybiorę . jak mnie nie będzie do 19.45 nie czekajcie hej teraz wlazłem do domu muszę się ogarnąć |
| Ostatnio zmieniony przez oleksir 2014-07-04, 16:34, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-04, 17:07
|
|
|
| To o 19 na Orlenie Katowice ul.Murckowska? |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-07-04, 17:29
|
|
|
and.RE rozumiem, że żeby słowa dotrzymać zostajesz przed bramą w Żorach? hihi |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-04, 17:31
|
|
|
| Lora napisał/a: | and.RE rozumiem, że żeby słowa dotrzymać zostajesz przed bramą w Żorach? hihi |
Tak zostanę przed i będę zbierał 'co łaska' od tych co chcą wjechać |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-07-04, 18:00
|
|
|
| BluzMaster napisał/a: | | To o 19 na Orlenie Katowice ul.Murckowska? |
Mi pasuje
[ Dodano: 2014-07-04, 18:09 ]
To jak w końcu o 19 na Murckowskiej, bo jeśli tak to zaraz musiałbym się zbierać?? |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
|
|