Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-06-24, 21:00   

Spokojny napisał/a:
electric napisał/a:
natan napisał/a:
a co tam !! mokro też czasami musi być... :D

Niestety nie da się tego uniknąć szczególnie na moto,ale co by nie było zdobyliście kolejny plus w jeżdzie w deszczu :D

Czy tylko plus ? Ja bym to nazwł : Zdobyli kolejną sprawność :-) :-P

Mniej więcej o to mi chodziło :P

Co robimy w sobotę/niedzielę?
Salmopol(bez szaleństw ;)wyłącznie turystycznie )?
Ostatnio zmieniony przez electric 2014-06-24, 21:03, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Wintermute 

Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-24, 22:28   

Procek miał jakiś plan na sobotę
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-06-25, 15:07   28.06.2014 - Skarżysko Kamienna Muzeum Orła Białego

Wintermute napisał/a:
Procek miał jakiś plan na sobotę

Poczułem się wywołany do tablicy ;P.
Wspominałem o takiej trasie:
http://goo.gl/maps/aOzDq
Miejsce docelowe: Muzeum Orła Białego w Skarzysku Kamiennej. Długość tasy - około 190km w jedną stronę. Czas jazdy w jedną stronę około 3h.
Dlaczego moim zdaniem warto do Skarżyska:



czyli od cholery złomu :)
a ponadto w bardzo bliskiej odległości (w zależności od czasu, jaki będzie do dyspozycji)
do obejrzenia są:
ruiny pałacu w podzamczu piekoszowskim

Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku:

Czy znany wszystkim przeszpetne ruiny zamku w Chęcinach:

Ramy czasowe:
Wyjazd o 8:30 z Shella na Kresowej w sosnowcu.
Szczęśliwy będę jeśli z powrotem wyrobimy się do 21 (i tego będę pilnował).
Prognozy pogody takie se, ale to już tradycyjnie :) .
Chętni dołączyć proszę dajcie znać ;) .

[ Dodano: 2014-06-25, 15:09 ]
koszyk66
I jakie wrażenia z toru? Podziel się proszę ;) . Zdjęcia oglądałem i fajnie to wyglądało. Szykować się na lipiec? :P
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-06-25, 17:55   

Procek

Ciężko opisać jak było. Zajefajnie po prostu mega, tor techniczny spoko ciasne jak i długie patelnie na których można potrenować składanie się w zakrętach. Prędkości nie jakieś super szybkie ale w zakręcie wydaje się że lecisz jak w Moto Gp hehe:)

Dużo nowych umiejętności od obserwowania zakrętu i jego końca po ułożenie ciała na moto all w warunkach bezpiecznych tor przyczepny więc można trenować no i nasi instruktorzy mega Yogi, Malina, Przemo podpowiedzą wytłumaczą. Gorąco polecam nowicjuszom ( nie taki zakręt straszny w pochyleniu ) jak i zaawansowanym ( pokaż na co cię stać ) każdy znajdzie coś dla Siebie. Gorąco zachęcam następne szkolenie 19 lipca tor Radom. Ja się wybieram :)
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-06-25, 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wintermute 

Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-25, 18:01   

Procek: ja chętny jestem na sobotę :) (możliwe że z plecakiem, i możliwe że jeszcze kumpla na 2 moto wciągne)
Ostatnio zmieniony przez Wintermute 2014-06-25, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2014-06-25, 23:13   

Jakbyście te Piekoszowice wydzielili na odrębną rajze i to w jakąś niedziele, to chętnie bym się podłączył.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-25, 23:18   

Również bym polecial ale to zależy od pogody (dzisiaj to naprawdę pięknie się zrobiło :angry ) i innych czynników losowych..
 
 
grzesiek_73 

Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 53
Skąd: PL
Wysłany: 2014-06-26, 09:41   

Oglądałem prognozę i pogoda ma być idealna (ciekawe czy się sprawdzi) :)
Aż Wam zazdroszczę :)

Ja i tym razem odpadam (mam drogę w innym kierunku i innym pojazdem ;) )
Powodzenia.
_________________
Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:)
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-26, 10:59   

Leci ktoś dzisiaj na Chudów?:)
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-26, 11:11   

właśnie wróciłem z Gliwic. leje tam jak cholera....
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
Wintermute 

Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-26, 11:57   

natan napisał/a:
właśnie wróciłem z Gliwic. leje tam jak cholera....

Jestem w Gliwiach już przestało :) nawet się ładnie zaczyna robić :)
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-06-26, 12:03   

natan przecież dla Ciebie podróżowanie w kroplach deszczu do żadna przeszkoda. Odniosłam wrażenie ostatnio, że nawet Ci się to spodobało :P
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-26, 12:27   

LORA - podobało mi się, że Wy (dziewczyny) miałyście mokro w spodniach :D
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
oleksir 

Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 106
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2014-06-26, 13:43   

Gdybyście jechali na chudów , to o której ? Może się skusze w razie pogody
 
 
and.RE 


Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 104
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-26, 14:16   

Dzisiaj faktycznie niezbyt ładnie, w niedziele jednak było więcej słońca.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/