|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-06-26, 14:21
|
|
|
| Ja i tak jade po moto nad Piekarami świeci słońce będę kukał co w temacie |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-26, 14:53
|
|
|
WSTĘPNY plan jest taki: 17.00 wyjazd Shell Sosnowiec
jak pogoda, kto poleci ?
pisać - nie wstydzić się
może ktoś na doczepkę po drodze |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-06-26, 14:57
|
|
|
Nie będę jechać do so dopne gdzieś po drodze
[ Dodano: 2014-06-26, 15:17 ]
NATAN kuknij na pw |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-26, 15:36
|
|
|
| Irek, pusc mi prosze esemesa jak bedziecie na miejscu i i bedzie wiadomo do ktorej godz. chcecie zabawic to bede wiedzial czy jest sens jechac. teraz trudno mi sie okreslic na 18,19 czy 20 nawet |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-26, 15:55
|
|
|
Jako że natan i koszyk lecą z Sosnowca proponuję dwa punkty gdzie można się spotkać: stacja BP przy Praktikerze (A4 w stronę Wrocławia) lub BP przy Bocheńskiego.
Określcie się gdzie Wam będzie bardziej po drodze |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-06-26, 15:59
|
|
|
Andr poczekaj moment
kuknij na pw |
| Ostatnio zmieniony przez oleksir 2014-06-26, 16:01, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-26, 16:02
|
|
|
więc proponuję BP przy Praktikerze
OLEKSIR - gdzie się chcesz dopinać ? pisz i jedziemy razem |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-26, 16:18
|
|
|
Ostatecznie.
17:30 BP przy Praktikerze (A4 na Wrocław) i 17:45 BP na Bocheńskiego (obok salonu Ferrari i Renault Pietrzak.) |
|
|
|
 |
Murzyn

Motocykl: ROTAX 650
Imię: Krzysztof
Dołączył: 16 Cze 2014 Posty: 7 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-26, 21:51
|
|
|
dołączyłem do grona ludzi wylegujących się w łóżku
p.s. jak "ktoś" już kiedyś powiedział: "..., ważne jak kończysz" i dziś też końcówka z Wami była zacna
pozdrowienia dla Waszych żon i kochanek
dobranoc |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-27, 11:01
|
|
|
| czy ktoś planuje dzisiaj jakaś wieczorna przejażdżkę? |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-27, 11:13
|
|
|
Był pomysł aby odwiedzić miasteczko Twinpix koło Żor na 19 dla motocyklistów wstęp za free darmocha |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
| Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-06-27, 11:21, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-27, 11:37
|
|
|
| O której byście się zbierali? Chętnie bym się wybrał tylko muszę z roboty się zebrać jakoś sensownie. |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-27, 15:07
|
|
|
ja jestem za podajcie godzinę i się zbieramy |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-27, 15:18
|
|
|
Mi by pasowała 18 albo chwilę po |
|
|
|
 |
|
|