|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-27, 15:21
|
|
|
i ja też jestem za taką godziną proponuję 18.15-18.20 stacja Orlen Murckowska |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-27, 16:29
|
|
|
| ja dolece sam na miejsce nie wiem o ktorj. moze sie na trasie przypadkiem trafimy a jak nie to na miejscu siee znajdziemy |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-06-27, 17:08
|
|
|
A ja zawitam na Orlenie Robaczki;)
andRe podpinasz się do grupy razem z kobiecym wsparciem na pleckach?;) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-27, 17:27
|
|
|
| Lora napisał/a: | A ja zawitam na Orlenie Robaczki;)
andRe podpinasz się do grupy razem z kobiecym wsparciem na pleckach?;) |
Niestety dzisiaj odpadam ale jutro myślę że na 99% lecimy |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-27, 18:09 28.06.2014 - Skarżysko Kamienna Muzeum Orła Białego
|
|
|
Ze względu na gorące prośby forumowych śpiochów:
Jutro o 9:30na stacji Shell przy McDonalds w Sosnowcu, czyli ulica Kresowa i dalej zgodnie z planem jak przedstawiałem wcześniej. Zobaczymy ile się uda zrealizować punktów . |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-06-27, 18:10, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-06-27, 18:42
|
|
|
| Procek ja na sobotę się nie piszę ale dzisiaj na banderoze dojadę |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-27, 19:44
|
|
|
| Ja niestety jutro też nie pojadę, od 19:00 w sobotę pracuję, a podobno macie wrócić około godziny 21:00 więc odpadam. |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-27, 21:39
|
|
|
Mnie jutro także nie będzie.
Tak z ciekawości spytam dlaczego brak Jaskini Raj w planach skoro kiedyś była o tym mowa a teraz macie calkiem niedaleko? |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-28, 08:23
|
|
|
| electric napisał/a: |
Tak z ciekawości spytam dlaczego brak Jaskini Raj w planach skoro kiedyś była o tym mowa a teraz macie calkiem niedaleko? |
Zwiedzanie Raju zgodnie z informacją na ich stronie trzeba rezerwować, musiałbym wiedzieć wczesniej ile osób dokładnie pojedzie i wtedy to zgłosić. Terminy też mają długie - tak ze 2 weekendy na przód, ot taki powód . Czas też ograniczony - za dużo punktów wycieczki, za krótki dzień. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-28, 21:34
|
|
|
Cześć , wiadomość dla tych którzy wybierają się kierunek Wałbrzych:
proponuję się spotkać np, wtorek by omówić szczegóły , do zobaczenia
[ Dodano: 2014-06-28, 21:36 ]
No i tradycyjnie lista kto się wybiera:
1.Spokojny
2............. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-28, 22:43
|
|
|
Dzięki za fajną wyprawe i zwiedzanie było zacnie i daliśmy rade |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-28, 22:50
|
|
|
| Też się melduję i dzięki za fajny wypad:) |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-06-28, 23:13
|
|
|
Dzięki za cudną wyprawę :-) było mega, dziś nawet jada w deszczu mi się podobała |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-28, 23:46
|
|
|
Plecak odwieziony, sam też właśnie dotarłem do domu.
Dzięki za wycieczkę było ekstra, z resztą z Wami zawsze tak jest
| Lora napisał/a: | dziś nawet jazda w deszczu mi się podobała |
Ha!!
Mi też się podobało ale następnym razem chyba wrzucę do plecaka hamerykańską taśmę uniwersalną i zakleję w kurtce wywietrzniki żeby nie przeciekały jak ostatnio |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-29, 00:37
|
|
|
Ja też się melduje wszyscy dotarli i wszystkim sie mega podobało dzięki za wyprawę i do nastepnego |
|
|
|
 |
|
|