|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-24, 21:00
|
|
|
| Spokojny napisał/a: | | electric napisał/a: | | natan napisał/a: | a co tam mokro też czasami musi być... |
Niestety nie da się tego uniknąć szczególnie na moto,ale co by nie było zdobyliście kolejny plus w jeżdzie w deszczu |
Czy tylko plus ? Ja bym to nazwł : Zdobyli kolejną sprawność :-) :-P |
Mniej więcej o to mi chodziło
Co robimy w sobotę/niedzielę?
Salmopol(bez szaleństw ;)wyłącznie turystycznie )? |
| Ostatnio zmieniony przez electric 2014-06-24, 21:03, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-24, 22:28
|
|
|
| Procek miał jakiś plan na sobotę |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-06-25, 15:07 28.06.2014 - Skarżysko Kamienna Muzeum Orła Białego
|
|
|
| Wintermute napisał/a: | | Procek miał jakiś plan na sobotę |
Poczułem się wywołany do tablicy ;P.
Wspominałem o takiej trasie:
http://goo.gl/maps/aOzDq
Miejsce docelowe: Muzeum Orła Białego w Skarzysku Kamiennej. Długość tasy - około 190km w jedną stronę. Czas jazdy w jedną stronę około 3h.
Dlaczego moim zdaniem warto do Skarżyska:
czyli od cholery złomu
a ponadto w bardzo bliskiej odległości (w zależności od czasu, jaki będzie do dyspozycji)
do obejrzenia są:
ruiny pałacu w podzamczu piekoszowskim
Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku:
Czy znany wszystkim przeszpetne ruiny zamku w Chęcinach:
Ramy czasowe:
Wyjazd o 8:30 z Shella na Kresowej w sosnowcu.
Szczęśliwy będę jeśli z powrotem wyrobimy się do 21 (i tego będę pilnował).
Prognozy pogody takie se, ale to już tradycyjnie .
Chętni dołączyć proszę dajcie znać .
[ Dodano: 2014-06-25, 15:09 ]
koszyk66
I jakie wrażenia z toru? Podziel się proszę . Zdjęcia oglądałem i fajnie to wyglądało. Szykować się na lipiec? |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-06-25, 17:55
|
|
|
Procek
Ciężko opisać jak było. Zajefajnie po prostu mega, tor techniczny spoko ciasne jak i długie patelnie na których można potrenować składanie się w zakrętach. Prędkości nie jakieś super szybkie ale w zakręcie wydaje się że lecisz jak w Moto Gp hehe:)
Dużo nowych umiejętności od obserwowania zakrętu i jego końca po ułożenie ciała na moto all w warunkach bezpiecznych tor przyczepny więc można trenować no i nasi instruktorzy mega Yogi, Malina, Przemo podpowiedzą wytłumaczą. Gorąco polecam nowicjuszom ( nie taki zakręt straszny w pochyleniu ) jak i zaawansowanym ( pokaż na co cię stać ) każdy znajdzie coś dla Siebie. Gorąco zachęcam następne szkolenie 19 lipca tor Radom. Ja się wybieram |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
| Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-06-25, 17:55, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-25, 18:01
|
|
|
Procek: ja chętny jestem na sobotę (możliwe że z plecakiem, i możliwe że jeszcze kumpla na 2 moto wciągne) |
| Ostatnio zmieniony przez Wintermute 2014-06-25, 18:15, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-06-25, 23:13
|
|
|
| Jakbyście te Piekoszowice wydzielili na odrębną rajze i to w jakąś niedziele, to chętnie bym się podłączył. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-25, 23:18
|
|
|
Również bym polecial ale to zależy od pogody (dzisiaj to naprawdę pięknie się zrobiło ) i innych czynników losowych.. |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-26, 09:41
|
|
|
Oglądałem prognozę i pogoda ma być idealna (ciekawe czy się sprawdzi)
Aż Wam zazdroszczę
Ja i tym razem odpadam (mam drogę w innym kierunku i innym pojazdem )
Powodzenia. |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-26, 10:59
|
|
|
| Leci ktoś dzisiaj na Chudów?:) |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-26, 11:11
|
|
|
| właśnie wróciłem z Gliwic. leje tam jak cholera.... |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Wintermute
Motocykl: Suzuki SV650
Imię: Maciej
Wiek: 44 Dołączył: 15 Cze 2014 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-26, 11:57
|
|
|
| natan napisał/a: | | właśnie wróciłem z Gliwic. leje tam jak cholera.... |
Jestem w Gliwiach już przestało nawet się ładnie zaczyna robić |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-06-26, 12:03
|
|
|
natan przecież dla Ciebie podróżowanie w kroplach deszczu do żadna przeszkoda. Odniosłam wrażenie ostatnio, że nawet Ci się to spodobało |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-26, 12:27
|
|
|
LORA - podobało mi się, że Wy (dziewczyny) miałyście mokro w spodniach |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-06-26, 13:43
|
|
|
| Gdybyście jechali na chudów , to o której ? Może się skusze w razie pogody |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-26, 14:16
|
|
|
| Dzisiaj faktycznie niezbyt ładnie, w niedziele jednak było więcej słońca. |
|
|
|
 |
|
|