|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 08:45
|
|
|
Tiaaaa... i słońce wyszło |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-22, 08:46
|
|
|
To idę pobiegać (do tego to wyśmienita pogoda)
a teraz to nawet widzę błękit nieba (kawałek)
[ Dodano: 2014-06-22, 08:51 ]
teraz to i u mnie słońce świeci |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 08:55
|
|
|
no i co robimy panowie z tym słońcem wyglądającym spoza chmurek |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 08:57
|
|
|
| Wydaje mi się, że się poprawi ale na 10 się już nie wyrobię (jadę po plecaka minimum 20 min. w obie strony) a grzesiek_73 chyba poszedł biegać.. |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-22, 09:00
|
|
|
jeszcze jestem ale znowu ołowiane chmurki z zachodu nadciągają
i tak będzie cały dzień,raz słońce raz deszcz |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 09:00
|
|
|
and.RE - dzwoń - 501503003 zgadamy się
[ Dodano: 2014-06-22, 09:14 ]
może jeszcze ktoś... 10.30 - Shell |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
grzesiek_73
Motocykl: KiloFazer
Imię: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2014 Posty: 53 Skąd: PL
|
Wysłany: 2014-06-22, 09:21
|
|
|
ja sobie podaruję
nie dam rady
Uważajcie na siebie i lewa w górę |
_________________ Powyższa wypowiedź to moja opinia w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani dziś ani w dniach następnych.
Zastrzegam sobie prawo do zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn:) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 13:08
|
|
|
Może nie osiągnęliśmy celu ale i tak było fajnie - jak zawsze - dzięki za przejażdżkę
Suszyć się, pastować skóry, impregnować tekstylia i do następnego |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 13:18
|
|
|
To sobie zafundowaliśmy przejażdżkę z atrakcjami ;p
Do następnego, bardziej suchego :-) |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 13:35
|
|
|
a co tam mokro też czasami musi być... |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 13:54
|
|
|
| natan napisał/a: | mokro też czasami musi być... |
|
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 15:24
|
|
|
and.RE - tak sobie teraz myślę czy wygrała z nami dzisiaj pogoda zdecydowanie NIE
wygrały z nami KOBIETY.... |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 17:16
|
|
|
| natan napisał/a: | and.RE - tak sobie teraz myślę czy wygrała z nami dzisiaj pogoda zdecydowanie NIE
wygrały z nami KOBIETY.... |
Ja myślę że jakbyśmy się uparli to byśmy dalej jak burza
Ostatnio przez takie coś nie dotarłem na Chudòw |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-06-22, 18:43
|
|
|
| natan napisał/a: | a co tam mokro też czasami musi być... |
Niestety nie da się tego uniknąć szczególnie na moto,ale co by nie było zdobyliście kolejny plus w jeżdzie w deszczu |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-06-22, 23:30
|
|
|
| electric napisał/a: | | natan napisał/a: | a co tam mokro też czasami musi być... |
Niestety nie da się tego uniknąć szczególnie na moto,ale co by nie było zdobyliście kolejny plus w jeżdzie w deszczu |
Czy tylko plus ? Ja bym to nazwł : Zdobyli kolejną sprawność :-) :-P |
|
|
|
 |
|
|